Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

Ii buna semnatura ? :baldy: am facut-o repede, ca deh, criza !

:angryfire:))) Pe la Stefan cel mare. .... la circ ! :angry:

bereeeee ca ma usuc

 

 

 

trebuie sa scapi de pixeli aia ca sunt foarte mari.daca nu ai o poza cu rezolutie mai buna tiam pus eu cateva:D.in rest e super ok

post-42111-1237455347_thumb.jpg

post-42111-1237456071_thumb.jpg

post-42111-1237456089_thumb.jpg

Editat de khrisstyan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tocmai ce imi instalasem Cs4 si mi s-a parut ca e haos in toate shortcut-urile si graficele . :angryfire: mai bine cu ce sunt obisnuit deja. Chiar, cati graficieni sunteti pe aici ? :angry:

Editat de Redpik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Graficieni=artisti . designeri artisti 2d,3d :angry: chestii de=astea

 

 

Momentan ma rezum la photoshop,paint,nero photosnap si mai sunt cateva:)am incercat 3D de cateva ori dar dupa o vreme incepeam sa imi pierd rabdarea,daca imi recomanzi tu ceva in 3D mai usor de folosit caci inca ma tenteaza sa lucrez,ceva de genu, cu anumite schite deja facute sa nu fiu nevoit sa fac totul de la zero(pentru beginneri)...:angryfire:

 

ps:cu tutoriale nu prea am rabdare:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pepsi: astea nu sunt mai mult pentru proiectare 3d? nu sunt foarte familiarizat cu ele si de aia intreb... are vreunu ceva legatura cu photoshopul? in sensul ca poti realiza efecte asemanatoare cu ele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, is programe CAD 3d

 

 

solidworks-ul are photostudio, pentru a pune o anumita textura pe piesa modelata si un anumit background

 

in legatura cu bagaje... eu probabil ca vin cu pasagera, deci nu stiu cum o sa pot aduce 2 sacuri de dormit, 2 izoli-uri si poate si cort... asa ca, as cauta o pensiune in apropiere sau casuta in camping

 

sau poate careva din zona clujului sa prinda pe motorul lui ceva bagaje extra? :angry: in schimbul transporturui hainelor sau altor chestii mici, pt ca am genti laterale, tankpad si in astea icap destule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eram curios sa vad cati artisti avem printre noi. Solidworks-u e destul de interesant (faceam la facultate). Restul pasiune si munca .

Depinde ce tutoriale iei . Cauta ceva interesant si nu prea complicat. adevarul e ca tutorialele free pentru incepatori sunt ok .

 

Pepsi: Campingul ala are si casute :angry:

Editat de Redpik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede ca e frig afara, toata lumea are alte ocupatii (afise, blog-uri) :angryfire:. E unu la mine la camin (tot SV) merge in fiecare zi, fie ploaie fie vant, nu am vazut motoreta aia de 2 ori in aceeasi pozitie :angry:)

Editat de radu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@lascar.alexandru: tu stai in tei? ca moto cu care ai pus poze seamna cu cea in fata caminului C7.

 

Nu stiu sa raspund la intrebarea ta. sorry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Am facut vreo 200 de km cu sv-ul meu si am observat ca imi cam ttrosneste furca la cate o groapa si cam ramane putin ulei.

Mi s-a recomandat sa ii schimb semeringul.

Imi recomandati unde as putea sa fac asta in Bucuresti? si....cam care e pretu?

Merci!

 

incearca la mymoto stiu ca aveau si o oferta la asta ...uite si o adresa : Sos. Viilor Nr.14 (in spatele cladirii Interbrands). Pentru costuri si programare 072 MOTOARE (0726.686.273).

 

te costa cam 280 ron (semeringuri, ulei si mana de lucru). pe mine atat m-a costat anul trecut . da-le un telefon si vezi ce zic.

 

bafta!

 

/index.php?showtopic=306514 ete aci topicul de pe forum. :angry:

Editat de dihania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca nu vreti sa stiti cum e vremea pe aici. Tot ca va pot spune e ca n-a mai fost asa zapada in Poiana de vreo 3-4 ani... sambata in loc sa ma dau cu motoru ma duc cu boardu...

Eh si cand ma gandesc ca anu trecut in 9 martie eram la o ciorba de burta la un restaurant in Cheia... si cica e incalzire globala...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O admir mereu cand nu e acoperita ;:angry:, e frumoasa foc.

Pentru simeringurio incearca ce a zis dihania.

 

@maverick: daca nu as intra in sesiune as fi si eu pe partie cu placa :|... ce sa-i fac, poate saptamana viitoare. nu cred la cota 2000 sa se topeasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angry: foarte trist. Dar sa stii ca incalzire globala a fost denumit evenimentul la inceput; acum se stie ca aceasta schimbare aduce o alta era glaciara :angryfire: incet-incet . e vorba de o ciclicitate. Editat de Redpik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...