Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Aprilia RS125


Postări Recomandate

Vizitator ALINU

Taci ma te rog,fa 1000 km cu rs si apoi vb.Eu am si am vazut ca nu are rost sa vb aiurea pe forum.Ai mers 5 min prin cartier cu al cuiva si nu ai invatat nimic iti spun eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum ramane problema daca sunt dispusi sa iti dea motoarele lor :blink:

dar nu sa merg cu ele eu mah..oricum stiu sa merg am mers si cu r6 dar nu iau motoru nimanui...ca pasager sa vad cum merge..ca itzi dai seama ca nu oblig pe nimeni sa mi-l dea..oricum eu azi plec din tara si ma intorc peste 10 zile..daca e o sa fac eu cand vin cu scuteru un drum pana la galatzi sau la braila, si poate e vreun doritor sa imi faca shi mie vreo tura :o ;)

Mesaj completat

Se fac multe drumuri de tulcea/macin(cei din galati/braila).Acolo sunt singurele zone unde chiar te poti da!

au trecut odata prin macin si mam luat dupa ei pe macin-smardan ...dar erau cateva nsr si vreo 2 cbr parca..nici urma de rs...din BR :)

Editat de bogdykart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar nu sa merg cu ele eu mah..oricum stiu sa merg am mers si cu r6 dar nu iau motoru nimanui...ca pasager sa vad cum merge..ca itzi dai seama ca nu oblig pe nimeni sa mi-l dea..oricum eu azi plec din tara si ma intorc peste 10 zile..daca e o sa fac eu cand vin cu scuteru un drum pana la galatzi sau la braila, si poate e vreun doritor sa imi faca shi mie vreo tura :blink: ;)

Mesaj completat

 

au trecut odata prin macin si mam luat dupa ei pe macin-smardan ...dar erau cateva nsr si vreo 2 cbr parca..nici urma de rs...din BR :)

tu erai ala cu scuterul galben care a trecut blana pe langa noi ma ?

erau 2 nsr-uri, al meu si inca unul rosu si cbr-ul lui ClauBR care urla in draci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai da de unde stiti toti mah ce fac eu ??? daca inca nu am nu inseamna ca nu am mers( am permis asa ca merg )nu ma declar eu mare motociclist ca am de INVATAT dar vreti sa imi ziceti ca 90 e viteza de croaziera la rs ?? pai cu 90 merge cbr-ul sincer........ daca ziceti de rs limitat este alta treaba ;)

Da mergi ma tu 150 cu rs`u viteza de croaziera si nu mai pune atatea intrebari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu erai ala cu scuterul galben care a trecut blana pe langa noi ma ?

erau 2 nsr-uri, al meu si inca unul rosu si cbr-ul lui ClauBR care urla in draci.

da:))..scuter galben yamaha cygnus x 125 ...tu esti ala care ma depasit pe smardanu nu? io am lasato incet pt ca in vw ala din fatza era shefu politziei shi deaia ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da:))..scuter galben yamaha cygnus x 125 ...tu esti ala care ma depasit pe smardanu nu? io am lasato incet pt ca in vw ala din fatza era shefu politziei shi deaia ;)

posibil, nu mai stiu ce am facut, chestia asta a fost cu mai mult de o luna in urma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mergeti voi constant cu 2 timpi-u' cam 150 de km. asa la 130-140 constant ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Pai a mers andreipro,si a dat-o la 15 000 km,o are leulet intreaba-l cum se comporta. ;) .Nu mai vorbiti de rau rs daca nu aveti habar va rog.

Mesaj completat

O poza de azi cu mine si cu asta mica :)

41713014.th.jpg

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un prieten care a fost la bucucresti cu un rs tot drumul cu vreo 130-140km/h.

Nsr-ul delimitat merge fara stres cu 120-130km/h.

 

Eu n-am zis ca nu merge. El a intrebat care ar fi viteza optima. Du-te cu 130 - 140 si dupa intreaba-te de ce ti-a busit setu` la 10.000 km. Si dupa fa afirmatii de genu " E praf RS`u " sau " e praf NSR`u " .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am zis ca nu merge. El a intrebat care ar fi viteza optima. Du-te cu 130 - 140 si dupa intreaba-te de ce ti-a busit setu` la 10.000 km. Si dupa fa afirmatii de genu " E praf RS`u " sau " e praf NSR`u " .

Rs-ul a fost al lui andreipro2000 si mergea brici cand l-a vandut cuiva de pe aici.

Am mers si pe nsr si nu da nici un semn ca l-as fi chinuit pe la 130km/h.

Conteaza mult turatia la care merge la drum lung. 130 avea pe la 8000.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Grupul detinatorilor de Aprilia RS125

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...