Sari la conținut

comuniste de vinzare


gadafim
 Share

Postări Recomandate

doua vestivaluri

unu cu numar nou si ataj de aluminiu IJ 56 10000LEI

uni cu nr. vechi la 500LEI

UN JUPITER 4 FACUT TOTU NOU LA 2500LEI

UN JUPITER 5 DEFECT OPTICE LA 1800 LEI

CONTACT LA TEL 0760982219 Marian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doua vestivaluri

unu cu numar nou si ataj de aluminiu IJ 56 10000LEI

uni cu nr. vechi la 500LEI

UN JUPITER 4 FACUT TOTU NOU LA 2500LEI

UN JUPITER 5 DEFECT OPTICE LA 1800 LEI

CONTACT LA TEL 0760982219 Marian

 

 

poze pe mess ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit bine? 10.000 lei?

 

Atunci nu mai pune poze....

scuze deabia acum am vazut de spre ce e vorba ,este 1000 lei

Editat de gadafim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATUNCI BAGA POZELE !

cit de curand ca trebuie sa ma duc la ei acasa

cred ca pe joi le pun

 

Mesaj completat

nu prea se vad bine cere 2300 usor neg

 

Mesaj completat

 

 

acest model cere 1000 neg

Mesaj completat

cit de curand ca trebuie sa ma duc la ei acasa

cred ca pe joi le pun

 

Mesaj completat

nu prea se vad bine cere 2300 usor neg

 

Mesaj completat

 

 

acest model cere 1000 neg

 

 

cea verde la 1000 si cea rosie la 2300

Mesaj completat

nimic nu intereseaza pe nimeni ,sunt moca

Mesaj completat

nimic nimic nu va intereseaza

Mesaj completat

haideti fratilor nu va intereseaza nimik e moca

Mesaj completat

nimic

Mesaj completat

poze mai bune cea la 1000 lei

Mesaj completat

poze mai bune /cea la 2400lei neg.

post-15588-1268590346_thumb.jpg

post-15588-1268590374_thumb.jpg

post-15588-1268590388_thumb.jpg

post-15588-1268590411_thumb.jpg

post-15588-1268590438_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda.......eu nu inteleg un lucru.....ai fabrica acasa de spui ca e nou?.......nu inteleg frate chestia asta ''e nou''..........

 

 

deci din start nu e al meu ,este al unui prieten si are o scoala de soferi toate categoriile si el le facut pentru scoala dar nu a mai frut sal bage ca sia luat o YAMAHA 125 si pesta il baga la vinzare ,dac te uiti bine in poze ai sa vezi si vaselina pe cilindri si chiloase si atunci sa vb ,singurul lucru a ramas citeva pinioane asa mia zis restu e nou nout cumpart totu din ucraina , la bani care ii are nici nu miam pus problema /asa daca esti interesat baga banu si ial ca nici rodajul nui facut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DACA PRIETENUL TAU TOT VREA O CARUTA DE BANI PE IJ_ul ACELA ROSU.... CE ERA ATAT DE GREU SA FIE SCOS AFARA SI FIE FOTOGRAFIAT LA LUMINA BUNA,CU UN APARAT BUN SI DIN MAI MULTE UNGHIURI.....

NU CREDE_TI CA CINE E INTERESAT SA CUMPERE ....VREA SA VADA FOTO BUNE ...DIN CARE SA-SI FACA O PARERE SI APOI SA BATA CATEVA SUTE DE KM. SA O VADA LIVE..

CU REGRET CONSTAT CA MULTI NU STIU CUM SA-SI EXPUNA/VANDA MARFA.....DAR PRETURI STIM SA CEREM PE TOATE RUGINITURILE....

.....SPOR....

 

PS.URMARESTE TOPICUL LUI *IONEL.D SA -TI DAI SEAMA CE OFEREA CONCURENTA ...SI LA CE PRET...

Editat de PUTZUBIKER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DACA PRIETENUL TAU TOT VREA O CARUTA DE BANI PE IJ_ul ACELA ROSU.... CE ERA ATAT DE GREU SA FIE SCOS AFARA SI FIE FOTOGRAFIAT LA LUMINA BUNA,CU UN APARAT BUN SI DIN MAI MULTE UNGHIURI.....

NU CREDE_TI CA CINE E INTERESAT SA CUMPERE ....VREA SA VADA FOTO BUNE ...DIN CARE SA-SI FACA O PARERE SI APOI SA BATA CATEVA SUTE DE KM. SA O VADA LIVE..

CU REGRET CONSTAT CA MULTI NU STIU CUM SA-SI EXPUNA/VANDA MARFA.....DAR PRETURI STIM SA CEREM PE TOATE RUGINITURILE....

.....SPOR....

 

PS.URMARESTE TOPICUL LUI *IONEL.D SA -TI DAI SEAMA CE OFEREA CONCURENTA ...SI LA CE PRET...

