Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

Alias si Kellu nu mai sarit asa ma pe Cosminake....o fi zis si el ca poate o bere merge...dar voi repede sariti cu gura mare....nu asa se face...

Explicati clar si gata....nu o dati in amenintari si chestii de genu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Alias si Kellu nu mai sarit asa ma pe Cosminake....o fi zis si el ca poate o bere merge...dar voi repede sariti cu gura mare....nu asa se face...

Explicati clar si gata....nu o dati in amenintari si chestii de genu...

 

Imi pare rau daca s-a simtit amenintat.....sau , de fapt da, l-am amenintat... ca nu o sa mai participe la discutiile cu noi...daca vrea sa injure...

Dar cum trebuia sa se intample odata si un scandal fara reverse...cel mai mare scandalagiu...autoproclamat...am incercat eu si cu cosminake...aa..si alias...

 

Pt. cosmin....daca a mers cu un politist..s-ar putea sa nu mearga si la altii..si crede-ma..sunt pusi pe facut dosare penale pentru circulat fara placute de inregistrare (am destui prieteni care au primit ordin de la sefii lor sa faca asta)...si nu vrei sa ramai patat (chiar daca nu vrei sa te angajezi undeva...avand doua firme)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau daca s-a simtit amenintat.....sau , de fapt da, l-am amenintat... ca nu o sa mai participe la discutiile cu noi...daca vrea sa injure...

Dar cum trebuia sa se intample odata si un scandal fara reverse...cel mai mare scandalagiu...autoproclamat...am incercat eu si cu cosminake...aa..si alias...

 

Pt. cosmin....daca a mers cu un politist..s-ar putea sa nu mearga si la altii..si crede-ma..sunt pusi pe facut dosare penale pentru circulat fara placute de inregistrare (am destui prieteni care au primit ordin de la sefii lor sa faca asta)...si nu vrei sa ramai patat (chiar daca nu vrei sa te angajezi undeva...avand doua firme)

 

 

gata am numar l-am luast azi :rock: n-ai vazut :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate vad eu aici e topicul pentru intalnirile scuteristilor, nu topicul de scandal! Daca mai aveti chef sa dati aiurea din taste, faceti-o pe topicul " Discutii intre noi " . Multumesc.

 

P.S. : Intalnirile CSR: In fiecare duminica, ora 14:00 la fantana la Circul de Stat (intrarea din Stefan cel Mare) . Si incercati sa nu mai intarziati atata! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ca tot ne-am imprietenit :rock: sa va fac cunostinta cu animalul meu de companie fac pariu ca are demaraj mai bun decat toate scooterele din CSR :drink:

 

 

poate o sa vin si eu la o intalnire sa ne cunoastem mai bine sa vedeti ca nu-i dracu asa de negru ... poate doar ca am inceput gresit ...

:moto:

 

Sunt convins ca nu-i dracu' asa de negru :wink: Te asteptam duminica la intalnire :lol:

Vezi sa nu bei bere ca o sa bem suc :blbl:

Neaparat casca-n cap :drink:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D :wink:

 

 

... Si incercati sa nu mai intarziati atata! :rock:

 

Sar'na sefu' . My bad, recunosc, incerc sa fiu punctual de-acu'-nainte ;P

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. In primul rand duminica, adica astazi este 24.06.2007, iar in cel de-al doilea rand daca iti susti ideea de mai sus, cea cu "... bem un suc, o bere in functie de tupeu :wink: ", imi permit sa-ti spun inca de pe-acum ca nu ai ce cauta in CSR! Noi suntem o gasca unita, oameni seriosi si cu capul pe umeri. Nu avem nevoie de astfel de exemplare. Alcoolul si condusul nu se pupa, nici macar pe 4 roti , nu mai zic de 2oua!!! Acum o sa mi-o bagi pe aia cu berea fara alcool, ca tu la berea fara alcool te-ai referit ... Daca este asa, alta data fi mai explicit alta data cu toate ca personal consider ca nu-ti trebuie tupeu ca sa consumi bere fara alcool, nu?. Oricum casca in cap si bunele maniere se impun. Daca o dai cu bauta, am sa rog pe cineva sa-ti ureze deja vestitul "du-te tare!" :drink:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :lol: :lol:

 

