Sari la conținut

Aprilia New 2006


Postări Recomandate

Am fost aku 2 zile la mare si am trecut si pe la liniutele de langa mangalia....si erau 3 rs 2 dintre ele new model iar cealalta o domina culoarea alba!unul dintre voi ceva?Oriku R1 cu Nos ruleezz!! :crack:

Toate alea rs`urile sunt din Ct din cate am inteles.

Ri cu Nos este a lui Papuc care a si castigat,aa si nu a foslosit Nos`ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 115
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

stiu da.... motoru ala cat crezi ca o sa tina.? ambreaju?

Alexutzzz la Constanta la Cosmin era o Cagiva Mito cu nos pe ea si vad ca a rezistat (rezistase nu mai stiu nimic de ea)

Pai daca iti pui Nos o sa il folosesti mereu?Il folosesti si tu ocazional.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si crezi ca pusti cum sunt pe la noi prin tara care sufera de grandomanie exacerbata nu dau cu nos? hai fi serios da in fiecare zi ca ei se cred rossi , biaggi , deja avem numai piloti sar pe 125 si nu stiu bine cum sa dea drumu la ambreaj si vor nos fi serios... pentru cei care le au cu mersu si isi pun nos :crack: no comment oameni care ii tine buzunaru si le si au . cu mersu si zic da domne o stapaneste... da la icnepatori care nu au 1000 km mersi ce sa zicem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

costa vro 600 700 euro sa pui nos dar nu isi are rostul...parerea mea

 

Toate alea rs`urile sunt din Ct din cate am inteles.

Ri cu Nos este a lui Papuc care a si castigat,aa si nu a foslosit Nos`ul.

dar de unde sti tu ca nu a dat nosu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

si crezi ca pusti cum sunt pe la noi prin tara care sufera de grandomanie exacerbata nu dau cu nos? hai fi serios da in fiecare zi ca ei se cred rossi , biaggi , deja avem numai piloti sar pe 125 si nu stiu bine cum sa dea drumu la ambreaj si vor nos fi serios... pentru cei care le au cu mersu si isi pun nos :crack: no comment oameni care ii tine buzunaru si le si au . cu mersu si zic da domne o stapaneste... da la icnepatori care nu au 1000 km mersi ce sa zicem?

 

tine motoru de rs,dar nu tine mult(depinde cum il intretii) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca v-as spune ca as putea sa fac rost de niste sisteme mici de Nos dar care se leaga la tubul de la filtru de aer care duce in motor si se face un amestec. Buteliile vor avea 8g sau 16 g. Sistemul e foarte simplu si poate fi montat de fiecare acasa. Nu pot sa va spun puterea care va o poate asigura un asemenea sistem. Pretul va fi in jur la 100-200 de euro. Vreau sa aud pareri.

Editat de Ruba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tine motoru de rs,dar nu tine mult(depinde cum il intretii) :crack:

Pai Andreye daca ai bani sa iti pui nos tre sa ai bani sa schimbi motoru la rs saptamanal,nu?oricum o butelie deaia mias lua si yo da numa de aspect,in loc de bidonasul de ulei.Unde as putea gasi una deaia??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti explicati-mi faza cu soclu la rs ca m-am enervat rau!stiu ca trebe sa pui soclu doar cand e motoru rece rau!dar cand il mai pun?cand il trag in jos?mi-a explicat ala de UM dar sunt uituc! :crack:

Editat de Tinta Nicky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

baieti explicati-mi faza cu soclu la rs ca m-am enervat rau!stiu ca trebe sa pui soclu doar cand e motoru rece rau!dar cand il mai pun?cand il trag in jos?mi-a explicat ala de UM dar sunt uituc! :crack:

 

fi mai explicit si poate te ajut(nu imi dau seama despre ce e vorba ) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

costa vro 600 700 euro sa pui nos dar nu isi are rostul...parerea mea

dar de unde sti tu ca nu a dat nosu?

Ma refeream de la cursa de la saturn ma ,Au zis astia ca nu au folosit nosul asa am auzit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine este ziua mea pe 9 august!yeee in sf pot da de carnettttt :crack: !!! :crack:

 

baieti care imi trimite si mie o protectie pt rezervor neagra cu ramburs? platesc....cu ramburs!!!va rogg!!!ca de aici din slobozia nu am de unde cumpara!!

Editat de Tinta Nicky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine este ziua mea pe 9 august!yeee in sf pot da de carnettttt :crack: !!! :crack:

 

baieti care imi trimite si mie o protectie pt rezervor neagra cu ramburs? platesc....cu ramburs!!!va rogg!!!ca de aici din slobozia nu am de unde cumpara!!

Fa tot posibilu sa vii in bucuresti sa iti cumperi protectie si sa faci cinste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...