Sari la conținut

Solicitare Informatii Accident Mihai Bravu/Racari


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Admin
Buna seara, suntem familia motociclistului Cojocaru Marian care a decedat in urma accidentului de sambata 20 mai a.c.

 

Daca detineti informatii cu privire la accident, daca exista martori care au fost la locul accidentului, va rugam din suflet sa ne contactati la numerele de telefon: 0722 191 906 sau 021 619 15 21.

 

Va multumim anticipat pentru ajutor!

 

Avem rugamintea sa punteti acest mesaj si pe alte forumuri unde aveti conturi, atat auto-moto cat si de alt gen, sa incercam sa ajutam familia Cojocaru. Puneti direct mesajul, nu link catre noi. Va rugam sa puneti aici link-uri catre aceste forumuri pentru a putea fi verificate de catre familie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ajuns la locul accidentului dupa ce a plecat salvarea ... si am stat pana politia a ridicat motocicleta avariata. Nu stiu in ce masura pot ajuta cu ceva ! Politia o sa faca o expertiza si de ei depinde cat de corecta va fi !

0723042060

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am ajuns la accident dupa plecarea salvarii. Am vazut urmele. Am revenit la locul accidentului si a doua zi si am analizat urmele. Pot sa depun marturie in legatura cu urmele si comportamentul violent al soferului auto.

 

0722 555 417 Ionut LESOVICI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...