Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

Clar se incalzeste mai repede sportsmart fiind o anvelope exclusiv stradala, in schimb Gp Racer este foarte aderent odată ajuns la temperatura ideala, parerea mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asa Cata,dupa tine care este diferenta de timp pt ajungerea ei intr.o temp ideala fata de sportsmart (conditii absolut identice)

dar unde sunt cunoscatorii?!!!!???!!!?asteptam un raspuns si din partea lor :)

multumesc

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vorbeam de aceleasi conditii (puteti considera si un banc de probe,ceva improvizat),care se incalzeste (ajunge in temp lui de lucru) mai rpd ,nu ma intereseaza gradele

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu sa iti zic care din ele ajunge in temperatura mai repede dar sportsmart-ul e inclinat catre strada,ce poate fi folosit si la ceva pista putand fi folosit la temperaturi si mai scazute ,avand o aderenta mai buna ,in schimb GP Racer e o guma pt track day-uri care are o aderenta mai buna decat Sportsmart-ul dar la temperaturi peste 20-25 grade.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am mers tot sezonu cu GP-racer Soft fata si Mediu spate,de la 5-10 grade cat erau in martie,pana cand a dat iar frigu...s-au comportat ok si la temperaturi scazute,evident fara sa abuzez de ele...dar vara sunt de vis,de la 20-25 de grade in sus!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot cu gp racer am mers cumparate de noi, sunt Dumnezeul cauciucurilor.
singurul inconvenient, sunt scumpe :crack:

Littlemincinos ce te-ai basicat asa, ca stiu prea multe despre un user care nu il cunosc? Pai este evident ca nu ai prieteni fiind imposibil, "blanita" unde sa te incalzesti si tu ca tot omul.. nici nu poate fi vorba, ca nu sta nici dracu langa tine ca esti un frustrat.. imi pare rau ca trebuie sa le amintesc, nu am ca scop sa te demoralizez . Cine nu stie cum am vorbit lasi sa se inteleaga ca te-am blestemat mincinosule.. oricum tu nu ai nici o credibilitate. !! Esti un om care trebuie sa fi ajutat.. dus prin babe la descantat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Of of mai mai

Singura mea frustrare e ca respir acelasi aer cu toti manelistii

Am auzit eu ca esti nepotul( nerecunoscut )al mamei Homida si ghicesti viitorul cand iti faci un fistng viguros

 

Nu Imi plac rebuturile umane care ma blestema sa mor si dupa aia se baga in sema cu mine si imi vor amicitia,motivand ca nu am pieteni.dar cu aluiziile la lipsa (inchipuita) de amici....se ofera ei sa imi fie amic..tot asa aplicand teoria chibritului...

 

Sa ma demoralizezi tu? ba baiatule,am observat de mult timp ca folosesti niste cuvinte pe care nu le intelegi.Cum sa ma ma bage in depresie pe mine un manelist care si-a facut praf motoreta(si buba la rect) la o nunta,cersind atentia celor din jur

Am cu totul alt comportament in real life fata de tine care iti dorestii sa fii adulat si respectat pana si in mediul virtual.Teapa,aici iti dau eu peste bot si iti stric toata combinatia neaceptand grandomania ta de manelist ofilit,cat despre bagatul in seama(agrsiv),doar cu asta o sa ramai

 

Observ ca nu suferi doar de neintelegerea cuvintelor pe care le scrii.Mai ai si mintea scurta si uiti ce ai spus acum 6 luni.Daca ma nervozez nitel si derulez cateva zeci de pagini dau replay le ce rahat ai mancat o data cu blestemele la adresa mea

 

 

Ti-am spus sa nu te mai bagi in seama cu mine si ce am spus nu vreau sa aiba cu totul alt inteles...chiar nu imi plac rebuturile umane cu iq mic care se inspira din muzica lui guta&salam,detinatoare de ca opturi

 

