Sari la conținut

Mi-am Luat Vaca Mult Asteptata (xrv 750 Africa Twin)


Postări Recomandate

In sfarsit a venit ziua ce-a mare. Dupa ce am vazut Transalpe :P si Dr. Big-uri B) , m-am hotarat...mi-am luat bovina mult asteptata, Honda XRV 750 Africa Twin :cheers: .

Motorul l-am cumparat din Bucuresti si pe drum pana in Alexandria, mi-a aratat de ce este in stare...super...nici acum nu mi-a venit graiul din urlete de bucurie.

 

Va rog frumos !!! cei ce aveti astfel de animale luminatima si pe mine cum se intretine motoreta. Adica operatiuni de mentenanta curente (ex. cand se schimba bujiile, cum/cand/cat ulei de motor si alte lucruri folositoare fara de care sa nu-mi bat joc involuntar de motor).

 

Motoreta este din '91, am gasit-o pe bikeshop, am luat-o cu 3100 epuroi, are la bord aproape 85000 km,

arata foarte bine si momentan nu pare sa aiba probleme, merge electric.

 

Uite poza, poate o cunoasteti: Multumesc! poate-mi spuneti si de unde iau un manual.

post-10224-1150386153_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o stapanesti sanatos. Este un motor excelent pentru drumurile noastre.. Cred ca este cel mai polivalent motor - merge si pe autostrada dar si pe iarba.....

post-2175-1150491387_thumb.jpg

post-2175-1150491455_thumb.jpg

post-2175-1150491545_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...