 

 

nu sti ce tisa parut dar nu e ruginatura cum vezi /si prea putin ma intereseaza cat cer

ma rugat sa il bag la vinzare si atat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In toate pozele vazute, din nefericire nu ma tenteteaza nimic.

 

Oricum, poate mai aprofundezi putin gramatica... :drink:

 

esti curios vino sa vezi

Mesaj completat

care sunt interesati sa vina sa vada la fata locului / ca nu am ce sa mai discut /si o zi buna tuturori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti curios vino sa vezi

Mesaj completat

care sunt interesati sa vina sa vada la fata locului / ca nu am ce sa mai discut /si o zi buna tuturori

mai e valabil anuntu ?este in stare de functionare?

Editat de Ovi_zd3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-ar interesea amandoua ij-uri 56 ...ai atas si la cel neinmatriculat ?

 

amundoua are ataj cel inmatriculat la 1000 lei si cel neinmatriculat la 500 lei amundoua se mai negociaza putin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amundoua are ataj cel inmatriculat la 1000 lei si cel neinmatriculat la 500 lei amundoua se mai negociaza putin

 

Buaiiii,las-o drak de smecherie.Zi si tu asa;amandoua au atas.Vad ca la aruncatu cu preturile esti cel mai tare.Pai?Marinica frate.Baga un ochi si pe la gramatica.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buaiiii,las-o drak de smecherie.Zi si tu asa;amandoua au atas.Vad ca la aruncatu cu preturile esti cel mai tare.Pai?Marinica frate.Baga un ochi si pe la gramatica.Bunu.

te intereseaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba nene ce-mi place mie pe forumurile romanesti,toti sunt profesori de limba romana.Intreaba careva cum sa sudeze ceva si nu-i raspunde nimeni in schimb se baga sapte in seama si-l corecteaza ca ,vezi doamne nu a pus virgula unde trebuie.Eu sunt membru pe forumuri in foarte multe tari si departe de mine arta de a stapani limba acelor tari,mai folosesc un dictionar,mai un google translate dar nimeni,NIMENI NICIODATA nu mi-a spus ca vezi doamne fac greseli gramaticale.Daca am intrebat ceva mi-au raspuns ,sau nu si atat.Multi sunt din Moldova,de dincolo de Prut si nu au folosit alfabet latin,sunt greci ,turci,sunt bulgari,sunt lipoveni ,fratilor nu mai fiti toti profesori de limba romana.Aici vorbim de motociclete.Mama cata rautate in tarisoara asta.

Atentie la gropi si la prosti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba nene ce-mi place mie pe forumurile romanesti,toti sunt profesori de limba romana.Intreaba careva cum sa sudeze ceva si nu-i raspunde nimeni in schimb se baga sapte in seama si-l corecteaza ca ,vezi doamne nu a pus virgula unde trebuie.Eu sunt membru pe forumuri in foarte multe tari si departe de mine arta de a stapani limba acelor tari,mai folosesc un dictionar,mai un google translate dar nimeni,NIMENI NICIODATA nu mi-a spus ca vezi doamne fac greseli gramaticale.Daca am intrebat ceva mi-au raspuns ,sau nu si atat.Multi sunt din Moldova,de dincolo de Prut si nu au folosit alfabet latin,sunt greci ,turci,sunt bulgari,sunt lipoveni ,fratilor nu mai fiti toti profesori de limba romana.Aici vorbim de motociclete.Mama cata rautate in tarisoara asta.

Atentie la gropi si la prosti.

 

 

zile in continuare ca toti sunt profesori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie ne plac cum se scrii aicea ni pe forumuri, ca ne radem cand motociclistii scrie gresite si vorbeste ca Vanghelie...

Pana si Gutza - coada de maimuta s-a dat pe rock - crede el ca Voltaj canta rock...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se incing spiritele pe aici....am observat la romani obsesia asta de a corecta tot ce prind ..si de acolo pagini intregi de discutii si jigniri.Sincer poate cineva e mecanic cu 4 clase...zic eu, ca a emis un anunt din care se intelege ca vinde niste motoare, parerea mea este, ca pt un forum de moto, a atins scopul dorit si este suficient.Daca am fi fost la un cerc de gramatica....mai intelegeam.

Am zis si eu...:) orice om are dreptul la un avocat din oficiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate stiu eu e un sait despre motoare dar in tara asta e permis orce (mai ales profesori 0) scrieti fratilor de motoare nu de alceva ca deia sa deschis topicu /si lasati si pe alti sa critice nu voi care nu stiati cei ala un ghidon

 

asfalt curat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate stiu eu e un sait despre motoare dar in tara asta e permis orce (mai ales profesori 0) scrieti fratilor de motoare nu de alceva ca deia sa deschis topicu /si lasati si pe alti sa critice nu voi care nu stiati cei ala un ghidon

 

asfalt curat tuturor

[/quote

 

 

normal ca e ''sait '' de motoare insa tu chear ai lipsit multi ani de la scoala :))

asfalt uscat ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...