Sari la conținut

Informatii Utile Pt Brasoveni


Skywalker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 923
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
:ok: am fost la vulcanizarea recomandata de Hamzea....super treaba !!baieti OK!!! au scule super si sunt foarte ieftini!!! ;) am avut doua roti ...demontat +montat pneul + echilibrat NUMAI 33 RON cu tot cu plumb!!! :) deci sa se inteleaga.....montat-demontat=7 ron echilibrat =7 ron si 10g plumb=1 ron!!! RECOMAND CU TOATA INCREDEREA!!!! :pow: Editat de rul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietii,

 

exista vreun loc in Brasov unde se roluiesc jenti turnate?

Am luat in primavara o groapa si am o portiune plata;nu e grav,sub 100km/h nici nu se simte dar la viteze mai mari vibreaza puternic furca fatza.

Am fost la vulcanizarea de pe Pictor Luchian dar nu au device-ul necesar unei asemenea operatziuni.

Poate cunoasteti vreun atelier de roluit jenti...dau o bere in Groove:)

 

Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutare maniacilor,sunt f nou in lumea celor 2 roti,ma rog....cu sfletul am fost de cand ma stiu,dar de ieri am intrat si eu in posesia unui motor de cross yamaha (cica din '95) si ma interesa un service unde pot merge pt o ....."constatare" ca sa zic asa.....adik...lipsesc ceva piese de la el,trebuie montat cablu de acceleratie,schimbat magnetourile.Motorul a fost intr-un service timp de un an........ma rog...a stat sub o prelata un an :)( .Caut un service cu preturi acceptabile sa-mi permit si eu cat de cat.Pt echipament o sa merg langa Nemo....bine ca am casca :lol: ...dar nu e deajuns. Sper sa ma puteti indruma cat mai ok...spre un service.

 

Acum devorez in continuare forumul :D .... Numai bine si .....asfalt uscat! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare maniacilor,sunt f nou in lumea celor 2 roti,ma rog....cu sfletul am fost de cand ma stiu,dar de ieri am intrat si eu in posesia unui motor de cross yamaha (cica din '95) si ma interesa un service unde pot merge pt o ....."constatare" ca sa zic asa.....adik...lipsesc ceva piese de la el,trebuie montat cablu de acceleratie,schimbat magnetourile.Motorul a fost intr-un service timp de un an........ma rog...a stat sub o prelata un an :)( .Caut un service cu preturi acceptabile sa-mi permit si eu cat de cat.Pt echipament o sa merg langa Nemo....bine ca am casca :lol: ...dar nu e deajuns. Sper sa ma puteti indruma cat mai ok...spre un service.

 

Acum devorez in continuare forumul :D .... Numai bine si .....asfalt uscat! :lol:

 

sa mergi la un service e o solutie . destul de scumpa . o alta solutie ar fi sa apelezi la un biker care se pricepe la motoare sa vina sa iti vada bestia . mai ieftin si mai sigur . fara sa ma screm iti recomand doi < desigur , sint si altii > : sebi din darste < da asta parca e acu in buc si vine numa la sfarsit de saptamina > sau adi , zis cretzu < sau pupaza daca il intrebi pe gicsu>.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am deschis si eu magazin! :crack:

13 decembrie 31.....

casti si accesorii agv si mds, produse shox,cizme diadora,filtre Hifofiltro,acumulatori rider,topcase si accesorii givi...Louis la pret de catalog.

piese,consumabile,gume....etc....

program

luni-vineri 10-18

sambata 10-14

norok si sa traiti :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cit de bune sint sau cit de ok la preturi , da am primit oferta pe mail . nici nu stiu cine mia trimiso . dar in cazul in care va intereseaza sistemele de comunicare , aruncati un ochi aici : www.AlarmeMoto.go.ro , www.motociclism.info

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am deschis si eu magazin! :crack:

13 decembrie 31.....

casti si accesorii agv si mds, produse shox,cizme diadora,filtre Hifofiltro,acumulatori rider,topcase si accesorii givi...Louis la pret de catalog.

piese,consumabile,gume....etc....

program

luni-vineri 10-18

sambata 10-14

norok si sa traiti :kick:

nr de telefon te rog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kick:

 

--- Mesaj completat în 20 Dec 2007 08:03 -------------

:crack:

comenzile pentru louis se fac o data la 2 saptamani.

cine vrea sa comande sa scrie mail pe maniac.motors@yahoo.com

Editat de riot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

da! aduc si de louis....

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Dec 2007 23:12 -------------</small><br/>prima comanda se face maine pana la ora 16

urmatoarea in 2008!!! :crack:

 

 

SA NU MA UITI la urmatoarea comanda!!! Vreau mai multe chestii de la louis...

Mersi :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...