Sari la conținut

Sudura In Argon...


GSK
 Share

Postări Recomandate

Domnilor,

am un capac de la motor din antimoniu (cred) pe care terbuie sa-l sudez. unde pot face aceasta sudura?

 

incearca in politehnica in cladirea mare, sunt ceva laboratoare bine dotate.

Sau la srvice-uri auto mari( Mertedess, beamve, paneuro, augsburg)

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era un baietas pe Calea Grivitei, chiar langa cimitir, care sudeaza in orice. Mielu iti poate da mai multe detalii, el si-a sudat radiatorul la VTR acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi de la Alba Iulia spre Casa, la primul semafor (Zepter) faci dreapta. Dai de o intersectie in V, o iei la stanga si imediat pe dreapta este un mic service specializat in aer conditionat. Am sudat acolo o baie de ulei pentru un A6 si reparat AC la un Golf. Intrebi de Cornel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi mah pe Calea Grivite. Lucreaza baiatul ala excelent si te intelegi la pret cu el. Are atelierul chiar langa Cimitirul Sf. Vineri.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe baiatul de pe grivita (linga cimitir) il chema Tonny .

Telefoane: 0745 659 599, 0722 359 734, 021 260 19 39 .

 

Mie mi-a sudat suporturile de scarite de pe fata si schimbatorul de viteze si sint impecabile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi de la Alba Iulia spre Casa, la primul semafor (Zepter) faci dreapta. Dai de o intersectie in V, o iei la stanga si imediat pe dreapta este un mic service specializat in aer conditionat. Am sudat acolo o baie de ulei pentru un A6 si reparat AC la un Golf. Intrebi de Cornel

Si iti ia ca pentru unul nou ! sau ma rog acum au mai aparut flacai cu aparate poate o fi scazut si a el preturile ca clientii sigur au scazut !

 

Parca Radu il cheama nu Tony e sdudent flacaul am facut si eu la el nu e profesor insa isi da interesul si face de calitate. Eu am vazut si altii cum sudeaza si eu zic ca e bun .

 

Asta sunt eu cand faceam scoala pe piesele mele mi-a dat 7 din 10 nota pentru prima oara cu WIG

post-2824-1149542847_thumb.jpg

 

Iar asta este el! post-2824-1149542885_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...