Sari la conținut

Echipamente Pt. Chopperisti


Purghy
 Share

Postări Recomandate

Ahoi! Stiu de asta dar momentan nu imi permit asa ceva. Acum arunc cu banii in motor, ii fac ceva modificari. Ai tu asa ceva? La ce pret?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ahoi! Stiu de asta dar momentan nu imi permit asa ceva. Acum arunc cu banii in motor, ii fac ceva modificari. Ai tu asa ceva? La ce pret?

 

P-asatea d-aici cred ca le-ai vazut nuh? /index.php?/topic/693743-piese-accesorii-diverse-pt-chopper/page-294

Acum depinde si de marime si buget. (la www.bbmoto.ro mai aveau ceva frumos si calitate in jur de 600ron )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P-asatea d-aici cred ca le-ai vazut nuh? /index.php?/topic/693743-piese-accesorii-diverse-pt-chopper/page-294

Acum depinde si de marime si buget. (la www.bbmoto.ro mai aveau ceva frumos si calitate in jur de 600ron )

Ahoi!

Da BBMoto e la mine in oras :funny: . Am fost ieri si m-am uitat sunt doua modele una la 570 de lei cu protectii la coate, umeri si coloana si cu 670 lei care are in plus protectie la clavicula si protectiile sunt mult mai ok pozitionate!

Acuma totul e de buget ca lucrez de nebun sa termin motorul si stoarce ceva bani....

 

Multumesc de info baietii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Am tot cautat o casca nazi care sa si ARATE ca o casca originala si sa fie testata pentru moto dar am gasit numai copii jalnice , niste castroane penibile. Se gasesc niste casti nazi care sa arate EXACT ca o nazi originala si sa fie si sigure pt. moto ?

Casca ORIGINALA din WW2 este mai adinca , imitatiile , castroanele sint niste chestii scurte .

Multumesc anticipat.

 

Salut,

Am eu una autentica cumparata de citiva ani sa o restaurez dar nu m-am mai ocupat. Este vorba doar de coaja de otel fara curelele de protectie dinauntru. O pot vinde cu 200 ron. Daca esti interesat da un semn. Acum sunt la servici si nu am cum sa pun si o poza dar pot face asta maine daca doresti, ca idee asta e modelul: http://static.n-anunturi.ro/img/anounce/102950_vand-casca-germana-al-doilea-razboimondial.jpg . Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

hai ma...astia vand haine frumoase...dar sunt doar haine, nu echipament. plus ca, cel putin pe gotica, al caror client sunt cu unele chestii, mi se par cam scumputi. avantajul lor e faptul ca au produse deosebite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pt casca nazi incearca la Kaki Armyshop, aveau inclusiv modelul pt parasutisti.

 

Pt cizme Newrock, recomand beauty of pain, alex e un tip foarte serios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...