Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nume - Nick - Numar tricouri - Numar inmatriculare -Alte detalii

Elena - Ravenitza -1 -B33RVN - S negru

Cristi - Cristigh - 2 -B26BRR - 1negru si 1albastru - M

Sorin - Sorin128 - 4- CT08RVC - 2M + 2 XS negru

George - George05 - 2- MM30ZRO - M negru

Costi - Arycy - 2 -B85YWP - 1negru+1galben M sau L

Luci - Lgxmedia - 2- B33TAZ - 1negru+1alb M

Jhon - Arlequin - 2 -DJ69COX - XXL

Catalin - Cataaa - 1 - - negru L

Marian - Marianpavelmm - 4 -B14MMU - negru M

Dan - Danny_nt - 4 - NT24FUN- 1negru+1gri(L) si 1negru+1gri(S)

Andrei&Codruta - Indispus -2 - B43PA! - negru 1 L + 1 XS

Alex - Alex_ander - 2 -B30RSN - negru L

Vali - MetalWarrior -2buc. marimea M - VL 06 PBS - negru,impr. rosu fata, alb spate, nr rosu

Cristi - Rookie22 -2 -vl11PA! 1XL negru,impr.rosu. 1XLnegru, impr.alb

Claudiu - wasaki san - 2 - B38PHP - negru si alb XXL sau XXXL

Thea - thea - 1 - B84HRC - negru - S

 

 

me too me too!;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci.... DAAAA!

1. Votez si eu pentru sigla cu viespea REA - dara fara "Riders Club" - scrisul

2. Votez pentru o singura culoare, adik negru cu alb si culoarea "galben'.... mai ales daca umbrele de pe aripi nu sunt considerate culoare - GRI - diferita de alb si negru.

3. 25 de lei este intr-adevar prea putin, dar pentru o calitate crescuta a materialului din tricou... cred ca pana in 40lei/tricou ar fi ok.

4. in sfarsit - eu nu vreau numarul de inmatriculare pe tricou.... iar viespea cred ca da mai bine pe fata tricoului.... ca pe spate nu se vede - port geaca.

 

ALELUIA!?!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene, trebuia sa descarci tabelul cu tricouri de la cel de deasupra ta....

asa... acum in ultimul tabel de pe topic nu mai sunt toti cei care s-au inscris....

uofff... grea matematica!!!!

 

Fratilor, daca nu va pricepeti la "matematica" macar nu fiti ipocriti!

Prietene arlequin ai folosit un format microsoft word cu extensia .doc, l-ai deschis cu Wordpad si l-ai salvat, DAR office si wordpad nu folosesc aceeasi codare la salvare, drept urmare ai salvat un fisier wordpad cu extensia gresita, rezultand un fisier .doc corupt!!! Instaleaza matale office si vezi daca il mai poti deschide, iti garantez ca nu. Oricine vede un fisier cu extensia .doc il deschide cu office, dar nu va putea!!! Intradevar grea matematica, ca sa intelegi e ca si cum ai salva o poza format .jpg cu extensia .zip, nu se pupa!!!

 

"This error message may be the result of a corrupt table in the current document..."

 

De ce nu se face un fisier .txt simplu ce se vede pe orice calculator si se poate deschide de orice nepriceput si apoi sa se "bibileasca" in ce editor doriti ;)

 

sorry de offtopic dar m-am simtit atacat :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

subscriu!bine punctat:)

 

Deci.... DAAAA!

1. Votez si eu pentru sigla cu viespea REA - dara fara "Riders Club" - scrisul

2. Votez pentru o singura culoare, adik negru cu alb si culoarea "galben'.... mai ales daca umbrele de pe aripi nu sunt considerate culoare - GRI - diferita de alb si negru.

3. 25 de lei este intr-adevar prea putin, dar pentru o calitate crescuta a materialului din tricou... cred ca pana in 40lei/tricou ar fi ok.

