Sari la conținut

MZ SM 125 --VS-- HUSQVARNA SM 125


Postări Recomandate

Pai daia ziceam si eu draq , nici permis si vrea supermembru :blink:

(cuvant urat) mea, lasa ma noi sa fim sanatosi! Are voie bai ca o sa aiba si permis dar sa rezolve cu cbr ala ca il iau si scuterele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e vorba ca daca merg cu ea constant.. la 130 .. de ex se poate intampla ceva la drum lung?

Poti sa intri intr-o masina, intr-un copac, intr-un biciclist, intr-un sant, intr-o groapa, intr-o cioara, intr-un autobuz, intr-un tir, intr-un tren, intr-un gard, intr-o vaca, intr-o gaina, etc, etc, etc. Alte intrebari mai ai ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-ti lua MZ

lasa MZ-ul pe maini mai bune

Sunt o bucata de istorie, chiar si astea noi

Altfel ti-as recomanda MZ-ul, motorul lui Yamaha si 4T se preteaza la drum lung, mers constant. 2T iti ofera explozii de putere dar pentru motociclete inca nu se fac motoare 2T fiabile cu absolut tot ca la 4T - rampa de ulei, supape etc, mai e pana acolo, asa ca la fiabilitate 4T bate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine îți iei zboru` până înveți să scrii corect.

 

 

Deci te rog frumos sa ma ierti :love:) cu DEXU MEU .. trebuie sa fii "P"R"#"#"T" sa te iei de orice chichita.. toate defectele nu cred ca toti oamenii ... Acum nu pot sa ma schimb.. Cu motoru :laugh:) comenta unu .. ca dc imi iau motor.. .. intrebarea mea pt el este .. DA tu de ce ti'ai luat?.. imi povestesti mie intamplarile tale..? Eu sunt biker.. DH- Coborari etc... / Street/dirt-sarituri etc.. mers.. deci biciclist toti isi doreasca sa treaca la cva care merge singur de ex.. :-?? deci mai terminati voi cu poeziile voastre bYE::lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci te rog frumos sa ma ierti :love:) cu DEXU MEU .. trebuie sa fii "P"R"#"#"T" sa te iei de orice chichita.. toate defectele nu cred ca toti oamenii ... Acum nu pot sa ma schimb.. Cu motoru :laugh:) comenta unu .. ca dc imi iau motor.. .. intrebarea mea pt el este .. DA tu de ce ti'ai luat?.. imi povestesti mie intamplarile tale..? Eu sunt biker.. DH- Coborari etc... / Street/dirt-sarituri etc.. mers.. deci biciclist toti isi doreasca sa treaca la cva care merge singur de ex.. :-?? deci mai terminati voi cu poeziile voastre bYE::lol:)

Deci i-ati Yamaha XT125X ca sa nu iti iei nici MZ nici Husqvarna. Pe bune acum, nu iti lua Husqvarna, i-ati MZ sau Yamaha.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai degraba Yamaha XT125X , e mai marfa ... Pana mea acum ce vrea si omu' sa-si ia ...

 

Sau un DR 125 SM , e super marfa motocicleta asta :love: .

 

Acum tu alegi .

 

La ce tot iti dai cu parerea?

Ai avut un model din astea doua?

Iti cam place sa faci posturi,am observat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si care e problema ta daca isi da si el cu parerea? E UN FORUM, ARE VOIE SA ISI EXPRIME PARERILE. Ce plm, ca d'aia e forum.

 

Si-au dat cu parerea si la rs125 el si altii si sa inchis topicul,e vorba de un sfat..nu de bagare in seama aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si care e problema ta daca isi da si el cu parerea? E UN FORUM, ARE VOIE SA ISI EXPRIME PARERILE. Ce plm, ca d'aia e forum.

Asa imi dadeam si eu cu parerea pana sa imi iau motor , si ati inceput sa ma luati la "perpulis" :laugh:

Concluzia DAVID taci :love: Stim ca vrei supermembru dar , ia-ti permis mai intai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pff , imi bag si ceva in super membru`u vostru .. Deaia numai pot eu de super membru . Ia uite ma ce sare Florinel asta cu gura .. Pff , frate , am prieteni care au XT125R si DR125 SM si din cate am vorbit cu ei sunt bune :love: . Te bagi si tu repede . Taci prietene daca nu sti :laugh: . Te iei si tu dupa Malasorte ... In pana mea .

Editat de david4you26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Deci te rog frumos sa ma ierti :lol:) cu DEXU MEU .. trebuie sa fii "P"R"#"#"T" sa te iei de orice chichita.. toate defectele nu cred ca toti oamenii ... Acum nu pot sa ma schimb.. Cu motoru :lol:) comenta unu .. ca dc imi iau motor.. .. intrebarea mea pt el este .. DA tu de ce ti'ai luat?.. imi povestesti mie intamplarile tale..? Eu sunt biker.. DH- Coborari etc... / Street/dirt-sarituri etc.. mers.. deci biciclist toti isi doreasca sa treaca la cva care merge singur de ex.. :-?? deci mai terminati voi cu poeziile voastre bYE::lol:)

 

mai bine invata mai intai ce si cum cu datul la DH si street si cu ce se manaca mtburile si bmxurile si dupa gandestete sa te apuci de motociclism. si nu, nu toti ciclistii trec pe motociclete pt ca isi doresc ceva care sa nu necesite pedalare, iar tot ce ti-au spus baietii mai sus nu au fost 'poezii'-chiar aveau dreptate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...