Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

>>>>pe la Mogosoaia nu vreti???? :P .....sau vreti mai la departare??????

 

>>>>si aici se poate veni cu undita :jump:

>>>>se gaseste si iarba.....dealuri......caini.........mai multe :)

 

 

Deci cat e scorul la peste pana la urma pe-acolo? Si ca sa nu inteleaga obsedatii altceva o sa specific peste=pescuit :haha:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

>>>>>pai.......e gratis........ :) ..........

 

>>>>>>daca chiar vreti sa prindeti.......mergem la locurie des folosite :P

 

 

>>>>>daca nu va convine putem merge si la Crevedia.......e la cativa km departare de Mogosoaia

Editat de magu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vine azi la arc la 18:00? :)

 

Incerc sa ajung dar nu promit nimic, sa vad cum reusesc sa-mi imping scuterul pana acolo. Am un gunoi si tot mi-l trage pe jigler. Tre sa desfac carb sa-l curat ca deh aseara mi-a fost lene, am zis ca a mers si ca nu o sa-mi mai faca probleme, dar de pare ca nu-i chiar asa.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tb sa vina cineva...doar nu ma puneti sa ma duc degeaba, nu? :) :P :)

 

N-ai venit duminica, probabil ca nici azi la Arc n-o sa vi, dar iti place sa ajiti spiritele :haha:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :jump: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alias, pune niste poze, sa vada fata cea pierdut. In plus, as vrea sa ma prind si eu cu cine am vorbit dintre forumisti.

 

Pai am incercat de cateva ori si pauza. Asta a fost acum cateva zile. O sa mai incerc de indata ce timpul imi va permite :)

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :P :)

 

PS - Pentru poze si filme vb pe mess si vi le trimit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alias, pune niste poze, sa vada fata cea pierdut. In plus, as vrea sa ma prind si eu cu cine am vorbit dintre forumisti.

Eu eram ala mare si negru de respira greu :) Cu o aprilia rally lc care la fel respira greu.

 

 

Prezent si eu la arc, multumita lui brick :P

 

 

 

Bafta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum e in cazul in care suntem si d-astia cu scutere limitate? cu alte cuvinte, mai sunt si d-astia cu ele limitate, se merge "blana" si fiecare tine pasul cum poate, ne impartim in "doua cete"? :)

Ei au o regula stricta deobicei se merge cu 40km/h.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum e in cazul in care suntem si d-astia cu scutere limitate? cu alte cuvinte, mai sunt si d-astia cu ele limitate, se merge "blana" si fiecare tine pasul cum poate, ne impartim in "doua cete"? :)

Cu riscul de a ma repeta, cand mergem in grup se merge cu o viteza ce permite fiecarui participant sa tina pasul lejer(45-50km/h) Nu suntem blanari :P

 

 

Bafta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum e in cazul in care suntem si d-astia cu scutere limitate? cu alte cuvinte, mai sunt si d-astia cu ele limitate, se merge "blana" si fiecare tine pasul cum poate, ne impartim in "doua cete"? :D

 

Salut. Mergem cu 40-45 astfel incat sa poata tine pasul cu noi si cei care au scutere limitate sau care nu pot mai mult (aici ma inscriu si eu) :) Mergem sa ne plimbam nu sa alergam cu viteza melcului care a alimentat la OMV :jump:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu riscul de a ma repeta, cand mergem in grup se merge cu o viteza ce permite fiecarui participant sa tina pasul lejer(45-50km/h) Nu suntem blanari :P

Bafta! :)

 

Salut Vladule,

Pe tine te stiu si pe Alias, ne-am intalnit si azi la Arc si in voi am incredere, insa fara sa mai fi avut vreo iesire impreuna cu voi si cu altii nu stiam cum se prcedeaza. Mea culpa pt faptul ca nu am cunoscut raspunsul la intrebare din alte locuri de pe forum.

Merci pt. clarificari. :)

 

P.S. Arpopo, s-a stabilit unde ne vedem duminica? Tot la Circ?

Editat de andrew
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am venit azi la arc.....si nu te-am vazut :P

 

hahaha, pai da, pt ca eu arat ca un roacher batraior cu plete si barba iar toti care ma cunosc ma intreaba unde imi e harleyu'. :) Plus ca am venit insotit de 3 pretini vechi motociclisti, drept pt care nu prea am stat cu voi ci mai mult cu ei. dar eram cu gilera parcata langa voi, intre 2 suzuki. cu vladul si alias m-am salutat, pe ei ii cunosteam. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut pe toata lumea,este prima data cand intru pe acest site ,il consider foarte frumos,as vrea (daca se poate) sa vin si eu cand va intalniti sa merg si eu cu voi la plimbare doar ca sa vad cum este, plss astept un raspuns! :P

 

--- Mesaj completat în 28 Feb 2008 00:57 -------------
SCUTERUL MEU :) NU ESTE CINE STIE CE DAR SUNT UN INPATIMIT AL MOTOARELOR DAR CA DE OBICEI NU AM BANI :)

post-33098-1204153034_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut pe toata lumea,este prima data cand intru pe acest site ,il consider foarte frumos,as vrea (daca se poate) sa vin si eu cand va intalniti sa merg si eu cu voi la plimbare doar ca sa vad cum este, plss astept un raspuns! :P

 

<small>--- Mesaj completat în 28 Feb 2008 00:57 -------------</small><br/>SCUTERUL MEU :lol: NU ESTE CINE STIE CE DAR SUNT UN INPATIMIT AL MOTOARELOR DAR CA DE OBICEI NU AM BANI :)

 

Salut si bine ai venit ^_^

 

Noi ne intalnim duminica la ora 14 in parcarea de la Circul de stat, cum intri de pe Stefan cel Mare. Daca esti din Buc ai putea sa vi. Te asteptam.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :jump: :)

 

--- Mesaj completat în 28 Feb 2008 01:40 -------------

Salut si bine ai venit :lol:

 

Noi ne intalnim duminica la ora 14 in parcarea de la Circul de stat, cum intri de pe Stefan cel Mare, ori miercurea de la 18:00 la Arc. Daca esti din Buc ai putea sa vi. Te asteptam.

 

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :haha: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...