Sari la conținut

Cornel Palade scuterist


maryus
 Share

Postări Recomandate

Dupa ce s-a antrenat timp de un an pe propriul scuter Motowell Magnet Sport Ocean, Cornel Palade a devenit proprietarul unui trike Honda Valkyrie unicat in Romania.

Am facut fotografiile atasate fiind onorati de suportul de numar pe care-l poarta.

Comentarii???

post-14931-1272579168_thumb.jpg

post-14931-1272579188_thumb.jpg

post-14931-1272579217_thumb.jpg

post-14931-1272579231_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine e Cornel Palade?

 

Cocalaru' ala cu ochelari de soare din poze :laugh:

 

Bai, dar de asta nu zice nimeni ca are gume opinca???? Nu de alta, dar chiar asa sunt...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum trecand peste "aspect"

 

De cand motociclismul este pasiune/sport cu circuit inchis?

 

Fiecare isi ia ce vrea cand vrea.

 

 

A doua faza idioata este titlul de motociclist. Am tot citit pareri cu: daca esti posesor nu esti si motociclist. De parca titlul s-ar castiga. Deschideti un dictionar si o sa vedeti ceva de genul: motociclist = persoana care conduce motocicleta. Nu zice nicaieri ca trebuie sa ai 20ani experienta sa fii motociclist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dezlantuit multe pasiuni cu topicul asta. Regret sincer ca l-am initiat!

Omul si-a cumparat scuter pt ca circula des pe o bucata de centura a Bucurestiului adesea blocata de camioane. Apoi si-a achizitionat motocicleta asta tunata din pasiune.

Cred ca vedetele pot fi de folos promovarilor si transmiterii diverselor mesaje. De exemplu, dc Cornel Palade participa la o parada moto pt prevenirea accidentelor alaturi de Robert Muresan, fiti siguri ca majoritatea posturilor TV i-ar lua interviu lui Palade relativ la mesajul transmis (am vazut in mai multe randuri interviuri cu vedete din muzica sau altele pe la marsuri moto).

Mergand pe aceeasi idee, Lucian Mandruta, nu este cel mai mare biciclist al tarii, insa o actiune a biciclistilor (deplasare de la Bucuresti la mare) a fost mediatizata in urma participarii lui la aceasta.

Tot asa, Carmen Bruma (prezentatoarea stirilor si gagica lu' Badea), nu-i mare atleta, dar a fost utila promovarii Maratonului Bucuresti 2009.

Exemplele pot continua, vezi "Dansez pt tine" etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...