Sari la conținut

Fetita mea


Alex_250EXC
 Share

Postări Recomandate

Uitati si fetita mea. Este o domnisoara pur sange japoneza pe numele ei Honda 1000RR din 2004. Sincer prea multe despre ea nu pot sa va zic ca nici eu nu stiu inca doar ca a primit imbunatatiri fata de cum arata cand am luat-o(mansoane Rizoma, Crash Paduri Light Tech, vopsea noua, furtune racing HEL si un tankpad Keiti)si a primit consumabilele schimbate. Sper sa va placa ca mie imi satisface toate poftele. Nici chiar toate dar daca ma chinui macar cartofi prajiti face :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

simplu... cat de inconstient ma crezi....:P) e a 3-a. am inceput pe o gilera dna 50 (desi am 1.93) deci aratam penibil... la 1 luna dupa dna am achizitionat o aprilia rs 250--> la 2 luni dupa aprilia mi-am luat un kawa zx9r '99 iar acum dupa 5 ani de stat pe bara mi-am luat un 1000rr adik frumusetea din poze :peace: va multumesc de aprecieri si sa ne vedem sanatosi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, la cat e de operata estetic si din 2004, nu mai e domnisoara demult, e doamna vexata. Oricum, banuiesc ca nu ai fi vrut o virgina sa ii faci rodaju, nu? :peace:

Sa o stapanesti sanatos, e frumoasa, vopsita cu bun gust.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi cum faci sa schimbi rizomele .. or arata ele fain da sunt de cacao

am avut si eu .. cateva luni ma tzinut dupa care sa ros pe interior materialul iesit in relief care confera aderenta .. acceleram in gol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa zic...parerile sunt impartite. nu zic ca nu e asa... dar cand o sa mi se intample o sa le schimb ... pana una alta abia le-am luat;) oricum ms de sfat... auzisem ca sunt cam proaste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

christian carcotasi esti :)))) aia fara capete de bara era si fara manetele rizoma si era in procesul de schimbare. o sa fac o poza special sa se vada si capetele si mansoanele. nu ma gadila... ma face sa ma simt bine :laugh: pacat ca nu era cu gura deschisa :lol:

Editat de alecs_1000rr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce te referi ca se tine cu partea cauciucata in jos? Daca te referi la mansoane e clar ca nu ai citit ca s au schimbat cu rizoma :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce te referi ca se tine cu partea cauciucata in jos? Daca te referi la mansoane e clar ca nu ai citit ca s au schimbat cu rizoma :P

 

Ma refeream la cauciucuri. :D Obligatoriu, trebuie sa stea in contact cu asfaltul . :huh:

Multi producatori recomanda o utilizare a motocicletei cu cauciucurile pe sol.

Postul meu, s-a vrut o atentionare asupra puterii motocicletei tale. :cheers:

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

My Bad Bro... scuze dar nu intelesesem la ce te referi :cheers: am crezut ca , cauciucurile de la mansoane si ca esti vreun mistocar :huh:) oricum nu e chiar asa puternica ca am inteles de la cel care am luat-o ca cica ar avea si un powercommander si imi e ca cineva s-a jucat cu hartile ori... am innebunit eu si mi se pare prost :D ,este si asta o varianta. oricum azi pleaca la george tng sa ii dea de cap ca mie mom imi scoate peri albi. vedem cand iese de la doctor cum se comporta :P

Mesaj completat

motoreta a ajuns la doctor si in 10 min mi s-a dat verdictul... ambreiaj praf ca scotea bucati din el si apa in rezervorul de benzina de unde a afectat si injectoarele si pompa de injectie... de asta imi dadea in nas. sper ca dupa ce termina el cu motoreta sa mearga si ea normal si sa fie in toate mintile ei. oricum e un baiat de nota 10 george am ramas mai mult decat placut impresionat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...