Sari la conținut

MOTO THURSDAY


rookie22
 Share

Postări Recomandate

Mă Berti, nu mai pune atâtea poze

Chiar dacă sunt linkuri, e enervant sa dai "un sfert de oră" pe maus

Pune Âşi tu câteva poze semnificative, slide-ul Âşi destul e!

Bine, las` că pun tot pe blog Âşi cine îi curios să se uite! :bigstar: Să nu incarc săracu forum, poate crapă dracului!

 

PS: ÂŞi am ințeles ideea ta, nu ai zis să numai pun deloc aici. Doar mai puține poze să nu trebuiască aÂşteptat 5-10 sec. până incarcă pozele. :bigstar:

 

Fiind pagina noua scriu din nou sa fie vizibil: Maine 23.Iun intalnirea la Kaufland la ora 20:00!

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Joia asta ramane tot la 19:00, sau?

Ora 20:00 inclusiv maine 23.iun... e mai bine asa ca o fi foarte, foarte calddd!!! O sa vezi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: ÂŞi am ințeles ideea ta, nu ai zis să numai pun deloc aici. Doar mai puține poze să nu trebuiască aÂşteptat 5-10 sec. până incarcă pozele. :bigstar:

 

 

Mă bucur că ai prins ideea, pentru ca exprimarea mea nu a fost suficient de clară :unsure:

 

23.Iun intalnirea la Kaufland la ora 20:00!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moto Thursday 23.Iun.2011, Pe Blog - Lutzifer.TransALP.ro

 

Later Edit: 30.Iun.2011 , ORA: 22:32

 

Slaba miscare azi! Am stat putin de vorba aia putini cati am fost si in drum spre casa ne-am oprit la Fornetti si am mers si pana la Port Arthur la un suc/bere.

 

N-am mai facut nici filmari... doar cateva poze :bigstar:

post-26086-0-60467700-1309462389_thumb.jpg

post-26086-0-55381400-1309462398_thumb.jpg

post-26086-0-46433400-1309462408_thumb.jpg

post-26086-0-65165500-1309462417_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Astăzi la ce oră umpleți parcarea?

Tot ora 20:00, pe toata perioada verii! Sper sa ajung si eu, sa nu fie prima editie la care lipsesc! :rolleyes:

 

Ovi (Picaso_ss) a venit cu o propunere, sa se mearga la Ceala la un foc, una alta p`acolo! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot ora 20:00, pe toata perioada verii! Sper sa ajung si eu, sa nu fie prima editie la care lipsesc! :rolleyes:

 

Ovi (Picaso_ss) a venit cu o propunere, sa se mearga la Ceala la un foc, una alta p`acolo! :D

Ar fi o idee...ovi, facem un carnat prajit...? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi o idee...ovi, facem un carnat prajit...? :laugh:

 

Am putea sa ne vedem la 19.30, vedem cati ne strangem, facem o tura scurta si apoi organizam iesirea pt. deseara. Putem baga un carnat prajit sau o clisa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Foarte multi!!!" 21.Iulie.2011

 

SL379128.JPG

 

SL379129.JPG

 

SL379132.JPG

 

SL379133.JPG

 

SL379131%252520mod%252520mica.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ca nu ar fii murit cu putin efort individual... daca eu reusesc sa bat 14 km saptamanal pana la MJ(doar drumul pana in parcare) sunt sigur ca si voi ati putea baga o plimbarica, chiar daca nu la un suc si prostii, macar pana in parcare la Kaufland :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ca nu ar fii murit cu putin efort individual... daca eu reusesc sa bat 14 km saptamanal pana la MJ(doar drumul pana in parcare) sunt sigur ca si voi ati putea baga o plimbarica, chiar daca nu la un suc si prostii, macar pana in parcare la Kaufland :)

cand primeam si eu bani de la mama si tata si eu eram zmeu ca tine, acum cand lucram pt a ne putea plimba cu motorul e alta treaba, cand o sa fi si tu pe banii tai no sa mai arzi nici tu gazu de pomana. In curand litrul de benzina va fi 6 lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma omule, nu cred ca te costa mai mult de 5 lei benzina pana in parcare la Kaufland si inapoi...

si nu-ti face griji, nu sunt pe buget nelimitat nici eu...

cum spuneam manule, altii mai au si servici, nu au timp sa vina sau sunt prea obositi sa vina dupa servici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum spuneam manule, altii mai au si servici, nu au timp sa vina sau sunt prea obositi sa vina dupa servici

Hai mah Maka...anul trecut mereu era plina parcarea...atunci nu lucrau oamenii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...asa vorbesti de parca tu ai fost joi...:P

Paff...recunosc....deci in 4 august merg..ca sapt ce vine nu is aks...dar apoi merg:D Promit:D

 

Apropos....vreti sa vina mai multi motociclisti??? Vorbesc si eu cu fetele de la promo.....ca le scoatem la o plimbare cu moto....si vin si ele vreo 10-15-20....crede-ma....ar fi bataie in parcare:))=))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Apropos....vreti sa vina mai multi motociclisti??? Vorbesc si eu cu fetele de la promo.....ca le scoatem la o plimbare cu moto....si vin si ele vreo 10-15-20....crede-ma....ar fi bataie in parcare:))=))

Buna idee, mai trec prin Real sa imi fac un avantaj :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...