Sari la conținut

Echipamente Pt. Chopperisti


Purghy
 Share

Postări Recomandate

Mi se pare mie sau suntem putin nedreptatiti? De exemplu, la SMAEB nu am gasit decat o pereche de cizme pt. chopper! :moto: In marea de echipamente pentru vitezane sau enduro am constatat ca nu prea se gasesc chestii pt. chopperisti in magazinele de moto din Romania. Pe mine ma intereseaza niste ghete sau bocate, negre, marimea 39 si iata ca nu gasesc. E adevarat ca noi, astia cu chopperele, nu suntem chiar asa de pretentiosi dar e vorba de un segment de piata si tinem la imaginea noastra, nu?

 

Poate stiti voi unde as putea gasi o oferta bogata. Da, stiu, in SUA... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma bucur ca cineva a luat initiativa

uite aici am o adresa de la Kustom Kulture shop , Str Tabacarilor nr. 14 Buc. , tel 021. 33 11 399

Daca cineva mai are adrese ve rog postati !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ceva-ceva se mai gaseste la 'Louis' via Paula's Shop, Remi etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca cineva a luat initiativa

uite aici am o adresa de la Kustom Kulture shop , Str Tabacarilor nr. 14 Buc. , tel 021. 33 11 399

Daca cineva mai are adrese ve rog postati !

 

 

E pe Lipscani, nu? Ce au baietii pe acolo?

 

 

Am mai comandat pe net imbracaminte sau incaltaminte si am zis ca nu o mai fac pt. ca vreau sa probez inainte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E pe Lipscani, nu? Ce au baietii pe acolo?

Am mai comandat pe net imbracaminte sau incaltaminte si am zis ca nu o mai fac pt. ca vreau sa probez inainte!

Nu e pe Lipscani , e pe undeva pe lanaga B-dul Marasesti , uite mai bine arunca un ochi aici sa vezi strada de care vb http://www.ghidul.ro/harta_interactiva.php?x=-90&y=-249

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciocate,modelul sa zicem clasic,cu portiune cu bucati de piele cusute pe elastic in zona gleznei,aveau (si erau destul de ieftine),la Cocorul,et. 2,la raionul de tricouri din stinga,cum stai cu fatza la magazin(in fiecare zi schimba sensul scarilor rulante...).Aveau si 39,eu port 40...Si negre si maro...

Eu mi-am luat anu' trecut, da' banuiesc ca mai au,nu prea mai sunt la moda :moto: ,norocu' nostru...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine-si permite,gaseste la Sendra.....cisme,geci,pantaloni,curele,portofele etc.....

 

cine nu....adica eu.....iau din targ de la tigani,sau de la Louis,daca gasesc ce vreau....daca nu,comand prin SUA sau alte tari...

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat o tura aseara pe Lipscani si am gasit incaltari super ieftine, gen bocate, ciocate si bocanci la un magazin de intaltaminte, pe partea dreapta.

 

Alte surse de echipament???

 

@blackrider: Ce beton sunt alea de la Sendra!!! B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieftine,e un Outlet in Tei,platesti o pereche,iei 2.Wrangler scrie pe ele si arata bine,1 milion vechi 2 perechi.

din cate am auzit, s-a terminat promotzia!!!

mi-am luat shi eu de acolo ciocate cu 600.000 :blink: plus o pereche de bocate gratis pt pretena !!!

 

 

o sa trec shi pe la Kustom Kulture ca-s curios! nici nu shtiam ca exista magazin specializat pentru cei care doresc sa cumpere "prostii" d-astea!!! sper ca au vanzare buna!!! B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kustom kulture aia,nu au pagina de web?

Au : www.daytona-twins.com , sau mail : office@daytona-twins.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la louis gasesti tot felul, eu mi-am luat doua perechi si sunt multumit, plus au niste preturi de iti vine sa te imbraci si pentru serviciu tot de acolo B) Incearca pe paula's sa vezi macar modelele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, m-ati innebunit! Ma duc si eu diseara pe Tabacarilor sa vad ce au oamenii aia pe acolo! Din cate vad eu pe harta lor e pe dreapta, cum mergi de la Unirii la Timpuri Noi. Va spun maine ce si cum. Daca vrea cineva sa ma insoteasca diseara sa imi dea PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la Marasesti spre Timpuri Noi , pe splai, inainte de cladirea Bosch e o starda la dreapta (Tabacarilor) si la 50 m pe stanga e magazinul.

E deschis pana la 18h00 , marfa e recent primita...

Ask for Marcel!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

teortetic!!!

 

practic:

 

Acesta pagina este in constructie !

asha este , am vazut si eu ...

 

Ask for Marcel!

sau Nightmare pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate am auzit, s-a terminat promotzia!!!

mi-am luat shi eu de acolo ciocate cu 600.000 :blink: plus o pereche de bocate gratis pt pretena !!!

o sa trec shi pe la Kustom Kulture ca-s curios! nici nu shtiam ca exista magazin specializat pentru cei care doresc sa cumpere "prostii" d-astea!!! sper ca au vanzare buna!!! B)

 

Unde in Tei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai erau si cele de la Sendra, de calitate buna mi-au parut.

 

In tei vis-a vis cu lukoil- se numeste outlet store, dar nu cred ca mai au momentan, am vandalizat noi tot B)

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine-si permite,gaseste la Sendra.....cisme,geci,pantaloni,curele,portofele etc.....

 

cine nu....adica eu.....iau din targ de la tigani,sau de la Louis,daca gasesc ce vreau....daca nu,comand prin SUA sau alte tari...

B.

... :lol: :lol: ce faza tare! iau din tirg de la tigani..daca nu comand prin sUA sau alte tari....adica...a cam acelasi lucru.. :blink: ..si eu mi-am luat de la voi din tirg de la Sibiu un hanorac Levis cu 50.000 pe care cu un an inainte nu ma indurasem sa dau vreo 70 E ..in sUA sau in alte tari...si chiar mie mai simpatic(hanoracul,nu tiganii B) )dupa faza asta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut ca aveau ceva expus si la salon,la standul DaytonaTwins.....a intrebat careva din voi acolo?ce preturi aveau?

B.

Nu au vrut sa spuna preturi , au zis sa trecem pe la ei ca nu au preturile ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu au vrut sa spuna preturi , au zis sa trecem pe la ei ca nu au preturile ...

 

Am fost eo si mi-am loat Casca ZOX pt chopper.

Cica au si ochelari tot pt chopper dar clari si nu vroiam clari asa ca n-am cumparat. O sa trec zilele astea sa vad ce mai au.

Iata link de la casca: http://www.zoxhelmets.com/zoxhelmets/oldschool_en.asp

Nu costa la ei cat scrie pe site. E 70euro cu tot cu TVA.

Cred ca se gasesc multe lucruri interesante pe la ei.

Dar tbe pistonat.

 

Ziceti si voi unde gasesc ochelari sa-i port pe chopper ca deocamdata nu gasesc pe nicaieri ceva sa-mi placa.

Asfalt Uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...