Sari la conținut

Filme MOTO


lazar_viorels
 Share

Postări Recomandate

Scrieti aici ce filme moto cu comuniste ati vizionat,sa le vedem si ceilalti

am sa incep eu lista

"Jurnalul Motociclistului"2004,este o aventura a doi motociclisti care parcurg 8000 km cu o motocicleta din 1953.Daca vreti filmul dati un PM si va dau torent-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

The Indian

The World's Fastest Indian

foarte buna ideea sa trecem aici filme cu comuniste si nu numai as spune eu deabia astept sa prind si eu ideei de la voi cu filme interesante da hai neaparat sa fie cu motoare ca cele 2 de mai sus si inca 2 bijuterii de filme

Easy Rider http://www.youtube.com/watch?v=in5uA5YXHIg

Harley Davidson And The Marlboro Man http://www.youtube.com/watch?v=XV3_d37wQ3I

hi hi recomandate in caz ca nu le-ai vazt :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scrieti aici ce filme moto cu comuniste ati vizionat,sa le vedem si ceilalti

am sa incep eu lista

"Jurnalul Motociclistului"2004,este o aventura a doi motociclisti care parcurg 8000 km cu o motocicleta din 1953.Daca vreti filmul dati un PM si va dau torent-ul

nu inteleg de ce nu faci public torentul ????

nu suntem toti la fel de pasionati de motociclete si in special de comuniste??

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de ce nu faci public torentul ????

nu suntem toti la fel de pasionati de motociclete si in special de comuniste??

asfalt uscat

ai dreptate,

http://filelist.ro/browse.php?search=diari...in=0&sort=0

eu as zice sa publicam si alte filme care nu sunt neaparat comuniste,daca ne da voie adminul,as avea o lista de vreo 10 filme

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai eu cred ca sigur ne da voie tinand cont ca e scopul topicului

 

din pacate link-ul postat de tine nu ne poate fi de ajutor,pentru ca noi nu(sau cel putin eu)nu avem conturi pe *****

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...io zic sa fie postate pe fiecare topic , aici la comuniste, astfel incat sa poate fi gasite oriunde deschizi...amestecate uniform cu omniprezentele piese de mobra din dezmembrari....si cu incurajari la kilogram , gen 'bafta' , 'asfalt uscat'...a, si sa nu uitam de 'la multi ani'... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scrieti aici ce filme moto cu comuniste ati vizionat,sa le vedem si ceilalti

am sa incep eu lista

"Jurnalul Motociclistului"2004,este o aventura a doi motociclisti care parcurg 8000 km cu o motocicleta din 1953.Daca vreti filmul dati un PM si va dau torent-ul

 

 

pune te rog numele in engleza al filmului sa-l caut eu prin alte parti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un film artistic (nu documentar), nici prea-prea, nici foarte-foarte, despre o traversare a unei părți a Americii de Sud făcută de Che Guevara împreună cu un prieten, pe o motocicletă Norton 500 (parcă), poreclită "Poderosa" (Puternica!). Merită văzut, e oarecum idealist, se zice că i-ar fi format sau întărit caracterul "marelui revoluționar" de mai tîrziu.

 

Vă recomand tuturor filmul românesc "Septembrie", cu Geo Costiniu Âşi Anda Onesa!

 

Toate bune! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e filmu ala cu tipu pe cz ul care ajunge la mare arunca casca si striga libertate (asta pe timpu comunistilor )!!!!??? daca da vreau si euuu..super film cu final ..ca sa vezi ..tragic!!!

 

da e acel film! am vazut ca ai pus link dupa ce am postat

 

asteptam link...

Editat de rocket1982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il tot caut in zadar de ceva vreme.Vreo sursa?

Da, îl am Âşi eu, dar dacă s-a oferit Tony, îl aÂşteptăm cu linkul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un film artistic (nu documentar), nici prea-prea, nici foarte-foarte, despre o traversare a unei părți a Americii de Sud făcută de Che Guevara împreună cu un prieten, pe o motocicletă Norton 500 (parcă), poreclită "Poderosa" (Puternica!). Merită văzut, e oarecum idealist, se zice că i-ar fi format sau întărit caracterul "marelui revoluționar" de mai tîrziu.

 

Vă recomand tuturor filmul românesc "Septembrie", cu Geo Costiniu Âşi Anda Onesa!

 

Toate bune! :D

 

mi-a placut mult filmul...eu il stiam "Diarios de motocicletas" ...suna putin cam urat in romana ;) dar filmul este grozav.

Calatoria aia cred ca l-a marcat cumva pe tanarul Che Guevara, l-a trezit la realitate si a realizat si el suferintele pe care le indurau unii oameni(majoritatea)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...