Sari la conținut

In pas de defilare...spre mare


Gixu.
 Share

Postări Recomandate

In primul rand, Gixx te mananc daca mai pui poze asa mari, sta 1 an sa se incarce tot, fa-le mai mici daca le urci de pe server extern. Nu de alta dar moare curiozitatea pana apuc sa vad toate pozele intregi.

Apoi: sa va ia mama lu proces verbal! :) Toata vara nu ati vrut la mare, acu va arde de plecari, iar eu lucrez...damn!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eram obositi nu beti. :kick:

 

Pozele spun totul :finger: norocul vostru ca ati avut un fotograf foarte bun ...care subliniaza clar oboseala :D

Super poze , super trip :)

 

 

Mesaj completat

Concluzia la care am ajuns toti 3 a fost ca mai bine de atat nu putea iesi. Plimbarea a fost grozava,vremea calda,mancarea buna si indestulatoare,gazdele f primitoare...Pe scurt, Constanta...venim! :kali:

 

Daca o repetati si pe 1 ianuarie ...ma bag si eu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alte poze cu acel suzuki gs500 rosu care din intamplare imi apartine mai aveti? :kick: Eventual sa fie fieru' in prim plan, fara alte persoane sau motorete in poza ca sa nu fac vreo criza de gelozie.

 

Din pacate nu cred ca avem, pt ca la Limanu nu am stat foarte mult ca se insera.

 

Pozele spun totul :kali: norocul vostru ca ati avut un fotograf foarte bun ...care subliniaza clar oboseala :D

Super poze , super trip

 

 

Mesaj completat

 

 

Daca o repetati si pe 1 ianuarie ...ma bag si eu :P

 

 

Chiar ma gandeam ieri la faza cu 1 ianuarie la mare...sa vedem daca tine vremea cu noi. :)

Mesaj completat

In primul rand, Gixx te mananc daca mai pui poze asa mari, sta 1 an sa se incarce tot, fa-le mai mici daca le urci de pe server extern. Nu de alta dar moare curiozitatea pana apuc sa vad toate pozele intregi.

Apoi: sa va ia mama lu proces verbal! :finger: Toata vara nu ati vrut la mare, acu va arde de plecari, iar eu lucrez...damn!

 

Sefa bowdown.gifvara merge toata lumea la mare...iarna e mai cool. biggrin.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intotdeauna gasesc emoticoane d-alea. :finger:

Mesaj completat

@FilthyAnimal, am gasit o poza cu motorul tau, dar nu e chiar singurel...dar macar nu-l calareste nimeni. :)

 

dscn0706k.jpg

 

 

dscn0701.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unu` n-ar zice ca suntem normali sau sanatosi. :finger:

Mesaj completat

Pentru ca am primit multe felicitari pentru poze, trebuie sa redirectionez toate meritele catre don`shoara fotograf Alexandra. Ea a facut majoritatea pozelor. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unu` n-ar zice ca suntem normali sau sanatosi. :finger:

Mesaj completat

Pentru ca am primit multe felicitari pentru poze, trebuie sa redirectionez toate meritele catre don`shoara fotograf Alexandra. Ea a facut majoritatea pozelor. :)

 

 

da,dar important (cel putin pt mine ) e ,de obicei,cine e in poza, nu cum sunt facute :kali:

deci dc nu erati voi nu avea ce sa pozeze :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vremea tine cu noi, iar pe 1 nu sunt conditii meteo imposibile mai facem o tura pana la mare. :finger:

 

Costurile sunt mici, cu 35 de lei poti servi 1metru de pizza impreuna cu cei mai buni 4-5 prieteni si culmea este ca la final veti fi cu totii satuli :kali: ...Nu mai spun de shaworma de 1 kg la 12 ron sau meniul 'all you can eat" de la "cantina' politiei

 

Betivaneala si este asigurata de fetele de la Motozone :) Sigur nu te lasa inima sa pleci treaz de acolo. :kick:

 

dscn05661.jpg

 

LOL

 

dscn0716.jpg

 

dscn0709nb.jpg

 

dscn0665.jpg

 

dscn0712.jpg

 

dscn0428.jpg

 

dscn0542g.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e vremea buna , eu am casa in ct unde pot gazdui 2 cupluri. numa sa nu mergeti cu 200km/h ca sigur mi-s mahmur.

gixxule: acu pe bune.. de ce as vrea sa mananc o shaorma de 1 kil pe 1 ianuarie :) indiferent cat costa :finger:

faine pozele.

edit.pot gazdui gratis evident.

Editat de deadcow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, 1 e vineri, avem si noi nevoie de o zi de relache, dezmahmureala.. daca mergeti pe 2 sau trei, i'm in!!

 

A propos: Foarte tare!! Sunteti normali!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e vremea buna , eu am casa in ct unde pot gazdui 2 cupluri. numa sa nu mergeti cu 200km/h ca sigur mi-s mahmur.

gixxule: acu pe bune.. de ce as vrea sa mananc o shaorma de 1 kil pe 1 ianuarie :kali: indiferent cat costa :kick:

faine pozele.

edit.pot gazdui gratis evident.

 

Daca mergem, mai mult ca sigur o sa mergem cum am mers si acum, la buget deci undeva intre 110-140 in afara localitatii si 80-100 in localitate. :D

 

Pana una-alta trebuie sa-mi iau suprapantaloni,manusi winter si un mp3 ca nu mai tine...

 

Mesaj completat

Bah, 1 e vineri, avem si noi nevoie de o zi de relache, dezmahmureala.. daca mergeti pe 2 sau trei, i'm in!!

 

A propos: Foarte tare!! Sunteti normali!! :)

 

Gasim noi o bresa... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi pt. pozele cu jucaria, asa da! :finger:. Pe 2-3 ianuarie nu cred ca aveti vreo sansa sa faceti vreo plimbare la mare decat daca sunteti masochisti, nu prea se sare de 3-4 grade in perioada aia si mai bate si vantu. Oricum, va urez succes si mult noroc de vreme buna!

 

Prin dobrogea sunt niste trasee pe care vreau sa le leg asa ca cine-i tentat la primavara poate da un semn.:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate prindem 2 zile cum am prins acum, oricum nu e graba pt ca eu am de gand sa dau jos carenele, sa curat bine tot si sa o bag la iernat. Inca e un gand si atat asa ca nu se stie. :)

 

:finger: :kali: :kick:

 

dscn0717.jpg

 

dscn0446b.jpg

 

dscn0682k.jpg

 

dscn0671j.jpg

 

dscn0451b.jpg

 

s7302067.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa ma abtin. Foarte tare Ducati-ul ala.... Bine ca macar tu mergi cu el, ca fostu' proprietar...vai de capu' lui. :finger: Sa va fie de bine! :)

Editat de littlekriminal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa ma abtin. Foarte tare Ducati-ul ala.... Bine ca macar tu mergi cu el, ca fostu' proprietar...vai de capu' lui. :kick: Sa va fie de bine! :finger:

 

Multumim! Fostu proprietar are/avea multe mobre pe mana :) Da' tu deja stii asta... :kali:

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Autograf nu vezi. :D In ritmul asta ma vor lua astia in misa pe post de guru. :angry: Eu si cu bivolaru ce mai aveam poze cand urinam...bine ca el era inconjurat de proaste, eu de dealuri.:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...