Sari la conținut

Informatii Utile Tuning 2


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 70
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imi lipseste un surub de la o carena... poti sa imi aduci si sa pui surubu acasa?

Man da tu ce esti ma? SCLAV? Da siteul de la 125forum si fiecare da mail si vede ce si cum.... eu nu te inteleg :disappointed: de parca esti angajat acolo si te platesc astia ca le faci lor reclama

PS: nu mi-o lua in nume de rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi lipseste un surub de la o carena... poti sa imi aduci si sa pui surubu acasa?

Man da tu ce esti ma? SCLAV? Da siteul de la 125forum si fiecare da mail si vede ce si cum.... eu nu te inteleg :crack: de parca esti angajat acolo si te platesc astia ca le faci lor reclama

PS: nu mi-o lua in nume de rau

am niste suruburi p`acasa :disappointed:

ma,banda daia nu gasesc oamenii pe site si eu merg destul de des pe la magazine cu accesorii dastea si m`am gandit sa ajut lumea daca pot ... stiu cum e sa ai nevoie de ceva si sa nu aiba cine sa te ajute ... plm ti`am zis si tie..la ce orice ora daca ai nevoie te ajut oriunde,oricum oricand...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am niste suruburi p`acasa :crack:

ma,banda daia nu gasesc oamenii pe site si eu merg destul de des pe la magazine cu accesorii dastea si m`am gandit sa ajut lumea daca pot ... stiu cum e sa ai nevoie de ceva si sa nu aiba cine sa te ajute ... plm ti`am zis si tie..la ce orice ora daca ai nevoie te ajut oriunde,oricum oricand...

Buddy, nu scrie oriunde,oricum si oricand ca se intelege altceva :disappointed: Ms bey Paulica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
:banana: mda am vorbit la united motors si pretul este de 450 de euro fara tva adik este 535 de euro in care intra si montajul si gaarantie :lol: pffff m au omorat daca nu trebuia sa iau si ambreaj ma duceam sa imi iau :smoke: :laugh: oricum cam mult
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

laser frate... rule number one : nu comandat nimica de la UM ... care vrea le dau numaru unui baiat care comanda orice piesa ptr motor,orice motor etc la preturi bune (nu fitzi zgarciti) si piese dintre cele mai bune nu facaturi ... oricum,daca iti pui kit atunci ai putea schimba si carburatoru,toba + alte maruntisuri cum ar fi filtru de aer etc ... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum frate 535 euri chitu la um??????/ io am dat 550 de euri la united motors doar pe cilindru acum 1 an. toata reparatia cilindru piston segmenti si ambielaj la depresat si ia schimbat ceva la el semnale fata spate si uleiuri ma ajuns 1800 euro

Editat de rss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rss am vb pe mess:) suna si tu sa vezi:) asta e macar """""""CICA"""""" o sa am garantie:( doamne ajuta filtu o sa pun unu sport:) toba sigur da nu acum ca nu mai sunt bani:) daca imi dai voi schimb :banana: si carburator nu e f scump:) daca produc il schimb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...