Sari la conținut

Accident Constanta 01.12.2009 IDU


sorinm
 Share

Postări Recomandate

baiatu e bn,si-a luat tot un zx6 de vreo 1 sapt ies cu el si ne plimbam in orash,si-a revenit complet la picior numai k i-au ramas niste cicatrice cam urate

cat despre vinovatie,a scoso p aia vinovata dar deocamdata el e paguba 8000 eur k nu si-a luat nici un ban... spitalizare si-a platito el....din cate am inteles se judeca...in fine eu i-as lasa p aia in curu gol daca eram in locu lui :ok:

 

Exact ca si la accidentul de pe Bucuresti-Targoviste (in urma caruia au murit atat motociclistul cat si copilul) si aici avem de-a face cu un motociclist inconstient, care circula cu mult peste viteza legala. Bine ca in cazul acesta nu a mai murit un copil nevinovat (pt. ca chiar ar fi fost singurul nevinovat).

La 150-200km/h, o vrabie in viziera si... Sau un caine in fata... Aaaa, a avut noroc si s-a infipt intr-o tanti, iar acum se pregateste s-o jupoaie...

E constient ca putea sa moara, ca si cel de pe Bucuresti-Targoviste? Ma indoiesc... Cred ca nici nu baga ochii pe Forum, iar tu nu cred ca te-ai straduit prea mult sa-l inveti de bine.

Daca se nimerea tocmai mama ta sa intoarca acolo, tot "eu i-as lasa p aia in curu gol daca eram in locu lui" spuneai?

Editat de --=HD=--
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

buna dimineataaaaaaaaaaaaaaaa!

 

Aaaa, greseala meaaa, recunosc!

Deci ala care a murit pe Bucuresti-Targoviste si a omorat si un copil nu a invatat nimic de la ala din Constanta... Era exact invers. :ok:

Asa ca ramane valabil tot ce am scris acolo.

Editat de --=HD=--
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: :blbl:

 

 

Cred ca e cea mai buna metoda de a scapa de domnu' asta foarte sfint care predica "paraclisul oii" printre lupi pentru ca ii place senzatia de "dreptate"...

 

Buna dimineataaaaaaaaaaaa!

 

REPET!!! ...Pentru aia grei-grei-grei-grei, dar grei de cap :) : Eu nu ma dau sfant! Tocmai asta spun, ca si eu gresesc si ma astept ca si altii (conservari sau nu) sa greseasca. Numai ca eu am si puterea sa recunosc.

Din nefericire TOCMAI VOI sunteti aia care va dati SFINTI, plangandu-va tot timpul de mila si aruncand mereu vina doar pe ceilalti.

Da, cum spui tu, imi place senzatia de dreptate. Si drept ar fi ca atunci cand intoarce conserva peste linia continua, sa fie pedepsit si motoristul care vine cu 200km/h si se infige in ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da mai bine ca esti tu usor de cap si noi grei... baga mare acolo... simte-te bine... fii popa al nostru de penitenciar... acopere-ne de povete fara finalitate... predica conduita preventiva tipica pensionarilor pe forumul de motociclisti... predica despre pacatul preacurviei in bordel...

 

Nu am nici o iluzie... stiu ca te simti indreptatit sa crezi ca ai dreptate.... ca "vibraza dreptatea" in tine...

 

Baga frate Vintila... noi o sa dam din tambal pe linga tine asa din cind in cind...

 

 

hai... neata inca odata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...