PS - Astazi nu pot sa ajung inainte de 14:30 la Circ. Ne vedem acolo :drink:

sal all Alias msi pt suport la replica "du-te tare" mai nou o sa adugam si "invartindu-te"

deci ceva de genu "du-te tare invartindu-te" ei uite care e faza alias si eu mai pacatuiesc :D dar am o limita de 100-150 de ml de bere adik adik un paharel in cazuri de forta majora cand sunt cu scooteru si sunt undeva la un gratar la cineva sau mai stiu eu ce in rest... berea fara alcol preferabil o stella :wink: cand nu sunt cu scooteru

si stiu ca sunt cu cneva cu masina sau pe aproape de casa adik sa ma aduk careva acasa FEREEEAAAA ca fac RAVAGIiiii MAJORE :blbl:)

 

asa ca.... dnu cosminake nu mai te lauda pe aci "frate merg pe o roata pe scooter sau motocicleta cu 100km/h cu sticla de saniuta in mana stanga si un joint in mana dreapta " precum a zis si alias "NU SE PUPA"

Acum ca tot ne-am imprietenit :P sa va fac cunostinta cu animalul meu de companie fac pariu ca are demaraj mai bun decat toate scooterele din CSR :blbl:

 

 

poate o sa vin si eu la o intalnire sa ne cunoastem mai bine sa vedeti ca nu-i dracu asa de negru ... poate doar ca am inceput gresit ...

:lol:

si acum sa revin la postul tau cosminake ....un caine + un propietar + eu = un glont in cap la caine si proprietar sau... o urma de cauciuc pe spatele la amundoi :moto: nu mai incerca chestii de genu asta cu noi mai ales cu MINE ca am vazut ca Alias keloo au fost indulgenti la faza asta CU MINE NU ITI MERGE

:rock:

 

REVIZUESTE-TI COMPORTAMENTU SI MODU DE A FACE CATERINKA UNDE ESTE NECESAR SI UNDE E LOK

CA AM VAZUT CA ESTI CAM SCZ DE EXPRESIE "TUPEIST" NICI CU REVERSE SAU CU CLIPCEA NU AM AVUT DISC DE GENUL ASTA DAT FIID FAPTU EI FIIND MAI REBELI DAR NU SUNT INCONSTIENTI SI TERIBILISTI CA TINE COSMINAKE SCHIMBA-TI COMPORTAMENTUL SI MA VB

 

VLADULE O SA MUt disc asta daca da reply la disc intre noi :rock:

sal all

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma refeream la el ca se dadea rotund pe aci cu fido al sau nu ma refeream la posesorii de caini si pisici in general stai linistit scz daca te-am suparat

 

mda scz de postul de mai sus dar asa sunt eu de fel vad rosu!!! :moto: in fata ochilor la chestii de genu asta

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma refeream la el ca se dadea rotund pe aci cu fido al sau nu ma refeream la posesorii de caini si pisici in general stai linistit scz daca te-am suparat

 

mda scz de postul de mai sus dar asa sunt eu de fel vad rosu!!! in fata ochilor la chestii de genu asta

 

:moto: Mersi. Ma bucur ca nu am inteles eu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citez: " si acum sa revin la postul tau cosminake ....un caine + un propietar + eu = un glont in cap la caine si proprietar sau... o urma de cauciuc pe spatele la amundoi :moto: nu mai incerca chestii de genu asta cu noi mai ales cu MINE ca am vazut ca Alias keloo au fost indulgenti la faza asta CU MINE NU ITI MERGE "

:rock:

 

 

bai oameni buni....ce sa i faci caldura asta ne atinge la bibilica....nu inteleg posturile astea asa de vehemente....ce a facut saracul om (Cosminake) de tre sa i vorbiti chiar asa....e un forum ...vorbim ..discutam...eu nu zic Doamne Fereste sa vina la intalniri CSR oameni beti pe scutere dar se poate discuta si altfel...si chiar daca venea la o iesire si consuma alcool i se putea explica frumos ca nu se procedeaza asa....dar de aici pana la gloante,urme de cauciuc e drum lung....in fine...asfalt uscat sa avem si sa ne mai si salutam (!) :wink:

Editat de flying--boy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citez: " si acum sa revin la postul tau cosminake ....un caine + un propietar + eu = un glont in cap la caine si proprietar sau... o urma de cauciuc pe spatele la amundoi :moto: nu mai incerca chestii de genu asta cu noi mai ales cu MINE ca am vazut ca Alias keloo au fost indulgenti la faza asta CU MINE NU ITI MERGE "

