Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Aprilia RS125


Postări Recomandate

da si kand e sa opresti?

ai dreptate ca am prins aglomeratie azi si a tinut ala. sau daca pun pe cineva sa ma impinga..... multzam de metode baieti oricum maine il fortez ambreiaju prin cartier sa vad daca tine daca se rupe aia e .......

cand tre' sa opresti o scoti pe liber. iese destul de usor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

zic daca prind bara la bara cum am prins azi fara ambreiaj :D

Eu deobicei nu circul la orele la care e "bara la bara".

Daca vrei sa circuli fara ambreaj in trafic aglomerat, cel mai usor e sa o scoti pe liber, sa ii iei contactul si s-o tai la pas pe trotuar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu deobicei nu circul la orele la care e "bara la bara".

Daca vrei sa circuli fara ambreaj in trafic aglomerat, cel mai usor e sa o scoti pe liber, sa ii iei contactul si s-o tai la pas pe trotuar.

pai nu da am ramas la cineva la 50 km de bucuresti si trebuia sa ajung si la scoala asa ca am plecat dar la un sens giratoriu am prins ceva aglomeratie da si-a facut treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Ba acuma o dati in cacaturi de-astea cand esti bara la bara,eu am spus ca daca o mai patesti sa vii asa pana acasa ca nu strici nimic atata tot,nu sa mergi asa mereu... :D

 

PS: Am un prieten caruia i s-a intamplat asta la Aprilia MX si e cam aceeasi mancare de peste in ceea ce priveste tehnica la cele 2.

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba acuma o dati in cacaturi de-astea cand esti bara la bara,eu am spus ca daca o mai patesti sa vii asa pana acasa ca nu strici nimic atata tot,nu sa mergi asa mereu... :D

 

PS: Am un prieten caruia i s-a intamplat asta la Aprilia MX si e cam aceeasi mancare de peste in ceea ce priveste tehnica la cele 2.

da mah am inteles cum sta treaba mersi.. si inca ceva cablu de ambreiaj de rs 50 merge si pe rs 125 ??

Mesaj completat

Stiu pe cineva care dezmembreaza RS 125 este de super incredere am luat parbriz de la el id lui vasiliu_mihai2000 .Daca va intereseaza ceva intrebati poate are.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba acuma o dati in cacaturi de-astea cand esti bara la bara,eu am spus ca daca o mai patesti sa vii asa pana acasa ca nu strici nimic atata tot,nu sa mergi asa mereu... :laugh:

 

PS: Am un prieten caruia i s-a intamplat asta la Aprilia MX si e cam aceeasi mancare de peste in ceea ce priveste tehnica la cele 2.

 

ai un idol ... :laugh: ) :*

Editat de dOctOr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da tu cine esti ma ca nu te-am vazut in oras niciodata :laugh:

Ce limbaj... putin respect.... :laugh:

 

Salut lume... nah.. ma prezint si eu...Am un Rs de eheee...

 

Dar nu prea am dat pe forumul RS ...

 

Sunt din Tecuci ..nu galati...

 

Apropo.. tu ai luat Rs ul din Draganesti?? langa tecuci??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu...oricum nush cum ai inteles tu cum m-am adresat dar asa vorbesc eu...Imi cer scuze daca te-am deranjat.

Stai calm mane.. inteleg suntem de-o seama doar..am spus si eu asa... am fabulat... nu m-ai dereanjat

 

Ok mane... Imi pare bine de cunostinta... tu esti din Galati?sau jud. Galati?

Editat de BQGDDAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la romi care face comenzi pe louis poti lua orice piesa si e cel mai de incredere om la care vin si repede produsele;)

 

http://www.romimoto-piese.ro/

Nu stiu cine e Romi, dar cu siguranta piesele vin la el la fel de repede ca si la ceilalti care aduc diverse de pe Louis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Grupul detinatorilor de Aprilia RS125

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...