Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Yamaha YZF-R125


Postări Recomandate

daca e cazut ce? orice motocicleta e cazuta si daca nu, cad alti nu'i bai,in unele cazuri alea cazute sunt mai bune decat alea necazute,poate sa fie trantita si de 20 de ori atata timp cat motorul merge tipla, carenele se pot face foarte usor

Editat de Nate4u
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da..nu asta ma deranjeaza oricum el a zis ca sunt cateva zgarieturi care se vad daca te uiti mai atent.

 

Dar e bine ca am intrebat pentru ca acum ma voi uita mai atent la ea sa vad daca e in regula:D

 

:scratch:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da..nu asta ma deranjeaza oricum el a zis ca sunt cateva zgarieturi care se vad daca te uiti mai atent.

 

Dar e bine ca am intrebat pentru ca acum ma voi uita mai atent la ea sa vad daca e in regula:D

 

:scratch:

nu te gandi la zgarieturi ca alea se repara usor gandestete sa gasesti ceva bun care nu e "forjat" mai bine zgariat decat sa nu mearga sau sati faca probleme

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da..nu asta ma deranjeaza oricum el a zis ca sunt cateva zgarieturi care se vad daca te uiti mai atent.

 

Dar e bine ca am intrebat pentru ca acum ma voi uita mai atent la ea sa vad daca e in regula:D

 

:scratch:

Nu stiu cum merge motoru pe ea, o vedeam decat prin oras, nu l-am vazut sa o rupa, mergea lejer, se vede ca e cazut si nu e zgariat cu cheia:D.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut, daca le gasesti pe net, ti le poti printa la Color Tuning in Bucuresti (vad ca esti din Buftea).. sau daca ai putina imaginatie si timp liber le poti face custom in intregime si apoi facute la Color Tuning si "montate". :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu exact, mi lea inclus in pret la reprezentanta, a mai "rotunjit" el, am impresia ca 50 de euro, nush exact sa iti zic..

LE: Uite crashuri exact ca ale mele, 73 de euro.. http://www.metropolismotorcycles.com/cgi-bin/mm_det.pl?id=5D7-W0741-00-00&cat=MCA&brand=YAMAHA&cat2=2010%20R125&sale=

Editat de crazy_of_love
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu exact, mi lea inclus in pret la reprezentanta, a mai "rotunjit" el, am impresia ca 50 de euro, nush exact sa iti zic..

LE: Uite crashuri exact ca ale mele, 73 de euro.. http://www.metropolismotorcycles.com/cgi-bin/mm_det.pl?id=5D7-W0741-00-00&cat=MCA&brand=YAMAHA&cat2=2010%20R125&sale=

da stiu am vazut si pe ebay la 75,69.. vroiam sa stiu cam cat e la reprezentanta ca daca o vopsesc ma gandesc sa ii pun si crashuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1500 euro :rolleyes: :makeout:

 

Doar ca acum ma cam doare spatele :unsure:.Ma duc duminica sa imi cumpar echipament :bigstar:.

 

Credeam ca nu ma vor baga in seama cei mari...dar deja m-am salutat cu niste gsx....rr :friends:

 

 

Editat de RuR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...