Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

fratilor propun sa ne intalnim la circ si sa mergem spre everest sau Mcdonalds(romana ) la un suc , bere , o maslina sa mai discutam de una de alta doar nu o sa stam in ploaie ce draq

PS: marius_JML sa imi dai si mie pls idul tau de mess pe PM

 

La o bere??? :baldy: :baldy: :nono: cu scuterele :wave:

 

S-ar putea sa fie nevoie sa plec in provincie duminica dimineata ;) Va tin la curent.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :baldy: :baldy:

 

PS - Azi daca ajung la o ora acceptabila ma bag pe ODC si te sun sa-ti spun ce si cum. Pentru toti cei interesati discutam diseara, o sa bag la share pozele si filmele facute pe 18.03.2007 la Pusnicu :hurt: Am sa le bag pe privat asa ca va trbui sa dati un PM inainte ca sa le puteti lua :D

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La o bere??? :baldy: :baldy: ;) cu scuterele :nono:

 

S-ar putea sa fie nevoie sa plec in provincie duminica dimineata :D Va tin la curent.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :wave: :baldy:

 

PS - Azi daca ajung la o ora acceptabila ma bag pe ODC si te sun sa-ti spun ce si cum. Pentru toti cei interesati discutam diseara, o sa bag la share pozele si filmele facute pe 18.03.2007 la Pusnicu :( Am sa le bag pe privat asa ca va trbui sa dati un PM inainte ca sa le puteti lua :D

alias , tu o sa bei un ceai :hurt: :D :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 15:30 ??? :nono:

A trecut deja :hurt: Am fost numa io si cottoninio :baldy:

Dupa o endureala, wheelie-uri, cerculete, burnout-uri ne-am pus pe schimbat lichidul de frana :wave: Ne-a mancat in spate si dupa 1 ora de pompat la frana am reusit :baldy: si iar un pic de :baldy:

 

Noroc si asfalt uscat! :baldy:

 

Intalnirea ramane tot Duminica la ora 14:00 la fantana de la Circ

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare :nono:

Ps:Vladul tu ai cazut?Ca poza aia ma pus pe ganduri :hurt:

 

Da, dovada a prostiei umane :baldy: N-am mai ajuns la frane si a "fugit", ca eram langa el :baldy: :baldy: :baldy: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor mai nust da eu s-ar putea sa intarzii pe la 14:30-14:40

cu prietena la o cafea si un film si nust poate reuseste sa ma blokeze total maine(azi post de ora 6 dim lol) ramane de vazut datimi un tel pe la 13:00 va rog mult macar un beep ceva ca vin macar sa am scuze de plecare contez pe voi , nu sunati toti deodata :baldy: (dau pe speeker sa para grav inventati si voi ceva ca a cazut unu din trupa si te sa ajungem la el in oras sa il ducem la spital !!doamne fereste!! nust mai vb intre voi o sa stiu eu despre ce e vb... inventati ceva grav ca sa fie nevoie de mine undeva in oras... sau merge faza ca sunteti de la mine de la munca si treb sa duk niste acte la celelant sediu al firmei

contez pe voi pls!!!! sa ma sune careva sa ma scoata din situatie

?

bun msi mult ,echipaera toata trupa la locul stabilit asfalt uscat si sa speram ca tine vremea

PS un motto bun:

- Mess with the best die like the rest

-totul e cablat aliniat conectat all the scooters are ready for the atack

BTW cum puneti logoul cum puneti voi in mesaj ??

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare :hurt:

Ps:Vladul tu ai cazut?Ca poza aia ma pus pe ganduri ;)

 

 

DA, el a "cazut" si eu nu stiam ce sa fac.. sa rad sau sa plng :D)) dar cand l-am vazut pe el ca se tavaleste pe jos (de ras) nu am mai putut sa ma abtin :baldy: :baldy: :baldy: :baldy: :wave: :nono:

Editat de cottoninio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa traiesti MARIUS_jml pt grataru de azi esti de milioane vecine data viitoare se stie .... :baldy: si mai lata :baldy: si cu videocliupurile mi le da acu vladul si fac eu ceva frumos cu imnul clubului

:baldy:

asfalt uscat to all :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu poze si filme de la intalnirea de azi!!!

PS: Alias, nu ai idee ce ai pierdut: :baldy: :wave: :baldy: si fara :baldy:

 

Marius, vreau sa-ti multumesc pentru invitatie si chiar imi pare rau ca nu am putut veni si eu/noi. Am avut de onorat o "obligatie" de familie in provincie si n-am avut ce sa fac. Seara am ajuns rupti de oboseala si nu ne-a mai trebuit nimic. Ma bucur ca v-ati distrat. S-au gasit metode/solutii si in situatii mai dificile, ce acu' daca a fost putin innorat trebuia sa renuntam la gratarul saptamanal ??? ;) :hurt:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :nono: :baldy:

 

PS - Cand vede Pisi a mea pozele si ca a fost si prietena ta poate data viitoare se-ncumeta sa vina si ea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit si filmuletele :baldy:

 

Video 01 ... Video 02 ... Video 03 ... Video 04 ... Video 05

 

Video 06 ... Video 07 ... Video 08 ... Video 09 ... Video 10

 

Video 11 ... Video 12 ... Video 13 ... Video 14 ... Video 15

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mijto !

pacat ca nu au sunet...

 

Salut. Mi-a trecut prin minte cum sa fixez camera pe bordul scuterului. Am facut filmari pana la serviciu si inapoi :wave: Belea.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :baldy: :baldy:

 

PS: CSR - Maine la 08:00 merg la Udriste in calitate de victima :D sa vad ce se intampla cu dosarul penal :nono:, am primit citatie sa ma prezint acolo, sa vedem ce iese, ca sa pot sa dau drumul la reparatie ;)

 

In sfarsit si filmuletele :(

...

 

Marfa Vladule bv :hurt:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...