Stiu cine sunt,ce vreau nu am crize de identitate sa ma inspir din muzica manelomanilor si sa fac tumbe cu motoreta la nunta ca sa captez atentia celor din jur.Cred ca ai fost prostul satului dupa faza de la nunta si inca te bantuie trecutul,de unde si grandoarea de pe forum pentru ironiile oamenilor din lumea reala.Aproape ca mi-e mila de tine,dar scarba pentru tine intrece cu mult sentimentul de mila

Daca vrei sa te apreciezi la adevarata valoare cand esti in cel mai izolat loc(camera obscura),inchide calculatorul,dauneaza egoului si apar frustrari pe care le versi in lumea virtuala daca cineva iti e potrivnic.Viseaza in pace

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca puteti sa v-a porcaiti si sa v-a faceti cum vreti voi pe pm,v-am fi recunoscatori,little vad ca ai o problema cu multa lume de pe aici,noi majoritatea intram aici sa ne informam de una de alta,citesc 2-3 pagini de injuraturi si 3 post-uri utile!!!lasati topicul curat si cerati-va pe pm cat vreti!!ms anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

I-am spus sa nu mai imi acorde atentie dar de pare ca nu poate.Nu eu am o problema cu el,el are

O sa il trec pe ignore ca sa nu mai citesc posturile unui ninjalau cu cas in gura ce blestema

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Doamne ce frustrat este asta.. fereasa Dumnezeu..!! Ce spume la gura a facut el.. Ce s-a intamplat cu tine fetita de ai scris pomelnicul ala acolo? Am atins coarda sensibila... prieteni, blanita, singuratate,, frustrare.. :crack: rade de mine ca am cazut cu motocicleta (CA MA DADEAM PE O ROATA, ce nu face el in viata lui)..bai fetita ai facut si tu 1000 de km. pe anul asta ?

Daca se intreaba cineva care este motivul de dau curs discutiei, este pentru simplul motiv ca minte si cand doarme, omul a inceput sa jigneasca pe toata lumea vazand ca se permite.. eu nu permit ciudatului nimic.. Da reply la fraza aia in care am spus eu sa mori tu .. mincinosule.. sa vedem cum scrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

nu mai bine il ignorati?

poate asa vom scapa de aceste discutii inutile ce polueaza topicul...

oricum omul e in lumea lui... nu ii mai raspundeti,e simplu.

 

 

 

 

... Doamne ce frustrat este asta.. fereasa Dumnezeu..!! Ce spume la gura a facut el.. Ce s-a intamplat cu tine fetita de ai scris pomelnicul ala acolo? Am atins coarda sensibila... prieteni, blanita, singuratate,, frustrare.. :crack: rade de mine ca am cazut cu motocicleta (CA MA DADEAM PE O ROATA, ce nu face el in viata lui)..bai fetita ai facut si tu 1000 de km. pe anul asta ?

Daca se intreaba cineva care este motivul de dau curs discutiei, este pentru simplul motiv ca minte si cand doarme, omul a inceput sa jigneasca pe toata lumea vazand ca se permite.. eu nu permit ciudatului nimic.. Da reply la fraza aia in care am spus eu sa mori tu .. mincinosule.. sa vedem cum scrie.

 

Este unul din ultimele replay uri pe care ti le dau.Dupa ce o sa caut posturile respective o sa te bag in lista de ignore

O sa incerc sa ma dau pe o roata la o nunta,poate asa imi fac si eu prieteni kit ca dupa ce cad o sa rada tot satul de mine...dar imi fac 1000 de prieteni

Nu stiu ce suferinte ai dar eu nu accept in preajma mea oameni care sufera de boala(prostiei) cu care ai fost tu diagnosticat

 

nu mai bine il ignorati?

poate asa vom scapa de aceste discutii inutile ce polueaza topicul...

oricum omul e in lumea lui... nu ii mai raspundeti,e simplu.

