Sari la conținut

Un sfat in alegerea mobrei


Postări Recomandate

Vad ca fenomenu asta cu scaritza pe asfalt si urma de pe cauciuc tot persista, astea sunt arfe de incepatori penibili.

 

Ce conteaza? urma de pe cauciuc sau sa mergi tare si eficient, si sa ajungi primu unde ai nevoie ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vad ca fenomenu asta cu scaritza pe asfalt si urma de pe cauciuc tot persista, astea sunt arfe de incepatori penibili.

 

Ce conteaza? urma de pe cauciuc sau sa mergi tare si eficient, si sa ajungi primu unde ai nevoie ?

gata boss ai dreptate sa ajung primul unde am nevoie:D nu imi permit sa te contrazic :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
nu ma eu folosesc MOTUL:D Am un sticker cu Castrol pe moto dar l-am gasit pe o moto la cineva azi la arc:))

 

 

 

Pai sfaturi, CBR e cel mai bun, astia cu RS vor CBR, cred ca invidiaza CBR-istii si R'ul e asa si asa.

Nu ne dam reisari ca nu suntem adica eu sunt dar nu recunosc ca sunt modest si oricum la valoarea mea...cumpar pe tot reisarii...

Hai ba fii serios! Cine vrea CBR?CBR e motocicleta? :laugh:

Mesaj completat

Nu-mi mai ziceti de CBR , daca as fi avut 1 50 mi-as fi luat , dar am 1 85 , chiar ieri m-am urcat pe un Concorde First Bike , e cam la fel la dimensiune si arat penal . Parca stau pe bicicleta .

Daca ai bani ia-ti rs ca se comporta cel mai a motocicleta pe strada...de fapt e singura motocicleta de 125 (modele mai noi)

 

nu va mai stresati atata cu consumul ala , v-ati luat motocicleta sa aveti consum mic?Trebuia sa va luati scuter!!!Mie mi se pare normal si corect ca atata timp cat ea da putere mai multa sa si consume... :D

Mesaj completat

Mergi pe mito.... daca ai tu tre sa aiba toti a ? :laugh:

Mesaj completat

 

Daca il iei si full power , limitat doar in acte , sa o crezi tu ca mergi atat, in maxim 2 zile e gata :laugh:

Mie afara mers doar in pv(deci se poate si mai putin) imi consuma 4.5 iar in oras niciodata peste 6 si ceva...ti se pare mult?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ba fii serios! Cine vrea CBR?CBR e motocicleta? :laugh:

Mesaj completat

 

Daca ai bani ia-ti rs ca se comporta cel mai a motocicleta pe strada...de fapt e singura motocicleta de 125 (modele mai noi)

 

nu va mai stresati atata cu consumul ala , v-ati luat motocicleta sa aveti consum mic?Trebuia sa va luati scuter!!!Mie mi se pare normal si corect ca atata timp cat ea da putere mai multa sa si consume... :D

Mesaj completat

 

Mie afara mers doar in pv(deci se poate si mai putin) imi consuma 4.5 iar in oras niciodata peste 6 si ceva...ti se pare mult?

Poate ai uitat de Mito, care cam trage mu3 ținând cont ce are pe ea când iese din fabrică.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Poate ai uitat de Mito, care cam trage mu3 ținând cont ce are pe ea când iese din fabrică.

Da , am uitat ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ba fii serios! Cine vrea CBR?CBR e motocicleta? :laugh:

Mesaj completat

 

Daca ai bani ia-ti rs ca se comporta cel mai a motocicleta pe strada...de fapt e singura motocicleta de 125 (modele mai noi)

 

nu va mai stresati atata cu consumul ala , v-ati luat motocicleta sa aveti consum mic?Trebuia sa va luati scuter!!!Mie mi se pare normal si corect ca atata timp cat ea da putere mai multa sa si consume... :D

Mesaj completat

 

Mie afara mers doar in pv(deci se poate si mai putin) imi consuma 4.5 iar in oras niciodata peste 6 si ceva...ti se pare mult?

Avand in vedere ca si un Logan consuma asemanator... :laugh:

Editat de MALASORTE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu raman la RS , sa pun mana pe bani si sa-mi gasesc , daca nu-mi gasesc pana pe 1 iulie , caut ceva rapid(rapid adica nu mai astept :)) ) un scuter ceva , si ma orientez la anul la moto , ca nu are rost sa stau pe bara , orice ar fi , RS ramane , Cbr e o bicicleta cu motor , gen piaggio ciao . SOLVED

Editat de an0nim23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...