Sari la conținut

Am Si Eu Un Fier...


ares666
 Share

Postări Recomandate

Ij jupiter 3, 1974, e la Mielu in curte, e cam ca a lui, albastra cu rezervorul alb, numere vechi de giurgiu, cam fura ea curent, dar fuge de nu se poate... deci a se citi ca sunt foarte mandru de ea...

 

P.S. o cheama Natasha... :( si urmeaza pozele ...

 

 

Mai trebuie permis, inscriere cu nr noi, RAR, asigurare si rup asfaltu' ...

 

Š Ares comunistu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( :) :)

si vin ele si pozele. cred ca maine de dimineatza.

 

so... WELCOME!!! si sa te bucuri de ea la maxim!

 

 

Bafta si drum uscat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze pentru calitate, dar n-am reusit sa fac poze decat acum pe seara si imi cam tremura mana de frig si de foame ca eram abia sosit de la munca. :(

post-49-1078769470_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ca tot mi-am adus aminte: motorul merge brici, are un sunet de te imbolnaveste de inima si, cel mai important, este prima comunista pe care o stiu vanduta la un pret corect (pentru anul de fabricatie si valoarea ei efectiva in general vorbind).

 

Sa o stapanesti sanatos hombre si sa dea Al de Sus sa face cat mai multi kilometri fara reparatii capitale - la noi sau la ele. :(

 

 

Bafta si drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) doarcris central... care la mlastina de la mine din curte... nu facea nici doi bani. Dar se drege si asta. Ii punem si unul lateral. Printre altele. :(

 

Bafta si drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) doarcris central... care la mlastina de la mine din curte... nu facea nici doi bani. Dar se drege si asta. Ii punem si unul lateral. Printre altele.  :(

 

Bafta si drum uscat!

Sa il stapanesti sanator.... tare cricul oricum. E rabatabil? :)

 

Ps. Sa vezi cricul meu ... trebuie sudat deci iti dai seama cum e :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a...apropos de pret corect fata de ce iei...nu ai precizat ,ares666, daca actele vechi sunt pe numele aluia de ti l-a vandut , sau pe numele vre-unui mos care nu mai e de gasit...daca situatia sta asa ,...sanatate si-un praz verde :) , ca nu-ti mai face nimeni carte la ea :) Cel putin nu legal :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit Gabi ca deja s-a vorbit cu proprietarul. O radiaza probabil saptamana viitoare si merge Victor acolo, la Giurgiu, sa faca si contractul de vanzare-cumparare. O sa coste ceva, dar merita. Si da, motorul a costat 7 milioane. Daca nici asta nu e pret bun...

 

 

Bafta si drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci de precizari Mielu...

 

1.pretul motorului: 6.000.000 lei

2.am platit pe unu cu o duba sa-l aduc la bucuresti inca 250.000 lei

3.actele sunt pe numele unui mos care din fericire traieste, si o sa ma grabesc sa fac contractul si radierea, dar cel mai devreme cam in 2 sapt.

 

... cum a spus si Mielu, mie ca necunoscator mi se pare super ok motorul....chiar frumos de tot, asta ca e al meu...

 

 

... o sa vina si vremea hibelor, dar sper sa dau de ele inainte sa ies pe drum...

 

 

Va multumesc pentru welcomele calduros... la toti, si cinstea cea mai mare i-o datorez lui Mielu, care initial mi-a aratat anuntul, a mers cu mine sa ridic agregatu'(e chiar agregat, nu curg suruburi de prin el...:(), a pierdut bietu' om o zi intreaga dupa mine, si in final, fiara sta la el in curte....

 

apropos Mielu', imi cer mii de scuze fata de sotia ta, pentru faptul ca te-am retinut atata... asta asa... sa se vada public scuzele... si zi-i la multi ani de ...8 martie, si mai zi-i complimente pentru mancare, chiar gateste excelent....

Iti multumesc inca o data... datoria asta nu se va termina, cat oi trai...

 

© Ares comunistu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...