Sari la conținut

A Murit Ghost Rider?


Buggy12000
 Share

Postări Recomandate

In urma cu cateva zile am auzit de la un prieten din Ungaria ca renumitul motorist din seria Ghost Rider a avut un accident si a murit. Stiti voi mai multe detalii??? Eu doar atat am auzit. Am cautat si pe net dar nu am gasit nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 200
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu stiu cum il cheama, dar in filmuletzele ghost rider pe care le-am vazut era acelasi motorist. Oricum era de asteptat sa se intample ceva, la modul in care mergea... . Dar repet, eu nu stiu nimic sigur, doar c am auzit. Eu mai caut pe net. Poate poate gasesc ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde ninja ca e toata ziua gixxer :cheers:.

Chiar a murit ? :D

n-am murit ma...Ce aveti!?

:P :D :D

Apropo ... Miaunel si balanel sunt pe dc++... i-am vazut eu de curand! B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io stiam ca cel cunoscut ca "Ghost Rider" a murit anu trecut, intr-un accident de masina . Repet.. io asa stiam. Poate ma insel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io stiam ca cel cunoscut ca "Ghost Rider" a murit anu trecut, intr-un accident de masina . Repet.. io asa stiam. Poate ma insel.

eu am auzit doar ca a murit (si cica ii pe bune), nu stiu in ce fel de accident. Daca gasesti ceva pe net....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io caut sa vad....:cheers:

ms mult. Sper sa fie numai un zvon. Ar fi pacat sa nu mai vedem filmuletze cu nebunu asta. Ii super tare. Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am auzit de la o fata care are pe cineva in suedia k ar fi murit. sursa este persoana din suedia. acum nu shtiu vad k nu a mai scos nici un film deci poate fi pe bune

 

 

Ma intereseaza persoana din Suedia.Contacteaza'ma,te rog! :cheers:

 

 

 

On-topic: io am auzit ca l'a luat radaru' cu 299 si luat a fost.Repet,io am auzit sau poate mi s'a parut dracu' ca in ultimul timp aud numai aiurea ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce se tin romanii de caterinca...daca intreaba unu ceva care pentru altii suna neinteresant,repede se gasesc oameni seriosi care sa-i dea peste nas...Mai aruncati cate un oki spre oglinda ba baieti,ca,din cauza caterincii o parte din noi o vor duce inca 16 ani la fel,fara nici o schimbare///sau macar,daca va suna neinteresant,nu va mai bagati in seama.

 

P.S.-ar fi pacat sa fi murit tipul...am vazut si eu cateva filme cu el si mi s-a parut cam ticnit,dar bun pilot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce se tin romanii de caterinca...daca intreaba unu ceva care pentru altii suna neinteresant,repede se gasesc oameni seriosi care sa-i dea peste nas...Mai aruncati cate un oki spre oglinda ba baieti,ca,din cauza caterincii o parte din noi o vor duce inca 16 ani la fel,fara nici o schimbare///sau macar,daca va suna neinteresant,nu va mai bagati in seama.

 

P.S.-ar fi pacat sa fi murit tipul...am vazut si eu cateva filme cu el si mi s-a parut cam ticnit,dar bun pilot

 

 

Am spart oglinzile,nu toti suntem frumosi ca tine,idole :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce se tin romanii de caterinca...daca intreaba unu ceva care pentru altii suna neinteresant,repede se gasesc oameni seriosi care sa-i dea peste nas...Mai aruncati cate un oki spre oglinda ba baieti,ca,din cauza caterincii o parte din noi o vor duce inca 16 ani la fel,fara nici o schimbare///sau macar,daca va suna neinteresant,nu va mai bagati in seama.

 

P.S.-ar fi pacat sa fi murit tipul...am vazut si eu cateva filme cu el si mi s-a parut cam ticnit,dar bun pilot

nu este doar unul... omule! sunt mai multi...

va exista cate un ghost in fiecare generatie... topicul qasta e off topic rau...

deci: Care din ei a murit!?????????????????????????????????????????????? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am spart oglinzile,nu toti suntem frumosi ca tine,idole :cheers:

 

 

De ce maestre,esti sensibil? :P

 

nu este doar unul... omule! sunt mai multi...

va exista cate un ghost in fiecare generatie... topicul qasta e off topic rau...

deci: Care din ei a murit!?????????????????????????????????????????????? B)

 

 

 

True,true...:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce maestre,esti sensibil? :P

 

 

 

Iti spusesem mai sus de ce,pt ca nu sunt frumos ca tine,sunt urat,nu sensibil,da' n'am nevoie sa'mi reamintesc zilnic asta uitandu'ma in oglinda B)

 

 

 

 

@pacasac de pe net : mii de scuze,m'a luat gura pe dinainte,trebuia sa folosesc singularul.Si,oricum,tu esti mai frumos decat el :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...