Sari la conținut

MOTO THURSDAY


rookie22
 Share

Postări Recomandate

....na poze cu "prima actiune" MJ pe anu asta nimic?.. ati fost prea multi sau ce?

.. :cheers:

mai andi nu fi rau :nono: am fost putini intradevar,dar importanti :blbl:

 

si vezi ca joia viitoare trebuie sa te prezinti si tu :) de la ora 17,acelasi loc(parcare gigi covrig)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

....na poze cu "prima actiune" MJ pe anu asta nimic?.. ati fost prea multi sau ce?

.. :cheers:

 

 

 

MJ 01.03.2012:)

 

post-54380-0-34338100-1330818285_thumb.jpg

 

:blbl:

 

:pics:

Editat de Oti121
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine 8 martie din cate am inteles la ora 17 in parcare la gigi covrig,care se baga? :friends:

 

evident daca ne lasa vremea si nu sant precipitatii:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in 8 martie a fost prea frig pentru voi ????????????

Eu vin Joia asta... ca una pot/una nu, si tot asa! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cu andy am fost cu gandu :banana:

Voi sunteti tot timpu in sufletele noastre :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

momentan motoru lu Andy e in stabdby toata luna :rock:

 

sunteti "in relationship" de postezi pe topicuri in numele lui ?banana.gif

Editat de ar88rol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunteti "in relationship" de postezi pe topicuri in numele lui ?banana.gif

pai ei joi o sa vina (mire si mireasa)sa iti iei costumul roli

 

In concluzie? Joi la ce ora si unde?

pai la ora 17 in parcare din mijloc.intre sfat si libelula,in fata la gigi covrig,sper sa fim mai multi decat joia trecuta :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te-ai putut abtine cu ironia, asa-i?

nu e nici o ironie,poate e putin haios dar cam asa sta treaba, prea multa valva cu moto joi asta si cand e de mers merg 2-3, nu toata lumea intra pe forum ca sa vada ca X si Y au schimbat locatia ca asa vor ei, multi stiu de intalnire la Kaufland nu pe centru, da na tot timpu se gasesc oameni care sa modifice ei un lucru care era la fel in fiecare an de cand se tine MOTO JOI ! eu zic ca e mai convenabil sa stam pe Facebook :banana:

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai mai maka tu anul trecut nu ai stat mai mult in centru decat la kaufland?

ce vrei sa sugerezi cu alti au schimbat?

parca anul trecut nu iti placea la kaufland si acuma-i duci dorul?

din partea mea sa ne vedem in padure daca vreti

sau hay sa nu ne mai vedem de loc ca doar nu santem amorezi.

 

pai mai maka tu anul trecut nu ai stat mai mult in centru decat la kaufland?

ce vrei sa sugerezi cu alti au schimbat?

parca anul trecut nu iti placea la kaufland si acuma-i duci dorul?

din partea mea sa ne vedem in padure daca vreti

sau hay sa nu ne mai vedem de loc ca doar nu santem amorezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e nici o ironie,poate e putin haios dar cam asa sta treaba, prea multa valva cu moto joi asta si cand e de mers merg 2-3, nu toata lumea intra pe forum ca sa vada ca X si Y au schimbat locatia ca asa vor ei, multi stiu de intalnire la Kaufland nu pe centru, da na tot timpu se gasesc oameni care sa modifice ei un lucru care era la fel in fiecare an de cand se tine MOTO JOI ! eu zic ca e mai convenabil sa stam pe Facebook :banana:

Cred ca schimbarea de loc este justificata prin impactul pe care dorim sa-l aiba aceasta manifestare. Nu esti de acord ca putem sa fim mai bine vazuti pe centru decat la Kaufland? Nu este mai convenabil sa stam pe Facebook, insa ne putem face vazuti mai bine pe Facebook decat pe un forum obscur frecventat doar de motociclisti si cu atat mai mult ca acum nu se mai pot face inscrieri pe acest forum. Pe Facebook ne putem deschide si catre cei care nu au profil pe motociclism + difuzarea informatiei este mai eficienta decat prin acest forum.

Daca se face valva cu moto joi? Se face...si este foarte bine ca se face, pentru ca asta arata ca existam si avem continuitate in actiunile noastre. Daca la intalnire vin 2-3 motoare...eh, fiecare vine cand poate si participa cand exista disponibilitate si nu cred ca este cazul sa facem reprosuri nimanui pe aceasta tema. Hai sa lasam discutiile "demotivante" si sa incercam sa ne inchegam pentru ca e nevoie de unitate...nu de discutii interminabile, "deconstructive" si fara finalitate.

Uite, spre exemplu mi-a mai venit o idee despre care astept pareri: periodic, sa organizam JOIA MOTO cu invitati din randul celor care nu au motocicleta si sa-i scoatem la o plimbare cu noi ca pasageri...sa vada oamenii cum se "vad lucrurile de la bordul motocicletei". Treaba asta poate avea un impact dragut si ar putea schimba mentalitatea eronata ca suntem o "turma de animale" (cum ne-a strigat acum un an un nene din statia de tramvai). Defapt, nu asta vrem sa obtinem prin MOTO JOI: sa fim vazuti si sa atragem atentia ca existam? Hai te rog sa lasam ideile preconcepute si sa incercam sa facem o treaba faina impreuna, ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in 2 ani de cand se tine moto joi in Arad voi inca vreti sa atrageti atentia soferilor ca "Motociclistii exista in trafic"? :rolleyes: ca oricum no sa ne bage in seama nimeni , ba mai mult o sa ne injure ca blocam circulatia cu iesirile noastre, eu zic sa ramana o simpla intalnire intre motocilisti decat sa ne batem capu cu CAMPANIILE DE ATENTIONARE A SOFERILOR, ca anu trecut noi pe centru mergeam frumos in coloana iar pe partea aialalta unu pe o roata :bounce: asa ca degeaba se aduna 30 oameni ca vine unu si isi baga p..a in actiunea lu peste. Eu prefer sa ne intalnim la un suc pe centru la o terasa daca tot vreti sa ne vada lumea sau eventual dam o tura pana la pecica sau TM decat sa ard gazu de pomana la ora 5 prin traficul din oras ! sau in oras dupa ora 20-21 cand e gol orasul.

 

pai mai maka tu anul trecut nu ai stat mai mult in centru decat la kaufland?

ce vrei sa sugerezi cu alti au schimbat?

parca anul trecut nu iti placea la kaufland si acuma-i duci dorul?

din partea mea sa ne vedem in padure daca vreti

sau hay sa nu ne mai vedem de loc ca doar nu santem amorezi.

 

da dudule am stat , da nu la ora 4-5 dupamasa cand nu ai loc sa arunci un chibrit pe jos, am stat dupa ora 20 sau 22 cand nu era nimeni pe centru. Si o sa mai stam si anu asta :friends:

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai maka frate,pai nu ramane ora asta

cand o sa fie ziua mai lunga o sa fie la 18

cand se da napoi ora de vara,adika la sfarsitul lu martie o sa fie la ora 19

asta este doar asa de inceput sa mergem pe acolo care vrea sa-i tremure oasele

si in plus joia trecuta la ora 17 era un sfert de parcare goala.

asa ca cum creste ziua crestem si noi ora si ai face bine sa iti misti si tu joi curu ala in parcare.la ora 17 :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa organizam JOIA MOTO cu invitati din randul celor care nu au motocicleta si sa-i scoatem la o plimbare cu noi ca pasageri...

 

 

... io duc numa fetitze(varsta 18 - 25 ani)...daca aveti ceva sunatima... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...