 

 

Eu am i-am cerut sa nu se mai bage in seama cu mine dar manelistul nu se poate abtine...stiu nu poti sa citesti posturile mele.stiu,nu ma placi dupa ce ai incercat o ironie,nu e vina mea ca esti dusmanos si probabil te-ai simtit lezat cand am adus in discutie caracterul manelistic ...din partea mea poti sa schelelai cat vrei,nu imi esti prieten sa imi pese de vorbele tale sau ale unuia care se uita in oglinda cand vrea sa faca o caracterizare cuiva si are siguranta ca are dreptate.Asta il salveaza de la suicid...nu poate sa vada cat de ratat e

Il trec pe lista de ignore sa vorbeasca cu peretii(nu o sa ii mai vad posturile)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca ai ramas fara cuvinte, vezi ce se intampla cand esti al dreacului!!! Nu asta este solutia .. sa fi "prost" si aldreacu.. plin de ura.. ca prost nu esti.. tu esti pierdut.. in punctul asta am vrut sa ajung, provincialul de mine in mai toate posturile iti da o lectie, Asculta pe strada in ploaie, in zapada, oriunde esti melodia asta cat te duc urechile!!! http://www.youtube.com/watch?v=IRk_D1UMPsI si poate intelegi ceva.

 

saian

inteleg foarte bine intentiile tale pacifiste, sa nu crezi ca este o placere sa ma cert cu cineva.. eu nu am dusmani, sau sa port dusmanie pe cineva, si deasemeni incerc ca si userul Aladin1 sa fie exact ca mine, nu sunt genul care sa las lucruriel asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut , fratilor am si o intrebare la cei care au gsx-r k1 600 vreau sa stiu si eu cateva detalii Pro si Contra la acest model :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa se strice astea noi ca oapte si L zero iar sradul si k1 tot pe strada le vezi, f2 f3, fzr si alte motociclete mai batrane care sunt foarte fiabile!!! Parca si cand cazi cu ele se dezintegreaza mai repede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai circula cineva cu ea?

motocicleta a fost inscrisa in uk pe baza talonului.eu am scos-o de la primarie iar mai departe m-am lovit de sistemul romanesc.astia n-au sistem de export autovehicule numa' de import

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astea noi sunt gen Bianca Dragusanu,, frumoasa pe moment pana incepe si se crapa botoxul, eplodeaza siliconul, cresc transaminazele,, nu se caca 2 saptamani etc !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut , fratilor am si o intrebare la cei care au gsx-r k1 600 vreau sa stiu si eu cateva detalii Pro si Contra la acest model :cheers:

 

Pro :model robust ,fiabil.E puternic ,pana-n 6000 rpm destul de anemic ,7-10000 prinde vana ,pe la 10500 are o explozie fenomenala.Daca gasesti unul in stare originala ,consumabile OK, merita chiar si 2000 + euro ...

 

Contra :1.anii .destul de greu sa gasesti unul in stare buna !

2.Franele .Cam lasa de dorit ...aici trebuie investit cel putin in:placute de doamne ajuta ,furtunase cu insertii ,lichid proaspat la 2-3 ani ,etrieri curatati cel putin odata /sezon ...

 

Ca si idee ,daca esti incepator nu iti recomand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Pro :model robust ,fiabil.E puternic ,pana-n 6000 rpm destul de anemic ,7-10000 prinde vana ,pe la 10500 are o explozie fenomenala.Daca gasesti unul in stare originala ,consumabile OK, merita chiar si 2000 + euro ...

 

Contra :1.anii .destul de greu sa gasesti unul in stare buna !

2.Franele .Cam lasa de dorit ...aici trebuie investit cel putin in:placute de doamne ajuta ,furtunase cu insertii ,lichid proaspat la 2-3 ani ,etrieri curatati cel putin odata /sezon ...

 

Ca si idee ,daca esti incepator nu iti recomand

ms fratilor pt info despre k1 , nu.. nu sunt incepator am avut multe mobre ..am intrebat de acest model pt ca sunt f multe la vanzare si chiar nu stiam mai nimic despre ele ... eu sunt pro street fighter in general ma interesa motorul ca robustete fiabilitate..acum am aflat detalii despre model , ms ink o data :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...