4. in sfarsit - eu nu vreau numarul de inmatriculare pe tricou.... iar viespea cred ca da mai bine pe fata tricoului.... ca pe spate nu se vede - port geaca.

 

ALELUIA!?!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, daca nu va pricepeti la "matematica" macar nu fiti ipocriti!

Prietene arlequin ai folosit un format microsoft word cu extensia .doc, l-ai deschis cu Wordpad si l-ai salvat, DAR office si wordpad nu folosesc aceeasi codare la

sorry de offtopic dar m-am simtit atacat :bow:

Relax....e rezolvat deja....o facem asa pe topic si gata...... :bow:

 

subscriu!bine punctat:)

.....numai sa le facem o data... ;) .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da...sa le facem,sa ne laudam cu ele,si in primavara la deschiderea sezonului hornetelor,de la baia mare,sper sa numaram cat mai multe:d

Relax....e rezolvat deja....o facem asa pe topic si gata...... :bow:

 

 

.....numai sa le facem o data... ;) .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si filtruuuuu, filtruuuuuuu, cat e filtrulllllll?

 

Filtru aer pentru noul Hornet....unde si cat (altceva in afara de K&N)

Filtrul de ulei Champion e ok?

 

Multa valva cu tricourile astea....stiu ca nu sunt simpatic, dar de o luna citesc numai tricouri....Cred ca era mai util un cont in care se depuneau banii pentru tricouri pana la data X decat .......ceea ce faceti voi aici....de parca ati construi rachete... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faptul ca nu te pasioneaza discutia nu inseamna ca restu facem rachete...lasa-ne atunci pe noi sa forumizam...si o intrebare,cu riscul de a fi rautacios(o sa ma ierti):nu era mai simplu sa afli simgur de pe net sau de la un magazin specializat?ca aici vezi ca se discuta numa de tricouri:))

Si filtruuuuu, filtruuuuuuu, cat e filtrulllllll?

 

Filtru aer pentru noul Hornet....unde si cat (altceva in afara de K&N)

Filtrul de ulei Champion e ok?

 

Multa valva cu tricourile astea....stiu ca nu sunt simpatic, dar de o luna citesc numai tricouri....Cred ca era mai util un cont in care se depuneau banii pentru tricouri pana la data X decat .......ceea ce faceti voi aici....de parca ati construi rachete... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viteza.....a scapat liniuta :bow:

 

Am cautat pe net si n-am gasit....altfel nu te deranjam.....stimabile George.

 

daca ai chef de ironii,pe PM te rog.adca vrei gasesti orice pe net,numa sa stii sa cauti..dar se pare ca nu e de unde ;)

 

http://cgi.ebay.com/K-N-Chrome-Oil-Filter-...=item5ad2efeaf3

 

ia vezi....ai cautat peste tot si sigur nu gasesti?eu in 3 minute am gasit

 

sanatate!

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai chef de ironii,pe PM te rog.adca vrei gasesti orice pe net,numa sa stii sa cauti..dar se pare ca nu e de unde ;)

 

http://cgi.ebay.com/K-N-Chrome-Oil-Filter-...=item5ad2efeaf3

 

ia vezi....ai cautat peste tot si sigur nu gasesti?eu in 3 minute am gasit

 

sanatate!

 

 

Esti bun....numai ca citesti printre randuri.....mai citeste odata intrebarile mele....

 

In plus....crede-ma, n-am posibilitatea de-a achizitiona de pe ebay

Editat de divizia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti bun....numai ca citesti printre randuri.....mai citeste odata intrebarile mele....

