Sari la conținut

Fete Scuteriste


mau
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 651
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Uleiul ca uleiul dar haideti sa va povestesc eu de o fata scuterista. E fosta colega de a mea...are un scuter chinezesc de-ala imitatie de SP2....imi place foarte mult de ea :bigstar: imi vine sa o bat in cap. E proasta nu alta. S-a vopsit de un blond de cacao, si-a pus ochelarii pe ochi, maieul decoltat sa-si arate trofeele ce chiar nu le are, blugii stramti ce-i scot in evidenta chilotii si noada fundului de la spate, pe cele mai imense toace, s-a suit pe scuter si-a plecat. N-are nici numar, nici un act. Pur si simplu. Ma dezgusta atata prostie. Ce sa-i mai ceri unei ciori cand fata asta(pe care o duce capul nu alta, e la C.N nu cine stie ce grup scolar) nu stie ce-i bine si ce-i rau pe doua roti.

 

-Auzi dar tu nu porti casca?

-E pentru cac*tul asta? La ce-mi trebuie ca merg incet. Lasa ca imi iau motor anu asta.

(In gandul meu) - Atunci naiba o mai iesi pe strada cu tine mergand pe motor.

 

Face de ras fetele scuteriste, dar cel mai mult toti scuteristi. O arde periculos cu cate o prietena in spate, culmea la fel ca ea. Am vazut-o 1data oprita de politie, poate l-a platit in natura ca inca circula tot asa, nu s-a invatat minte.

Editat de Rolly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uleiul ca uleiul dar haideti sa va povestesc eu de o fata scuterista. E fosta colega de a mea...are un scuter chinezesc de-ala imitatie de SP2....imi place foarte mult de ea :kiss: imi vine sa o bat in cap. E proasta nu alta. S-a vopsit de un blond de cacao, si-a pus ochelarii pe ochi, maieul decoltat sa-si arate trofeele ce chiar nu le are, blugii stramti ce-i scot in evidenta chilotii si noada fundului de la spate, pe cele mai imense toace, s-a suit pe scuter si-a plecat. N-are nici numar, nici un act. Pur si simplu. Ma dezgusta atata prostie. Ce sa-i mai ceri unei ciori cand fata asta(pe care o duce capul nu alta, e la C.N nu cine stie ce grup scolar) nu stie ce-i bine si ce-i rau pe doua roti.

 

-Auzi dar tu nu porti casca?

-E pentru cac*tul asta? La ce-mi trebuie ca merg incet. Lasa ca imi iau motor anu asta.

(In gandul meu) - Atunci naiba o mai iesi pe strada cu tine mergand pe motor.

 

Face de ras fetele scuteriste, dar cel mai mult toti scuteristi. O arde periculos cu cate o prietena in spate, culmea la fel ca ea. Am vazut-o 1data oprita de politie, poate l-a platit in natura ca inca circula tot asa, nu s-a invatat minte.

Mah, tu stai in Ceair? In expoparc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uleiul ca uleiul dar haideti sa va povestesc eu de o fata scuterista. E fosta colega de a mea...are un scuter chinezesc de-ala imitatie de SP2....imi place foarte mult de ea :kiss: imi vine sa o bat in cap. E proasta nu alta. S-a vopsit de un blond de cacao, si-a pus ochelarii pe ochi, maieul decoltat sa-si arate trofeele ce chiar nu le are, blugii stramti ce-i scot in evidenta chilotii si noada fundului de la spate, pe cele mai imense toace, s-a suit pe scuter si-a plecat. N-are nici numar, nici un act. Pur si simplu. Ma dezgusta atata prostie. Ce sa-i mai ceri unei ciori cand fata asta(pe care o duce capul nu alta, e la C.N nu cine stie ce grup scolar) nu stie ce-i bine si ce-i rau pe doua roti.

 

-Auzi dar tu nu porti casca?

-E pentru cac*tul asta? La ce-mi trebuie ca merg incet. Lasa ca imi iau motor anu asta.

(In gandul meu) - Atunci naiba o mai iesi pe strada cu tine mergand pe motor.

 

Face de ras fetele scuteriste, dar cel mai mult toti scuteristi. O arde periculos cu cate o prietena in spate, culmea la fel ca ea. Am vazut-o 1data oprita de politie, poate l-a platit in natura ca inca circula tot asa, nu s-a invatat minte.

cam asa sunt toate fetele/baietii care merg pe scuter.

 

Vorba "scuteristilor smecheri"(inconstientii,prostanii,retardatii,ciorile): "Pentru ce imi trebuie casca?" "Si ce daca primesc amenda!"

 

 

Ma scuzati pentru cuvinte de mai sus pentru ca nu mai suport sa`i vad pe taranii care se cred tari si mari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am visat ca ma fugareau 2 fete mari cu scuterele sa ma bata ...si ma injuram de ce nu l`am delimitat ca nu fugea mai mult de 30....pana la urma m`au prins...dar eu am fost destept si m`am trezit :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am visat ca ma fugareau 2 fete mari cu scuterele sa ma bata ...si ma injuram de ce nu l`am delimitat ca nu fugea mai mult de 30....pana la urma m`au prins...dar eu am fost destept si m`am trezit :kiss:

:D :lol:

hai ca`i tare visu` tau! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am visat ca ma fugareau 2 fete mari cu scuterele sa ma bata ...si ma injuram de ce nu l`am delimitat ca nu fugea mai mult de 30....pana la urma m`au prins...dar eu am fost destept si m`am trezit :D

 

Mai bine nu erai destept si visai mai departe si ne ziceai si continuarea. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numai eu pot avea vise din astea..... acuma 2-3 seri ...visasem ca`mi luasem motor cbr600 ...si nu mergea mai mult de 50 la ora avea probleme .... si altu nu gasisem ... si ma plimb eu pe strada.. cu 30 si unu in mijlocu strazi ... dadea din maini la mine..trec pe langa el ...si`l injur ..... moaa cand ma uit in oglinda..el incepea sa alerge dupa mine ... eu in "gandu" meu .... ce vrea asta ma... cand vad ca se apropie ..eu ii dau gaz 50 la ora :kiss: asta tot dupa mine... si cand sa ma prinda (cred ca eram ud la fund) m`am trezit....deci am numai vise tampite :D

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haste asa eram si eu cand eram mai mic...visam ca ma bat cu cineva, dau cat pot de tare si nu-l doare...asa si tu

 

Marinare, da stau fix langa expoparc...de ce? Cunosti? Ai pe cineva pe-aici? Ai stat prin zona?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haste asa eram si eu cand eram mai mic...visam ca ma bat cu cineva, dau cat pot de tare si nu-l doare...asa si tu

 

Marinare, da stau fix langa expoparc...de ce? Cunosti? Ai pe cineva pe-aici? Ai stat prin zona?

 

si din astea am cateodata.... sau incerc sa dau cu toata forta in el..dar parca nu`l ating :kiss:

cred ca numai avem mult de trait....

 

btw asta parca era topic de fete, nu de vise :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haste asa eram si eu cand eram mai mic...visam ca ma bat cu cineva, dau cat pot de tare si nu-l doare...asa si tu

 

Marinare, da stau fix langa expoparc...de ce? Cunosti? Ai pe cineva pe-aici? Ai stat prin zona?

 

Da, mama mea sta acolo, in blocul 2. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...