Sari la conținut

Accident La Mall Timisoara


V-FOUR
 Share

Postări Recomandate

Ieri dimineta a avut loc un accident frontal intre o Yamaha si un Golf 5; vina pt accident o poata soferita din Golf.

 

Motocicleta este distrusa in partea din fata,dar motociclistul a suferit doar rani superficiale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o yamaha din gasca care o ard la maxim in parcarea de la mall?

:rolleyes: Nu un chopper de 1100cmc al unui tip din Dumbravita; el mergea pe str. Popa Sapca si din parcarea de la Mall a iesit tipa cu Golfu' fara sa se asigure dar, cu o replica clasica: "nu te-am vazut"

 

Din cate am inteles, tipa sa angajat sa-i plateasca integral pagubele produse motocicletei si i-a dat chiar un avans

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am inteles, tipa sa angajat sa-i plateasca integral pagubele produse motocicletei si i-a dat chiar un avans

:rolleyes: Bine ca-i face motorul. Sper ca o lasa pe tipa fara permis cel putin 1 luna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

:bounce: Nu un chopper de 1100cmc al unui tip din Dumbravita; el mergea pe str. Popa Sapca si din parcarea de la Mall a iesit tipa cu Golfu' fara sa se asigure dar, cu o replica clasica: "nu te-am vazut"

 

Din cate am inteles, tipa sa angajat sa-i plateasca integral pagubele produse motocicletei si i-a dat chiar un avans

OK, scuze :rolleyes: Nu cumva e vorba de un Suzuki Intruder 800, intreb pentru ca e colegul meu si a avut exact aceeasi problema: tipa cu un Golf, in jurul Mall-ului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes: Bine ca-i face motorul. Sper ca o lasa pe tipa fara permis cel putin 1 luna.

 

Pe cei ca asta ar trebui sa-i puna sa faca din nou Scoala de soferi...., cred ca asta ar fi cea mai buna pedeapsa pentru conservari....

 

Bine-nteles ca pana nu termina scoala sa nu aibe voie sa conduca pe sosea...

 

Asa se procedeaza in Comunitatea Europeana...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, scuze :rolleyes: Nu cumva e vorba de un Suzuki Intruder 800, intreb pentru ca e colegul meu si a avut exact aceeasi problema: tipa cu un Golf, in jurul Mall-ului.

Este vorba de Giuri (nu stiu cum se scrie), de la Wild Riders, a fost la Pecica si zicea ca tipa intradevar i-a dat bani pentru reparatie si ii va mai da. El era ok, sau asa parea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Este vorba de Giuri (nu stiu cum se scrie), de la Wild Riders, a fost la Pecica si zicea ca tipa intradevar i-a dat bani pentru reparatie si ii va mai da. El era ok, sau asa parea.

Gizas, inseamna ca e vorba de 2 accidente. Dupa cum spuneam, si colegul meu tot cu o tipa cu golf s-a plesnit, aceeasi faza cu "nu te-am vazut". :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gizas, inseamna ca e vorba de 2 accidente. Dupa cum spuneam, si colegul meu tot cu o tipa cu golf s-a plesnit, aceeasi faza cu "nu te-am vazut". :rolleyes:

Probabil, oricum saptamana trecuta au fost vreo 3 accidente in TM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Capcane dastea gasesti peste tot!!!!

Bine ca ai scapat!

 

Atentie...si la drum.

Un drum care ieri a fost bun azi nu mai e (mai ales dupa ploaie).

 

Aseara am patit-o (cu masina). De la ploaie s-a lasat o portiune de sosea.... am intrat in "groapa" cu masina pe la 90 de am inceput sa zbor mai aveam putin si o luam pe camp, daca-mi aprindeam tigara sau daca nu eram pe faza.....sau daca eram cu motorul?!?!?!?!?

 

p.s astia de la drumuri si poduri sunt criminali cu acte in regula! :bounce:

primul meu acident cu motorul a fost si din cauza lor!

Prea multe accidente si suntem putini :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...