 

tu esti de tot rasul...stii vorba aia.....cineva nu ii cineva destul daca nu e si fudul.....te-ai zbatut ca pestele in plasa ca nu te baga nimeni in seama sa te ajute cu un amarat de filtru....si ca ai cautat pe net si nu ai gasit.....altfel nu MA DERANJAI pe mine.....esti tare....de tooooot ;) .....cumperi un filtru champion bun la pret decent de la mine,ca am eu si e super bun....sau KN la pret decent,daca te intereseaza...iti fac rost..si aici nu te iau la dume....dar are rost? :bow:

 

eu am "prostul" obicei sa ajut pe oricine,poti afla daca te intereseaza.....dar tu esti helpless

 

spor la cautat filtru` si sanatata maxima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Prietene", nu mai face valuri ca nu ma intereseaza. Am scris clar....unde gasesc filtru de aer mai ieftin si daca e ok un filtru de ulei Champion. Iar tu n-ai facut decat sa te bagi in seama inutil....si pe deasupra tot tu esti stresat.

 

Ce sa zic.....ESTI DE MARE ANGAJAMENT !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si filtruuuuu, filtruuuuuuu, cat e filtrulllllll?

 

Filtru aer pentru noul Hornet....unde si cat (altceva in afara de K&N)

Filtrul de ulei Champion e ok?

 

Eu am folosit Champion si la ulei si la aer. Acu mai am doar ala de aer Champion. De luat le-am luat de pe louis pe amandoua.

Mi-au venit cam intr-o saptamana. Nu stiu pe aici magazine care sa aiba pe stoc.

preturi aproximative 16 euro cel de aer 8 euro cel de ulei.

Mai il am si pe ala de aer K&N dar nu-l mai pun pe motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si filtruuuuu, filtruuuuuuu, cat e filtrulllllll?

 

Filtru aer pentru noul Hornet....unde si cat (altceva in afara de K&N)

Filtrul de ulei Champion e ok?

 

Multa valva cu tricourile astea....stiu ca nu sunt simpatic, dar de o luna citesc numai tricouri....Cred ca era mai util un cont in care se depuneau banii pentru tricouri pana la data X decat .......ceea ce faceti voi aici....de parca ati construi rachete... ;)

uite vb cu nenea remus . este super de treaba omu si are pe stoc multe piese : click filtru de aer stock este cam 90 de lei si unul sport de la DNA 170 parca

P.S. stiu ca este mai simplu sa intrebi lumea dar george are dreptate asa ca degeaba iei foc - daca ai chef sa cauti pe net sau macar sa dai un search pe forum gasesti multe in cateva minute...numa chef sa ai .

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit bmc, uite aici site-ul oficial. http://www.bmcairfilters.com/VisDetail.asp?ID=648

[atentie - doar pt modelul >07]

deocamdata am o oferta la 65E. mai caut ;)

am vb cu remus [0723 597 596] oferta k&n tot la 300 roni. filtru sport. (noi suntem mai speciali. avem 5 trepte - deci e mai scump)

....unde gasesc filtru de aer mai ieftin si daca e ok un filtru de ulei Champion.
Editat de cristigh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Prietene", nu mai face valuri ca nu ma intereseaza. Am scris clar....unde gasesc filtru de aer mai ieftin si daca e ok un filtru de ulei Champion. Iar tu n-ai facut decat sa te bagi in seama inutil....si pe deasupra tot tu esti stresat.

 

Ce sa zic.....ESTI DE MARE ANGAJAMENT !!!

 

auzi,intrebare......tu ziceai ca stii ca nu esti simpatic...de ce mai vorbesti atunci,cand stii ca nu te inghite nimeni?......iar legat de ce si cum sunt eu,ti-am dat link(maretia ta) sa iti cumperi filtru ieftin.ce nu ti-a ajuns?dar o sa incerc sa iti fac o harta cu ghidul "bolovanului" de utilizare al internetului....io nu is stresat deloc,eu gasesc filtru :bow: ...cat despre cel care se baga in seama cerand disperat atentie....ia baga un ochi la disperarea din tine de acu cateva posturi,camnd urlai ca din gaura de sarpe:filtruuuuu,filtruuuu....cat e filtruu?... :bow:

 

ps:daca nu erai cioban,bagai un ochi pe linku ce ti l-am lasat,vorbeam cu un om de comanda,si aveai filtru KN la pret de chmpion...sau iti faceam rost de champion la pret marunt......dar ai ales sa fii..cum?