:rock:

bai oameni buni....ce sa i faci caldura asta ne atinge la bibilica....nu inteleg posturile astea asa de vehemente....ce a facut saracul om (Cosminake) de tre sa i vorbiti chiar asa....e un forum ...vorbim ..discutam...eu nu zic Doamne Fereste sa vina la intalniri CSR oameni beti pe scutere dar se poate discuta si altfel...si chiar daca venea la o iesire si consuma alcool i se putea explica frumos ca nu se procedeaza asa....dar de aici pana la gloante,urme de cauciuc e drum lung....in fine...asfalt uscat sa avem si sa ne mai si salutam (!) :wink:

 

:lol: :D :lol: :lol: :drink: :drink: :rock: rocky 1, 2, 3, 4 si 5

lasa-l mah in pace ca nu stie ce spune...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda aveam o bere in fata uite ce face alcoolul din om :wink: milioane de scuze cosminake dar asta e mi-a sarit dracii sunt eu ala mai scandalagiu din grup m-am luat la scandal cu politia in politehnica acu 3 zile si cred ca de acolo mi se trage :rock:) dap scz cosminake ...singurul mod in care ma pot revansa fata de tine e sa vii la intalnire mai discutam una alta plecam acasa ne lasam scooterele acsa luam un taxiu ne intalnim in oras la o terasa ceva si ne facem praf !!! ce bei ?! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma il omoara si acuma isi cere scz.

nu mai inteleg chiar nimik :rock:

 

Cel mai bine schimbam subiectul:

 

Duminica asta s-ar putea sa ploua.

 

Daca aveti duminica chef sa faceti o tura va invit dupa tura sa veniti la mine in curte la un gratar. Stau la curte si putem sa stam afara daca nu ploua, sau inauntru in casa daca e vreme urata. Afara in curte am un gratar mare unde putem face fripturi si mici, bem ceva sucuri, punem muzica, iar garajul este inchis pentru ca toate scutere sa fie in siguranta in tot acest timp.

 

Va invit pe toti de la CSR (Circ) si fac cinste de intrare in Club (daca ma primiti). Numai sa stiu cu o zi inainte daca veniti sa pot cumpara carne pentru gratar, mici si sucuri.

 

M-as bucura daca ati veni. :moto: Daca nu puteti duminica asta, invitatia ramane valabila pentru o alta zi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bine schimbam subiectul:

 

Duminica asta s-ar putea sa ploua.

 

Daca aveti duminica chef sa faceti o tura va invit dupa tura sa veniti la mine in curte la un gratar. Stau la curte si putem sa stam afara daca nu ploua, sau inauntru in casa daca e vreme urata. Afara in curte am un gratar mare unde putem face fripturi si mici, bem ceva sucuri, punem muzica, iar garajul este inchis pentru ca toate scutere sa fie in siguranta in tot acest timp.

 

Va invit pe toti de la CSR (Circ) si fac cinste de intrare in Club (daca ma primiti). Numai sa stiu cu o zi inainte daca veniti sa pot cumpara carne pentru gratar, mici si sucuri.

 

M-as bucura daca ati veni. :moto: Daca nu puteti duminica asta, invitatia ramane valabila pentru o alta zi...

 

 

eu vin la gratar :rock: dar nu-mi dau casca jos sa ma protejeze de gloante :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bine schimbam subiectul:

 

Duminica asta s-ar putea sa ploua.

 

Daca aveti duminica chef sa faceti o tura va invit dupa tura sa veniti la mine in curte la un gratar. Stau la curte si putem sa stam afara daca nu ploua, sau inauntru in casa daca e vreme urata. Afara in curte am un gratar mare unde putem face fripturi si mici, bem ceva sucuri, punem muzica, iar garajul este inchis pentru ca toate scutere sa fie in siguranta in tot acest timp.

 

Va invit pe toti de la CSR (Circ) si fac cinste de intrare in Club (daca ma primiti). Numai sa stiu cu o zi inainte daca veniti sa pot cumpara carne pentru gratar, mici si sucuri.

 

M-as bucura daca ati veni. :rock: Daca nu puteti duminica asta, invitatia ramane valabila pentru o alta zi...

 

 

Pai daca e de intrat in club (adica cinste) toata lumea vine...dar sa nu uiti sa iei bere pt cosminake :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Nu am mai intrat pe forum, iar acum am citit destule "declaratii de razboi" si in final ceva de pace....adica GRATARUL :moto:

Eu ma bag la gratar, si tinand cont ca eu sunt "gestionarul stikerelor", Rombaer va primi un set de stikere.....cat despre cinste...stai linistit...eu nu ma simt bine daca nu particip cu ceva banuti si cred ca nu sunt singurul.

