Sari la conținut

Enduro Touring & Adventure


dorin-moto
 Share

Postări Recomandate

Pt 1 mai oferta

 

http://kunmadarasmotorsport.hu/jsite/progr...nmadarason.html

 

http://kunmadarasmotorsport.hu/jsite/progr...lesz-video.html

 

http://kunmadarasmotorsport.hu/jsite/progr...69-program.html

 

 

http://kunmadarasmotorsport.hu/jsite/progr...durva-lesz.html

 

 

Sper ca o sa fim acolo cu totii apoi la un Hajdu la strand...

 

Cazare anul trecut am gasit la 25-30 lei/persoana/noapte la vila cu camera comuna binenteles, terasa cu loc de foc si carbune....!10 min de strand.

post-60577-1303220477_thumb.jpg

post-60577-1303220531_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

de tine ..multumit! :D

 

 

 

Mesaj completat

 

 

 

daca maresti bine poza esti acolo pe creasta de zapada ,este un punc mic negru cu 2 roti ,astea din chei le-am pozat ! da nu il vad pe vlad! post-13032-1303158549_thumb.jpg

 

 

e in tenerife ? :(

acolo era si el pe un alt aparat

:D

Editat de florynn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acolo era si el pe un alt aparat

:D

 

nu am nimic cu el ,vroiam sa stiu daca e bine si sanatos! ca nu i-am vazut transalpul in poza!

dapoi tare suparat e si tare trage din tigareta aia ...sa fie de vina abstinenta pe cateva luni de sofat ? circula un zvon ...asa am auzit... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am nimic cu el ,vroiam sa stiu daca e bine si sanatos! ca nu i-am vazut transalpul in poza!

dapoi tare suparat e si tare trage din tigareta aia ...sa fie de vina abstinenta pe cateva luni de sofat ? circula un zvon ...asa am auzit... :(

tragea tragea tare cand din tigara cand din sticla dar mai cu foc din sticla :D , da zvonul e adevarat insa dupa cum se vede nu se impiedica de asa ceva

more photo ca tare greu le urc sus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tragea tragea tare cand din tigara cand din sticla dar mai cu foc din sticla :D , da zvonul e adevarat insa dupa cum se vede nu se impiedica de asa ceva

more photo ca tare greu le urc sus

:D :D :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare poze ! sunteti buni! felicitari! :(

 

 

PS..PM ..P...ati comparat vreodata topicurile de pe cluj cu topicurile si pozele de pe situl asta :http://www.advrider.com/forums/

 

 

? ati comparat ? acolo pe situl ala le plac si motoarele si albinele (si broastele).cred ca fi timpul sa isi taie

venele cativa de pe forum si sa nu mai comenteze deanpula.

(fara liniuta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faci ce faci da tot offtopic esti ma peter, vezi topicu de "pasiuni comune ale motociclistilor" . Pana una alta faina gasca o fost la Dealu botii :(

 

Netrox te rog frumos sa imi scri numele cu litera mare la inceput . deci p mare ,adica capslok P inca odata capslok si eter .

 

ps :nu de alta dar asa m-au invatat intelijentii de pe forum ,cand gresesc cate o litera sacra ..... :D

Mesaj completat

bla bla ... mai invata si tu altceva decat Cheile Turzii si mai vb .

 

Stimabile invatatel in motociclism ,si general pe motociclism .ro.....

in 95 -97eu faceam turele voastre cu mobra 50 pe ruta aia ,asa ca ciocul mic.nu cu transalp .

 

acum fac ture ce imi plac .

daca imi cumperi un scaner de facut poze de pe film alb negru pe formatul wide . dau o bere si eu !

 

de ziiua mea sa imi cumperi si promit cxa scanez filmele si pun o poza cu mine si mobra pe DOBRIN si VANATU

:D

 

si oricum nu trebuie sa iti demonstrez eu tie astea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah peter si eu inainte sa ma nasc,eram miliardar.....lasa ce a fost atunci,important e ce se intampla acuma.hai ca te intreb si pe tine,ca chopperistii s-au ofticat tare.drumul pina in chei il faci cu ochii inchisi?e o curiozitate de a mea :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah peter si eu inainte sa ma nasc,eram miliardar.....lasa ce a fost atunci,important e ce se intampla acuma.hai ca te intreb si pe tine,ca chopperistii s-au ofticat tare.drumul pina in chei il faci cu ochii inchisi?e o curiozitate de a mea :D

 

 

esti avocat? :(

 

of topic : KIKI ...peter se scrie cu P mare .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah peter si eu inainte sa ma nasc,eram miliardar.....lasa ce a fost atunci,important e ce se intampla acuma.hai ca te intreb si pe tine,ca chopperistii s-au ofticat tare.drumul pina in chei il faci cu ochii inchisi?e o curiozitate de a mea :D

:D :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Peter

Muta-te pe topicul deschis de mine, acolo poti posta cate poze vrei numa' cu soparle, bilibistroci, intreaga flora a Pamantului, fel si fel de oratanii...atata timp cat are legatura cu mersul pe doua (sau una ) roti, natura, peisaje, plimbari, etc.

Daca nu stii care e topicul...apasa AICI

-----------------------

Scuzati offtopicul :(

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Peter

Muta-te pe topicul deschis de mine, acolo poti posta cate poze vrei numa' cu soparle, bilibistroci, intreaga flora a Pamantului, fel si fel de oratanii...atata timp cat are legatura cu mersul pe doua (sau una ) roti, natura, peisaje, plimbari, etc.

Daca nu stii care e topicul...apasa AICI

-----------------------

Scuzati offtopicul :(

:D :D :D da astia ce mai sunt mai Yzule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Peter

Muta-te pe topicul deschis de mine, acolo poti posta cate poze vrei numa' cu soparle, bilibistroci, intreaga flora a Pamantului, fel si fel de oratanii...atata timp cat are legatura cu mersul pe doua (sau una ) roti, natura, peisaje, plimbari, etc.

Daca nu stii care e topicul...apasa AICI

-----------------------

Scuzati offtopicul :D

Da ce filantrop te-ai facut ma Yzule :D de parca aici nu-l lasa cineva sa-si puna orataniile, dar l-a mancat limba sa se ia de Vlad cu permisul si-apoi nici asta nu-i chiar cu toate pe acasa si gata scandalul :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...