 

numai bine...over ;)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred ca ajung, am mai descoperit ca am si pana pe spate... ;) :bow:

Un "binevoitor" sau ai luat cuiul magic?

 

Pentru @divizia, te certi degeaba cu George, are dreptate. Doar ca el te-a bagat in seama si a raspuns cererii tale cum trebuie. Daca ai nevoie de lucruri marunte, exista sectiunea vanzari a acestui forum si gasesti acolo tot ce vrei, daca nu ai chef sa cauti si sa primesti mura'n gura atunci nu te baga nimeni in seama.

 

Aici se discuta despre tricouri. Cat e tricoul? :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi,intrebare......tu ziceai ca stii ca nu esti simpatic...de ce mai vorbesti atunci,cand stii ca nu te inghite nimeni?......iar legat de ce si cum sunt eu,ti-am dat link(maretia ta) sa iti cumperi filtru ieftin.ce nu ti-a ajuns?dar o sa incerc sa iti fac o harta cu ghidul "bolovanului" de utilizare al internetului....io nu is stresat deloc,eu gasesc filtru :bow: ...cat despre cel care se baga in seama cerand disperat atentie....ia baga un ochi la disperarea din tine de acu cateva posturi,camnd urlai ca din gaura de sarpe:filtruuuuu,filtruuuu....cat e filtruu?... :bow:

 

ps:daca nu erai cioban,bagai un ochi pe linku ce ti l-am lasat,vorbeam cu un om de comanda,si aveai filtru KN la pret de chmpion...sau iti faceam rost de champion la pret marunt......dar ai ales sa fii..cum?

 

numai bine...over ;)

 

 

Ai un limbaj....ce sa zic.....aaaaaa, tu esti "ALA" de unde se agata harta-n cui......mda, acum te inteleg. Nu-mi trebuie favoritisme si nu ti-a cerut nimeni nimic. Tu te-ai bagat in seama inutil si ai facut valuri.....crezand ca esti un baiat destept.

 

E asa de greu de inteles ca nu am gasit pe net un filtru de aer mai ieftin decat K&N? Pe Louis au doar de ulei pentru modelul nou de Hornet (probabil in trecut exista si cel de aer sau poate ca era pentru modelul vechi). In alta ordine de idei am intrebat daca e ok sa folosesc filtrul de ulei Champion.

 

 

PS.apropo, nu e nevoie sa umplem 10 pagini despre filtrele mele si sa lungim la nesfarsit discutia doar ca sa-mi demonstrezi ca ai mai multe "relatii in moto" decat mine. Ignora-ma, te rog....

 

@MetalWarrior.....daca te uiti in urma DL. George n-a facut decat sa-mi dea un link pentru un filtru de ulei Champion.....fitru pe care l-am gasit si eu pe Louis si intrebam doar daca este ok.......problema mea era legata de filtru de aer ieftin.....ma rog, credeam ca pentru asta e forumul, dar vad ca trebuie sa ne "deranjam" pentru toate nimicurile......sau poate ca asa sunt primiti cei noi pe aici.

 

O sa incerc in alta parte....

Numai bine domnilor....si doamnelor

Editat de divizia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Discutii aiurea. Eu nu i-as da niciunuia dreptate. Aproximez varsta la maxim 3-4 ani.

Jigniri aiurea si alte vorbe grele. Nu-mi place atmosfera care este in ultimul timp pe topic.

Hai sa mutam discutia cu tricourile la Red Carpet ca nu prea are legatura directa cu motoarele.

Eu nu mai ies din casa zilele astea ca sunt racit praf..

Editat de danny_nt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...