:rock: Si mai terminati(asta daca nu cumva va place) odata cu replicile astea de copii.....aici suntem comunitate si este normal ca unii sa aibe pareri diferite........dar la intalniri si eventual pe forum trebuie sa avem bun simt si respect fata de altii. Lasati oamenii sa mearga bauti pe 2 roti, sa nu poarte casca si restul de echipament...etc si poate realizeaza ei intr-un final ca asfaltul este mai tare decat ei, ustura, doare......dar din pacate cateodata poate sa fie prea tarziu ca sa se mai ajunga la un simplu accident din care a scapat intreg si sa povesteasca si la altii patania lui dintr-o prostie.

In fine.....sper ca nu v-am plictisit cu aceste mici amanunte care "nu folosesc la nimic"............iar casca se poarta doar atunci cand ploua, ca altfel obosesc muschii gatului si se face intindere...... :wink:

P.S.: Nu amestecati animalele de companie cu mersul pe 2 roti!

Editat de marius45jml
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma bag la gratar, si tinand cont ca eu sunt "gestionarul stikerelor", Rombaer va primi un set de stikere.....

 

Poate imi dai 2 seturi. Am doua scutere. :wink: Platesc bine inteles. Multumesc.

 

...cat despre cinste...stai linistit...eu nu ma simt bine daca nu particip cu ceva banuti si cred ca nu sunt singurul.

 

Ma bucur ca sunt deja 3 persoane de acord. :rock: Cine organiseaza duminica de obicei ? Cel mai bine dau lui adresa si veniti ori direct de la circ ori dupa o tura la mine. Cum e mai comod pentru voi. Si cum vor lideri de la CSR. :lol:

 

Eu as vreau sa fac cinste de data asta. Dar puteti si voi sa participati cu munca la gratar. Eu habar nu am si la mine arde orice. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate imi dai 2 seturi. Am doua scutere. :D Platesc bine inteles. Multumesc.

Ma bucur ca sunt deja 3 persoane de acord. :rock: Cine organiseaza duminica de obicei ? Cel mai bine dau lui adresa si veniti ori direct de la circ ori dupa o tura la mine. Cum e mai comod pentru voi. Si cum vor lideri de la CSR. :lol:

 

Eu as vreau sa fac cinste de data asta. Dar puteti si voi sa participati cu munca la gratar. Eu habar nu am si la mine arde orice. :moto:

Salut !

sper sa ma implic si eu cu voi la gratar duminica asta..am 2 sapt de cand na`m fost la intalnire.

Sper sa nu fiu plecat si sa vin ! :lol:

Rombaer...mai bine vi la circ , ne d`am o tura si pe urma la gratar :lol:

Bye :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bine schimbam subiectul:

 

Duminica asta s-ar putea sa ploua.

 

Daca aveti duminica chef sa faceti o tura va invit dupa tura sa veniti la mine in curte la un gratar. Stau la curte si putem sa stam afara daca nu ploua, sau inauntru in casa daca e vreme urata. Afara in curte am un gratar mare unde putem face fripturi si mici, bem ceva sucuri, punem muzica, iar garajul este inchis pentru ca toate scutere sa fie in siguranta in tot acest timp.

 

Va invit pe toti de la CSR (Circ) si fac cinste de intrare in Club (daca ma primiti). Numai sa stiu cu o zi inainte daca veniti sa pot cumpara carne pentru gratar, mici si sucuri.

 

M-as bucura daca ati veni. :lol: Daca nu puteti duminica asta, invitatia ramane valabila pentru o alta zi...

 

ma inscriu si eu pentru duminica.....daca e sa ploua rau mai bine ne intalnim in zona parcului Sebastian si mergem direct la Rombaer....pe screecky nu il luam ca Rombaer are 3 caini si s ar putea sa i lichideze :moto: :rock: ....si deasemenea tre sa i pregatim si o vesta anti-glont lui Cosminake :wink: :lol: :D ....

 

PS:cine se ocupa cu stickere sa-mi aduca si mie un set...

Editat de flying--boy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume sunt deprimat de cele intamplate aici pe forum. Multumiri tuturor celor care s-au implicat activ ... :lol:

 

Sa ne vedem cu totii sanatosi duminica la intalnire :wink:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :rock: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu la plimbare ca nu am fost niciodata in grup. Hai sa facem un gratar pe undeva pe la padure ca e racoare.

 

 

citeste posturile anterioare...s-a stabilit ca mergem la curte la Rombaer si facem acolo gratar...

Editat de flying--boy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...