Sari la conținut

MOTO THURSDAY


rookie22
 Share

Postări Recomandate

... asta e actiune?...

Numai e de mult... macar ne vedem la o vorba! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

....Na facem si noi ceva joi sau o lalaim pana nu mai mere nimeni...

..ce ziceti sa ne adunam la Flex in loc de Kaufland pe timp de iarna, decat sa ne adunam 3, 4 si sa stam 10 min apoi acas ca ii frig , mai bine la Flex la un ceai vin bere sau io mai stiu ce. asa poate ne adunam mai multi ....

.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....Na facem si noi ceva joi sau o lalaim pana nu mai mere nimeni...

..ce ziceti sa ne adunam la Flex in loc de Kaufland pe timp de iarna, decat sa ne adunam 3, 4 si sa stam 10 min apoi acas ca ii frig , mai bine la Flex la un ceai vin bere sau io mai stiu ce. asa poate ne adunam mai multi ....

.... :cheers:

ba andy da nu trebuia sa postezi ca acuma vine tot aradu si nu o sa incapem toti acolo :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu până in primavara renunț oficial la participarea (de unu singur aproape :rolleyes: ) la Moto Joi. Vremea nu prea mai permite statul la aer, lumea numai vine din motivele personale ale fiecăruia Âşi eu prin baruri să mă afum ca Âşunca nu mă duc :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

la Timisoara o fi mai cald decat in Arad...

 

...Nu din cauza asta mergem la timi.....acolo se aduna lumea in fiecare joi... in schimb aici nu vrea sa vina nimeni ...sau daca ar fi sa vina , am fi maxim 5 pers....

....pacat... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici nu exista comunitate moto, acolo se aduna toti intr-un loc, la noi nici cand mergeam la moto joi nu mergeau toti in acelasi loc.

Exista comunitate moto...,doar ca a venit frigul..,unii nu au mai facut asig...,altii nu isi permit barurile sau cluburi...,sau pur si simplu am deviat de la subiect..(joiamoto)...,deci e timp de gandire ...,si pentru asta e nevoie de comunitate!!!!,joiamoto trebuie sa fie asa cum e descrisa in primul post din acest topic!!

 

/index.php?/topic/500001-moto-thursday/ ,deci nu conteaza unde mergem.....,conteaza sa transmitem mesajul asa cum trebuie!,parerea mea. :06Biker:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista comunitate moto...,doar ca a venit frigul..,unii nu au mai facut asig...,altii nu isi permit barurile sau cluburi...,sau pur si simplu am deviat de la subiect..(joiamoto)...,deci e timp de gandire ...,si pentru asta e nevoie de comunitate!!!!,joiamoto trebuie sa fie asa cum e descrisa in primul post din acest topic!!

 

/index.php?/topic/500001-moto-thursday/ ,deci nu conteaza unde mergem.....,conteaza sa transmitem mesajul asa cum trebuie!,parerea mea. :06Biker:

ce mesaj sa transmtem si cui?

arata-mi tu mie unde e comunitatea moto Aradeana,cand sa se faca o actiune sau o intalnire undeva primul lucru toata lumea comenteaza si critica fara a face nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce mesaj sa transmtem si cui?

arata-mi tu mie unde e comunitatea moto Aradeana,cand sa se faca o actiune sau o intalnire undeva primul lucru toata lumea comenteaza si critica fara a face nimic.

Aici ai dreptate....,dar de aceea suntem cativa care punem lucrurile in miscare!!! :moto:

Editat de laumoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista comunitate moto...,doar ca a venit frigul..,unii nu au mai facut asig...,altii nu isi permit barurile sau cluburi...,sau pur si simplu am deviat de la subiect..(joiamoto)...,deci e timp de gandire ...,si pentru asta e nevoie de comunitate!!!!,joiamoto trebuie sa fie asa cum e descrisa in primul post din acest topic!!

 

/index.php?/topic/500001-moto-thursday/ ,deci nu conteaza unde mergem.....,conteaza sa transmitem mesajul asa cum trebuie!,parerea mea. :06Biker:

 

 

..cred ca iesi mai ieftin iarna sa meri intr`un bar sa bei un suc cu 3 - 4 lei decat vara cand iesi cu motoru ( benzina + un suc unde te opresti)...daca nu putem face actiunea din anumite motive (frig, nu avem toti asigurare , etc) macar noi sa ne int la o vorba ....

..... :cheers: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..cred ca iesi mai ieftin iarna sa meri intr`un bar sa bei un suc cu 3 - 4 lei decat vara cand iesi cu motoru ( benzina + un suc unde te opresti)...daca nu putem face actiunea din anumite motive (frig, nu avem toti asigurare , etc) macar noi sa ne int la o vorba ....

..... :cheers: :banana:

ma andy nu te mai stresa , nu vezi ca n-ai cu cine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce mesaj sa transmtem si cui?

arata-mi tu mie unde e comunitatea moto Aradeana,cand sa se faca o actiune sau o intalnire undeva primul lucru toata lumea comenteaza si critica fara a face nimic.

 

Alex, termina cu prostiile

Comunitatea moto aradeana exista, doar ca nu te baga pe tine in seama

Din pacate tu si altii refuzati sa credeti sau sa intelegeti unde e problema, preferand sa aratati cu degetul spre altii

Ar fi cazul sa va analizati actiunile, gesturile si vorbele aruncate aiurea din ultimul an

 

Aici ai dreptate....,dar de aceea suntem cativa care punem lucrurile in miscare!!! :moto:

 

Modestia ta ma uimeste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai umflati in pene, ca va sufla vantul

Daca vreti sa faceti ceva, faceti

Daca asteptati din nou sa faca altii si voi sa va asumati meritele, no way, asta nu se va mai intampla

Nu am absolut nimic nici cu Alex, nici cu Larking sau altii din trupa voastra, dimpotriva

Dupa cum puteti observa, sunt singurul din "comunitate" care va mai raspunde

De ce "nu ai cu cine", ar trebui sa va dea de gandit :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai umflati in pene, ca va sufla vantul

Daca vreti sa faceti ceva, faceti

Daca asteptati din nou sa faca altii si voi sa va asumati meritele, no way, asta nu se va mai intampla

Nu am absolut nimic nici cu Alex, nici cu Larking sau altii din trupa voastra, dimpotriva

Dupa cum puteti observa, sunt singurul din "comunitate" care va mai raspunde

De ce "nu ai cu cine", ar trebui sa va dea de gandit :cheers:

 

....Tu de ce zici ca "nu ai cu cine" ?...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...