Sari la conținut

MOTO THURSDAY


rookie22
 Share

Postări Recomandate

Daca sunt amatori de fotzi putem sa ncingem o miutza undeva, candva, nu neaparat joi, la bendea e cel mai ok. Ce ziceti? La motojoi a fost ok, pleskavica beton, drumu bun... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am dat agree la ideea cu mingea ! :rock:

si dupa cum bine ai vazut nu am dat nici o tura, noi oricum acolo mergem seara sa stam la o barfa si ar merge si o minge...poate si un gratar

Gratar pe centru? :moron: :)) Ceau nu vrei sa facem? Am putea pune si ceva corturi pe iarba:)) si cand se da drumu la stropitoare...putem spala si motoarele:))

:haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-as ruga sa nu faceti bascalie aiurea pe topicul asta. Exista topicul de discutii de tot felul. Se poate vorbi acolo. Revenind la tematica topicului va aduc la cunostinta ca am ajuns sa vb cu patronul de la Riviera despre ce am promis. Este deschis la o colaborare cu noi privind actiunea ,,Moto Joi" care consta in urmatoarele: Mancare la ceaun care poate consta in gulas, fasole cu ciolan, mazare sau alte retete cu maxim 7 lei portia. Bere fara alcool sau cine risca cu alcool la pretul de 3,5 lei, cafea la 3 lei, suc la 2l cu 10 lei, etc. Preturile sunt doar pentru noi in seara de joi. Vom avea terasa noastra rezervata si parcare. Acum ramane sa va vad cati veti fi apti si doritori sa ne adunam la Riviera dupa actiune. Cu mine sau fara mine acolo sunteti bine primiti. Ramane doar sa vreti. Actiuunea pleaca de la peste 15 persoane. Vom vorbi mai pe larg joi, spar sa sparg si eu gheata cu aparitia la actiune. Ca sa ne putem desfasura in liniste si sa ne vorbim ar fi bine sa ne reantalnim la parcarea de la Kaufland. Multe voci nu agreaza parcarea din centru si nu inteleg cine tine cu dintii ca locul de intalnire sa fie acolo? Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa ne putem desfasura in liniste si sa ne vorbim ar fi bine sa ne reantalnim la parcarea de la Kaufland. Multe voci nu agreaza parcarea din centru si nu inteleg cine tine cu dintii ca locul de intalnire sa fie acolo? Multumesc!

 

Nu tine nimeni cu dintii ditamai parcarea :)

Si eu am fost contra, dar cand m-am dus acolo mi-am dat seama ca e chiar fain, nu mai e aglomeratia aia de la Kaufland, plus ca suntem vazuti de tot orasul fara sa mai fie nevoie sa defilam

Daca "vocile" tin neaparat sa parcheze pe doua randuri (e singura chestiune in plus la K) iaca sa se adune acolo, apoi vin in centru

Dar deocamdata nu s-a adunat nimeni la Kaufland ci doar in centru, deci nu prea iau in calcul vocile alea ;)

Eu ma duc unde sunt mai multi :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"V-as ruga sa nu faceti bascalie aiurea pe topicul asta."

Nu fac băÂşcălie, dar asta e foarte tare. :rolleyes:

 

"suc la 2l cu 10 lei, etc. Preturile sunt doar pentru noi in seara de joi."

:crack: :crack: Deci in rest sticla de suc la 2L e vreo 6-7 lei, dar special pentru noi daca tot ne adunam multi si se face consumatie hai sa fie SUPER OFERTA la 10 lei sicla :banana: Asa "afaceri" sa tot faci :bigstar:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca te ia gura pe dinainte fara sa verifici preturile. Nu ti-as zice nimic daca ai fi avut bunul simt sa mergi si sa citesti lista de meniu si apoi sa dai din clanta. Nu ma asteptam la o asa replica din partea ta. Lipseste ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe care la luat gura pe dinainte ?

Pe mine :P ca nu mi se pare super oferta sticla la 2L cu 10 lei. Eu zic sa cautati locatii cat mai de lux, de ce nu 15 lei pe sticla de 1L. Hai ca se poate, bugetul e in floare :rolleyes:

 

Pe prunc. Berty, ce-i cu tine? Obosit?

Da, rupt. Azi toata ziua cu rolele si biții :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine :P ca nu mi se pare super oferta sticla la 2L cu 10 lei. Eu zic sa cautati locatii cat mai de lux, de ce nu 15 lei pe sticla de 1L. Hai ca se poate, bugetul e in floare :rolleyes:

 

Copile, un restaurant nu va avea niciodata preturi de Billa

Eu inteleg ca e saracie, nici eu nu stau bine cu banii, dar 2 litri la 3-4 persoane, vine undeva intre 2,50 lei si 3,50 lei

Acuma, daca tie iti trebe 4 sticle de 2 litri nu am ce sa-ti fac hahaha.gif

 

Da, rupt. Azi toata ziua cu rolele si biții :bounce:

 

Pai vezi de ce nu ai bani de suc?

Ia du-te matale si munceste, sa vezi ca o sa ai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copile, un restaurant nu va avea niciodata preturi de Billa

Eu inteleg ca e saracie, nici eu nu stau bine cu banii, dar 2 litri la 3-4 persoane, vine undeva intre 2,50 lei si 3,50 lei

Acuma, daca tie iti trebe 4 sticle de 2 litri nu am ce sa-ti fac hahaha.gif

 

 

 

Pai vezi de ce nu ai bani de suc?

