Sari la conținut

Aprilia New 2006


Postări Recomandate

power valve nu e chit sau ceva care se aplica... sunt niste supape pe cilindru mai bine zis pe gaurile de pe cilindru (admisii, evacuari) care se deschid la o anumita turatie si da o putere mai mare si logic consuma mai mult... gandeste-te la o mingie pe care o umflii cu compresorul fara ac si la un moment dat de la o presiune mare se deschide supapa si se umfla mingia :cheers:

Wow Zeule :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 115
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cam mult...dar ma bate gandul la un leasing si cand ma hotarasc sa iau alt motor sa-l dau la altul leasingul...

dar modelul 2005 se mai da nou pe la united motors...ca ala ar trebui sa vina mai ieftin...

Editat de Treephoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala de 50 este copia lu Derbi Gpr are rezervor si tot de pe gpr,practic este un gpr cu carena de rs.

 

Treephoo tu vrei rs moca??? Nu stii Bucurestiu` dute la UM. si intreaba daca mai aduce. Mi-am facut o parere despre tine de pe Computer Games cand il face-ai pe Ovardeze ca este mincinos ca a scris in anunt ca rs`ul lui se poate conduce cu A1.

 

Mai pe scurt esti praff baietica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala de 50 este copia lu Derbi Gpr are rezervor si tot de pe gpr,practic este un gpr cu carena de rs.

 

Treephoo tu vrei rs moca??? Nu stii Bucurestiu` dute la UM. si intreaba daca mai aduce. Mi-am facut o parere despre tine de pe Computer Games cand il face-ai pe Ovardeze ca este mincinos ca a scris in anunt ca rs`ul lui se poate conduce cu A1.

 

Mai pe scurt esti praff baietica.

capaaaaaaaaaaaaaaaaccccc..ti-a pus capaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala de 50 este copia lu Derbi Gpr are rezervor si tot de pe gpr,practic este un gpr cu carena de rs.

 

Treephoo tu vrei rs moca??? Nu stii Bucurestiu` dute la UM. si intreaba daca mai aduce. Mi-am facut o parere despre tine de pe Computer Games cand il face-ai pe Ovardeze ca este mincinos ca a scris in anunt ca rs`ul lui se poate conduce cu A1.

 

Mai pe scurt esti praff baietica.

 

 

esti un adevarat...fratiorul meu hai sa-ti spun ceva...eu nu sunt copil de bani gata cum poate esti tu de-i zici lu tac-tu "tati am vazut un motor si vreau si euca sa fiu smecher si sa vina fetele la mine ca altfel nu stiu sa le agatz....hi hi hi hi hi!!!" si tac-tu "Da baiatul emu ....nu vrei si o masina?"

EDIT: Lasa insultele la adresa altor persoane mai usor!

Editat de CobraArt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti un adevarat...fratiorul meu hai sa-ti spun ceva...eu nu sunt copil de bani gata cum poate esti tu de-i zici lu tac-tu "tati am vazut un motor si vreau si euca sa fiu smecher si sa vina fetele la mine ca altfel nu stiu sa le agatz....hi hi hi hi hi!!!" si tac-tu "Da baiatul emu ....nu vrei si o masina?" si cu toate astea poate am spiritul de motociclist mai dezvoltat decat al tau....asa ca beshiiiiii....

 

si nu nu vreau rs moca dar daca ai fi destept ai vedea ca au adus firme de afara si se mai vand si cu 5000 dar ce stie tzaranul ce e ciocolata mananca hartia arunca bucata...

deci dupa postul asta mi-ai aratat varsta pe care o ai... :crack:

costy...nu e baiat d bani gata..si nici nu ii i-a tasu masina...

se roaga de el d nushtu cand sa ii i-a si lui motor

nu mai vorbiti in necunostintza de cauza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti un adevarat...fratiorul meu hai sa-ti spun ceva...eu nu sunt copil de bani gata cum poate esti tu de-i zici lu tac-tu "tati am vazut un motor si vreau si euca sa fiu smecher si sa vina fetele la mine ca altfel nu stiu sa le agatz....hi hi hi hi hi!!!" si tac-tu "Da baiatul emu ....nu vrei si o masina?"

EDIT: Lasa insultele la adresa altor persoane mai usor!

Frate ce iti pasa tie de banii lu tata?? Fac ce vreau cu ei.:crack:

 

deci dupa postul asta mi-ai aratat varsta pe care o ai... :crack:

costy...nu e baiat d bani gata..si nici nu ii i-a tasu masina...

se roaga de el d nushtu cand sa ii i-a si lui motor

nu mai vorbiti in necunostintza de cauza

Ma nu am permis ca daca aveam,aveam si rs. :crack:

 

Ce i-am scris lui Treephoo este valabil si pentru tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai rs-istilor ... un minsk nu va mai place :D numai bogati pe forumu` asta... ia sa imi faceti plinu si mie astia care nu au motor si vor ninja ku A1

Vrei sa bagi benzina cum a bagat sorin (soryin17) in Rs de m-a stropit pe mine si pe paul? :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa bagi benzina cum a bagat sorin (soryin17) in Rs de m-a stropit pe mine si pe paul? :crack: :D :lol:

si pe mine :crack: ... app am auzit ca am cd-ul la tine :) sa ai grija de el ca e de la placa video

si de offtopic nu are nimica ca oricum nu se mai discuta nimic au aflat ce vroiau... aprilia new 2006 e noua si la anu o sa fie varza.. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer din cat m am dat yo n am facut consumu..... la drum sper sa ia cam 5 al meu... cu kit de 154 .......in oras o sa haleasca in jur de 8-9 asta sper yo .... deci la 125 ar trebuii sa fie putin mai mic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

sincer din cat m am dat yo n am facut consumu..... la drum sper sa ia cam 5 al meu... cu kit de 154 .......in oras o sa haleasca in jur de 8-9 asta sper yo .... deci la 125 ar trebuii sa fie putin mai mic

 

pustiu viseaza :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer din cat m am dat yo n am facut consumu..... la drum sper sa ia cam 5 al meu... cu kit de 154 .......in oras o sa haleasca in jur de 8-9 asta sper yo .... deci la 125 ar trebuii sa fie putin mai mic

Frateeeee ,dar ia mai mult ca un 600???!?!??!??!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

nu nu apar ...vezi ca se vb pe forum despre si gata cu off topic

 

ce rau esti ma tu :crack: si in legatura cu topicul-la moto gp cand o sa bage rs 2006 ? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...