Sari la conținut

MOTO THURSDAY


rookie22
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sunt curios sa vad cine vine acuma joi . daca iarasi nu io o sa fiu cu motorul . voi face cum zice maka mai bine o tura in timisoara in rock house la o cafea :scratch:

 

Timisoara? :haha:

Mai bine Szeged la o portie de halĂĄszlĂŠ ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca schimbarea de loc este justificata prin impactul pe care dorim sa-l aiba aceasta manifestare. Nu esti de acord ca putem sa fim mai bine vazuti pe centru decat la Kaufland? Nu este mai convenabil sa stam pe Facebook, insa ne putem face vazuti mai bine pe Facebook decat pe un forum obscur frecventat doar de motociclisti si cu atat mai mult ca acum nu se mai pot face inscrieri pe acest forum. Pe Facebook ne putem deschide si catre cei care nu au profil pe motociclism + difuzarea informatiei este mai eficienta decat prin acest forum.

Daca se face valva cu moto joi? Se face...si este foarte bine ca se face, pentru ca asta arata ca existam si avem continuitate in actiunile noastre. Daca la intalnire vin 2-3 motoare...eh, fiecare vine cand poate si participa cand exista disponibilitate si nu cred ca este cazul sa facem reprosuri nimanui pe aceasta tema. Hai sa lasam discutiile "demotivante" si sa incercam sa ne inchegam pentru ca e nevoie de unitate...nu de discutii interminabile, "deconstructive" si fara finalitate.

Uite, spre exemplu mi-a mai venit o idee despre care astept pareri: periodic, sa organizam JOIA MOTO cu invitati din randul celor care nu au motocicleta si sa-i scoatem la o plimbare cu noi ca pasageri...sa vada oamenii cum se "vad lucrurile de la bordul motocicletei". Treaba asta poate avea un impact dragut si ar putea schimba mentalitatea eronata ca suntem o "turma de animale" (cum ne-a strigat acum un an un nene din statia de tramvai). Defapt, nu asta vrem sa obtinem prin MOTO JOI: sa fim vazuti si sa atragem atentia ca existam? Hai te rog sa lasam ideile preconcepute si sa incercam sa facem o treaba faina impreuna, ce zici?

 

I agree:) in plus nu inteleg de ce se baga cei care oricum nu vin:))

 

Maka...scrie pe forumul din Timi unde sa se tina nu pe aici..ca te lauzi ca MJ Arad "sucks" si cel de TM e beton...:D poate anul asta meri in Galati la MJ...:D ca e mai departe macar

Editat de Oti121
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ora 17,dupa cate stiu.in parcarea de pe mjlocul bulevardului,e biserica rosie si peste drum gigi covrig.baietilor care nu vin in arad,si pleaca spre alte localitati,tari etc asfalt uscat :burnout: :burnout:

Editat de ursu2276
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Tinere nu stiu care a fost anu trecut mai des la MJ ... :cheers:

Vreti sa va caut in poze? :rolleyes: Ca eu am fost la toate :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinere nu ai fost la toate, anul trecut am fost eu cu Andy si Lucimoto, iar tu nu erai acolo doar noi 3, deci nu ai fost la toate :rock:

"batranilor",voi nu avetzi telefoane? daca da,de ce nu le folositi?un sms este destul de ieftin! macar nu va faceti de rahat! sau daca va faceti stiti numai voi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinere nu ai fost la toate, anul trecut am fost eu cu Andy si Lucimoto, iar tu nu erai acolo doar noi 3, deci nu ai fost la toate :rock:

Ai dreptate, am lipsit la una singura... cand am fost in Muntenegru, Croatia, etc... Atunci m-a prins o Joi pe drum. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da unde-i motociclistul Oti cel care merge la fiecare moto joi ? :banana:

a fost si el..,se vede si in poza.,oricum e o parcare cu plata.,cand vom fi mai multi nu suntem bineveniti acolo.. :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost si el..,se vede si in poza.,oricum e o parcare cu plata.,cand vom fi mai multi nu suntem bineveniti acolo.. :smoke:

Pana la ora 18:00 e cu plata din cate stiu eu, deci nu e o problema. In 2 sapt se schimba ora si mutam si noi de la 17:00 la 18:00 ... :bigstar:

 

Plus ca noi nu parcam... stam langa moto :bounce:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la ora 18:00 e cu plata din cate stiu eu, deci nu e o problema. In 2 sapt se schimba ora si mutam si noi de la 17:00 la 18:00 ... :bigstar:

 

Plus ca noi nu parcam... stam langa moto :bounce:

 

 

Sunteti si voi destepti...cand ati platit parcare pentru moto?:)) Am fost personal la cei de la Parktronic sa ii intreb...nu se plateste pentru moto...unde sa imi pun biletul? In geam?:)) Care nu-l am?:)) Nu se plateste pentru moto:D Stati linistiti:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti si voi destepti...cand ati platit parcare pentru moto?:)) Am fost personal la cei de la Parktronic sa ii intreb...nu se plateste pentru moto...unde sa imi pun biletul? In geam?:)) Care nu-l am?:)) Nu se plateste pentru moto:D Stati linistiti:)

oricum nu o sa mai fie intalnirea in centru ci inapoi la Kaufland :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...