Sari la conținut

Fac schimb de masina pe scooter


katalinn
 Share

Postări Recomandate

Salut ! am 17 si inca nam carnet si mi ar fi foarte util un scooter ......am o dacie din 1997 arata bine sh merge bine....are trapa geamuri fumuri jenti aliaj....am facuto ca pt mine....astept...oferte la id de mess steaua92_viiib@yahoo.com;)

Poate dacă ai pune Âşi niÂşte poze cu ea ai primi Âşi niÂşte răspunsuri.Oricum nu cred că o să primeÂşti ceva foarte bun la schimb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! am 17 si inca nam carnet si mi ar fi foarte util un scooter ......am o dacie din 1997 arata bine sh merge bine....are trapa geamuri fumuri jenti aliaj....am facuto ca pt mine....astept...oferte la id de mess steaua92_viiib@yahoo.com;)

da na! acum

in cei 17 ani ai tai - cati ai fost pe la scoala?

cat despre dacie ... e precum femeile care este

mai bine cu metroaiele decat cu dacia!

 

sau un pegas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate dacă ai pune Âşi niÂşte poze cu ea ai primi Âşi niÂşte răspunsuri.Oricum nu cred că o să primeÂşti ceva foarte bun la schimb.

Pai mersii.....pt incurajare... tu ...dar cat despre ceilalti ...daca nu ma ajuta cu nimic le ash baga cv in gura..s taca ms fain;) era vb de mashina asta....

post-41847-1259775293_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat ceri pe ea?

Ce modificari i-ai facut? :)

Cat fuge la plinu` facut?

Cum adica ce modificari?

Cartonasul ala cu Dany crezi ca s-a pus singur in parbriz?

Sigla de pe bot, e aia noua de pe Logan, nu aia veche de o are toti fraierii.

Are suspensii si cauciucuri de offroad, nu vezi la ce inclinatie sta fara sa se rastoarne?

Ori cutia de chibrituri nu valoreaza nimic pentru tine?

 

are drept de semnatura....bai inteligentule :finger:

Inseamna ca nu stii diferenta dintre a fi in stare si a avea voie.

Undeva in balcani cu tine.

Editat de jcdenton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma distreaza maxim faptul ca posesorii de mobre de 2 parale fac misto de masina cuiva. macar apreciati-l pentru pasiunea cu care si-a ingrijit masina asta.

a da cu carpa pe dacie nu inseamna a ingriji

in plus; inca odata clasele I-IV nu strica

 

@Caniggia - sa inteleg ca tu esti un simplu detinator de motocicleta

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie si el asta dar refuza sa recunoasca

Mesaj completat

Pai mersii.....pt incurajare... tu ...dar cat despre ceilalti ...daca nu ma ajuta cu nimic le ash baga cv in gura..s taca ms fain;) era vb de mashina asta....

 

3shty mar3 jm3k3r1e d@r p@c@t ca rad3 d3 tyn3 un c0p1l de cl@sa I-a la c@p1tolul limba romana. Back to first grade, clerasil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Caniggia - sa inteleg ca tu esti un simplu detinator de motocicleta

 

Ba, sincer acum, eu macar voi avea pe ce sa ma dau cand o sa imi iau permisul. Tu comentezi ca vaca la masina astuia cand stii ca motorul pe care il ai (sau nu il mai ai) e exact echivalentul unei astfel de masini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"cand o sa-mi iau permisul" ce bine suna. Esti frat3 cu c0c@l@ru cumva? Valorosule care ai motor de valoare nu ca alti saraci care n-au bani de ceas si centi pe cartela!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"cand o sa-mi iau permisul" ce bine suna. Esti frat3 cu c0c@l@ru cumva? Valorosule care ai motor de valoare nu ca alti saraci care n-au bani de ceas si centi pe cartela!

 

Bai, (cuvant jignitor)! Ceea ce incercam sa subliniez este faptul ca daca tu esti un ratat patentat cu motor de 2 lei nu da bine sa te iei de un om care detine o dacie "dotata" cu gust indoielnic.

 

Motorul meu nu e motor de valoare, nicidecum. Ideea ai ratat-o, ia-ti niste meditatii la logica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti singurul ratat patentat care-l vad pe topic-ul asta. Si un ratat fara permis chiar. Pune-te si fa chestionare intre timp. Esti penibil - chiar esti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...