Sari la conținut

15 iunie 2006 - Accident Brasov


PepsiMan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

A redat stirea pe Realitatea , dar u a zis nici un nume si nici fata celui care a murit sau a celui care e grav ranit la spital nu a arata-o , voi sunteti siguri ca e vb de Catalin ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A redat stirea pe Realitatea , dar u a zis nici un nume si nici fata celui care a murit sau a celui care e grav ranit la spital nu a arata-o , voi sunteti siguri ca e vb de Catalin ?

da suntem siguri. ne adunam la mine azi si vedem ce facem. maine cred ca plecam la baia mare. Vroia sa vina la timisoara azi. Fratele lui e pe drum incoace

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP :banana: :D :banana: :banana:

 

am auzit shi eu de veste...in numele gashtii din constantza (andrei, poplaca, mishu, hanson shi altzii) sincere condoleantze familiei shi prietenilor, suntem cu gandul shi cu sufletul alturi de cei ce i-au fost odata dragi lui Cata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca o zi neagra in calendar......inca un inger pazitor in ceruri..... R.I.P. Condoleante familiei si prietenilor....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.

 

Dumnezeu sa-l odihneasca . era un baiat excelent . am petrecut cu el destule ore , la o bere , la intilniri sau in brasov , pe sitei ...vorbind despre motoare si alte chestii de viata . i'mi amintesc cu un nod in git cit s-a chinuit cata sa-si aduca motorul asta din spania . a muncit ca un neom pt el prin strainatate . la intoarcere s-a ratacit in ungaria si a calarit ore intregi prin ploaie , in noapte , in drum spre casa . s-a bucurat de el doar 2 luni...

accidentul a avut loc la 3 dimineata , str. aurel vlaicu . cata venea de la gara , de unde a luat un prieten . avea viteza , a pierdut controlul volanului si a intrat intr-un copac de pe marginea drumului . el a jurit pe loc , cel din spate a fost ranit usor . motorul este varza .

Strigator la CER !!!! Trupul lui Cata a stat aproape o jumatate de ora pe trotuar , intr-o balta de singe , pina cind la fata locului a ajuns politia si medicina legala < salvarea nici nu a mai venit > . a ajuns televiziunea inaintea lor ! au filmat imagini socante . cata , mort , pe trotuar , masinile treceau pe strada , era inca circulatie . nici un sofer nu a oprit . ma iertati : nici un OM nu a oprit ! < avem imagini , putem dovedi > daca accidentul era produa de un personaj important , garantez ca la fata locului soseau politistii , pompierii , salvarea in cateva minute . dar asa... a mai murit un motociclist ...

in fine. am scris asta ca sint suparat . ca a murit cata dar si ca a ramas singur in moarte , pe trotuar , pina cind au vebit autoritatile sa vada ce s-a intimplat .

 

PS : cu citeva ore inainte , tot in brasov , un alt motociclist a ajuns la spital in stare foarte grava . este vorba despre sebi , de 35 de ani , calarea o honda... Ce se intimpla oare ? !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincere condoleante........

 

 

eu nu l-am cunoscut personal dar il stiu.... din auzite mai mult..... ultima oara l-am vazut de 1 mai la mare..... pacat mare pacat.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...