Ia du-te matale si munceste, sa vezi ca o sa ai

"Bine mă poftim" (vorba lu unu) , gata cu comentariile inutile. Mi-am dat si eu cu parerea de semi`participant la Moto Joi. :rolleyes:

 

Am uitat sa zic ca de la 5:20 is sus si am fost la lucru pana la 16:00, dupa care cu biții, cu rolele si iar cu biții :bigstar:

 

PS: Sa nu-l mai supar pe Kato, numai postez prostii :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Bine mă poftim" (vorba lu unu) , gata cu comentariile inutile. Mi-am dat si eu cu parerea de semi`participant la Moto Joi. :rolleyes:

 

Am uitat sa zic ca de la 5:20 is sus si am fost la lucru pana la 16:00, dupa care cu biții, cu rolele si iar cu biții :bigstar:

 

 

Alta data fii mai atent ce scrii ;)

Ai scris cu mânuța ta:

"Azi toata ziua cu rolele si biții"

Oricum, azi cred ca ne ploua :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alta data fii mai atent ce scrii

Ai scris cu mânuța ta:

"Azi toata ziua cu rolele si biții"

Oricum, azi cred ca ne ploua :(

Eu zic ca scapam de ploaie, is doar nori ici colo... ploi de vara! :D Mi-a dat o tura acuma cand am venit de la lucru :rolleyes:

Ne vedem la 19:00 :moto:

 

Ps: De aia am zis " toata ziua" ca eu consider de cand ajung acasa de la lucru imi incepe timpu liber :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concluzia: N-ai cu cine, punct.

Ce nu a fost bine ieri? :scratch: Au fost multi, s-a mers frumos in grup, lumea parea ca se simte bine. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca postarea mea v-a fi inteleasa de ce am fost asa scurt. Putina sclipire domnilor. Postasem finalul la ce vroiam sa fie impreuna cu voi, gen Timisoara respectiv, ceaun, loc al nostru, etc. Deci repet: N-ai cu cine. Si va mai plangeti ca ce bine-i la Sorin, ce atmosfera, ce naiba...De acum inainte in limita posibilitatilor o sa dau cu MJ la Timisoara. Punct.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca postarea mea v-a fi inteleasa de ce am fost asa scurt. Putina sclipire domnilor. Postasem finalul la ce vroiam sa fie impreuna cu voi, gen Timisoara respectiv, ceaun, loc al nostru, etc. Deci repet: N-ai cu cine. Si va mai plangeti ca ce bine-i la Sorin, ce atmosfera, ce naiba...De acum inainte in limita posibilitatilor o sa dau cu MJ la Timisoara. Punct.

 

Termina cu prostiile ca singurul care s-a plans e fiul tau. Tu vrei ceaun de la prima iesire? Stai sa vina vara

Noi ne-am simtit bine si asa, daca nu ar fi fost asa de frig mai stateam sau ne mai plimbam prin metropola

Din punctul meu de vedere o iesire la 50 km nu merita osteneala, prefer sa stau la o terasa cu prietenii

Printre ei esti si tu, nu ma face sa-ti trag una dupa ceafa kiss.gif

 

Motojoi e doar o ocazie de socializare, iesirile moto sunt pe alt topic 6.gif dar Timisoara nu e iesire moto

Sorin e o categorie aparte de om si de motociclist, astfel de oameni nu se pot copia. Ei exista sau nu

Intamplarea face ca Timisoara are un astfel de om, Aradul nu. Asta nu inseamna ca suntgem inferiori, ci doar deosebiti

Oricare dintre noi poate face un ceaun cu haleala, nu e mare lucru sa copiezi ce face altul dar copia nu are calitatea originalului, oamenii nu vor participa cu aceeasi daruire ca la Sorin

Eu zic sa ai rabdare, Aradul e plin de oameni deosebiti, eu cunosc destui

Ramane la latitudinea noastra ca atunci cand va iesi la iveala sa il sustinem sau sa il denigram in clasicul stil romanesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu vrei ceaun de la prima iesire? Stai sa vina vara

 

Nu vreau lucrul asta, vroiam sa vad cati adepti sunt la propunera de a schimba ceva, nu de a copia. Doar 2-3 , nu dau nume. Pana sa apara unul asa de inimos cum e Sorin si in Arad am fi putut incepe in varianta asta. Poate incet incet socializand impreuna ne=ar fi venit alte idei. Moto joi merge asadar in varianta clasica, plictisitoare. Singur schimbare este locul adunarii si dupa cate am observat un stres in plus al vatmanilor cand trec pe langa noi. Sa fiti iubiti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motojoi e doar o ocazie de socializare, iesirile moto sunt pe alt topic 6.gif dar Timisoara nu e iesire moto

Sorin e o categorie aparte de om si de motociclist, astfel de oameni nu se pot copia. Ei exista sau nu

Intamplarea face ca Timisoara are un astfel de om, Aradul nu. Asta nu inseamna ca suntgem inferiori, ci doar deosebiti

Oricare dintre noi poate face un ceaun cu haleala, nu e mare lucru sa copiezi ce face altul dar copia nu are calitatea originalului, oamenii nu vor participa cu aceeasi daruire ca la Sorin

Eu zic sa ai rabdare, Aradul e plin de oameni deosebiti, eu cunosc destui

Ramane la latitudinea noastra ca atunci cand va iesi la iveala sa il sustinem sau sa il denigram in clasicul stil romanesc

 

 

:goodposting: :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singur schimbare este locul adunarii si dupa cate am observat un stres in plus al vatmanilor cand trec pe langa noi. Sa fiti iubiti!

Unii vatmani de aia incetinesc ca sa beleasca si ei ochii la motoare. Nu cred ca s-a plimbat nimeni pe sinele de tramvai pana acuma :D Si daca is cativa dintre ei stresati, acuma si aia sa fie problema noastra? :rolleyes:

 

Hai ma Kato fi si tu mai relaxat, prea mult stres pe capu` tau in ultimu timp :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...