Sari la conținut

Vreau Sa Fac Excursie La Mare Weekendul Asta !


Silvestru
 Share

Postări Recomandate

Salut. Am fost la mare ieri duminica 28 mai in toate statiunile.. suooper misto. am gasit ceva tare. la mamaia in camping holidays, 580.000 sa inkiriez o casuta cu 2 paturi. in casuta exista TV, frigider. conditii super tari pt ca este camping particular :cheers: . eu zic ca ar fi tare sa ne strangem mai multi si sa mergem in weekendul asta care vine. ar fi 290.000/pers pe noapte. deci sa stam si noi de vineri pana duminica. adik 2 nopti. 600.000 numai cazarea de persoana . eu zic ca nu e mult deloc . ia ziceti , care se baga ? e super tare acolo. si...mergem si prin celelalte statiuni....ne distram, vedem noi :ok: astept raspunsuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este exact la iesire din Mamaia, spre Navodari. Dar e in Mamaia, nu la vreo distanta d-aia de 1-2-3 km. este exact in mamaia. si am ramas uimit.super acolo. frumos , curat, ieftin ( mancare , cazare ) au grupuri sanitare noi, dusuri multe ! totul e nou !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ceva mai mult de 580.000, si nu e in Mamaia ci in Navodari. Intamplarea face ca in weekend-ul ce-a trecut sa mergem acolo cu corturile pe motoare . Intr-adevar, campingul este foarte bine intretinut, toaletele curate, dusurile la fel ( cu apa calda :ok: ), curatenia domneste cam peste tot . La cort e mult mai ieftin , si deja se poate dormi lejereanu in sacii de dormit. La casute nu stiu , dar arata bine de afara. Uite aici si cateva din preturile si regulile lor:

 

 

post-7245-1148901336_thumb.jpgpost-7245-1148901397_thumb.jpg

 

E super campingul , pe malul marii, il recomand din toata inima :cheers:

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In weekend am fost in Vama cu cortul. Nu m-a costat nimic cazarea si a fost supermarfa. Am dormit boiereste in cort in sacul de dormit, si nu m-au deranjat nici macar furtuna si ploaia strasnica de sambata seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si...pana la urma merge cineva ?! :cheers:

 

bubucaty, nu e mai mult de 580.000 pe noapte. Am fost personal si am vb cu oamenii. Si nu este in Navodari, ci in Mamaia. Sau oricum mult mai apropiat de Mamaia fata de Navodari. Pana sa ajungi la Navodari tre` sa treci de Pescarus....mai e un restaurant...sunt mai multe pana la Navodari. Oricum hai sa ne stranngem sa mai dam o tura. Daca nu vreti la casute, hai la cort.... ! dar pt 300.000 de persoana / moapte.... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In weekend am fost in Vama cu cortul. Nu m-a costat nimic cazarea si a fost supermarfa. Am dormit boiereste in cort in sacul de dormit, si nu m-au deranjat nici macar furtuna si ploaia strasnica de sambata seara.

Corect !

Dar s'a cam stricat treba in Vama...poate 1Mai sau...cine shtie la bulgari :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e vorba despre Campingul GPM, preturile cred ca sunt scrise foarte clar. Pretul cuprinde si acea taxa hoteliera care e scrisa cu caractere gri, deci e ceva mai mult.

Incepand cu luna iunie, preturile vor fi altele, la o casuta cu 2 locuri .......cam 770.000 cu tot cu acea taxa.

Adresa este DN 68 Constanta - Navodari

Uite si un link folositor pt cei interesati : http://www.gpm.ro/turism.php

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...