Sari la conținut

Accident Bucuresti-Baneasa - 28.05.2010


Bogmad
 Share

Postări Recomandate

WOW :lol: Ce TUPEEEEU are nesimtitul ala de muncitor , un imputin cum sa zica ca nu s-a lovit de el sau ca erau semnalizari ???!!!!

 

Acest om reprezinta unul din caracteristicile care au adus tara asta in halul in care se afla : TUPEUL NESIMTIT.... Sper sa faca putin puscarie ca la cum arata sunt sigur ca o sa se simta bine acolo langa fratii lui mexicani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergeti mai incet si n-o sa aveti probleme cu decopertarile, simplu.

Tu esti drumar? Ministrul transporturilor? Sau doar un Gica-contra? La toate gasesti tu o solutie... Ca sa nu-ti mai miroasa sosetele, nu le-ai mai purtat. Ceva de genul asta se intelege din prea logica ta solutie. Sincer, nu cred ca ai motor, iar daca ai, sigur nu-l folosesti...Cel putin nu pe soselele din Romania, ca prea nu intalnesti deloc pericole. Cand te saturi de plimbare cu motorul, nu uita sa dai "save" si abia apoi sa iesi din joc. Tastatura uscata iti doresc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti drumar? Ministrul transporturilor? Sau doar un Gica-contra? La toate gasesti tu o solutie... Ca sa nu-ti mai miroasa sosetele, nu le-ai mai purtat. Ceva de genul asta se intelege din prea logica ta solutie. Sincer, nu cred ca ai motor, iar daca ai, sigur nu-l folosesti...Cel putin nu pe soselele din Romania, ca prea nu intalnesti deloc pericole. Cand te saturi de plimbare cu motorul, nu uita sa dai "save" si abia apoi sa iesi din joc. Tastatura uscata iti doresc!

 

Am intalnit si eu pericole si chiar m-am imprastiat (legal nu din vina mea), dar n-am inceput sa dau toata vina pe drum, pe pietoni, pe masini, pe copaci, pe panouri publicitare, pe stropitul strazilor, pe iluminatul stradal, pe caini si pisici, pe barile de la tramvai, pe toata lumea si pe toate lucrurile, numai pe mine nu.

Hai, plangeti-va de mila in continuare si ardeti-o cu vitejie prin trafic.

Editat de --=HD=--
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa fim seriosi, nu o sa semnalizeze portiunile astea decat daca e diferenta mare de nivel intre portiunea decopertata si restul.

Masinile nu au probleme in aceste zone si motociclistii oricum nu exista.

Deci trebuie sa ne descurcam cum putem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca nu sunt singurul care iti spun chestia atunci de ce tot continui chestiile aste de "gigi contra" de dragu de a vorbi forum

 

Daca as sti ca va rupeti doar voi gatul si nu mai luati si pe altii nevinovati cu voi, pe cuvant ca m-as opri.

Dar, atata timp cat exista posibilitatea sa fiu lovit de o motocicleta pe trecerea de pietoni sau sa fac vreo greseala in trafic (ca toti mai gresim) si sa intre vreunul in mine, iar eu sa fiu scos vinovat, nu ma opresc.

Editat de --=HD=--
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca as sti ca va rupeti doar voi gatul si nu mai luati si pe altii nevinovati cu voi, pe cuvant ca m-as opri.

Dar, atata timp cat exista posibilitatea sa fiu lovit de o motocicleta pe trecerea de pietoni sau sa fac vreo greseala in trafic (ca toti mai gresim) si sa intre vreunul in mine, iar eu sa fiu scos vinovat, nu ma opresc.

 

 

Tu ai impresia ca cel care ti-a fost "interlocutor" pe forum o sa iasa din casa cu gandul la cele discutate cu tine aici? Crezi ca schimbi tu ceva, tu, care esti tot timpul cu raspunsurile si concluziile?

 

Cu ce vei schimba tu ceva daca scrii pe forum si iti mai pui si oamenii in cap pt ca de multe ori chiar n-ai dreptate si ti-ai facut un titlu de glorie fiind contra?!..

Cand sunt pe motocicleta, ma las manata de instincul de auto-conservare..nicidecum nu reiau in minte cand sunt la ghidon ce ar trebui sa fac conform unui user al forumului. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WOW :cheers: Ce TUPEEEEU are nesimtitul ala de muncitor , un imputin cum sa zica ca nu s-a lovit de el sau ca erau semnalizari ???!!!!

 

Acest om reprezinta unul din caracteristicile care au adus tara asta in halul in care se afla : TUPEUL NESIMTIT.... Sper sa faca putin puscarie ca la cum arata sunt sigur ca o sa se simta bine acolo langa fratii lui mexicani.

 

Easy boy. Vezi sa nu-ti plexnesti vreo vena. Ce-i atata revolutie pe capul tau? Stai si tu frumusel, ia-ti motoreta, incepe sa circuli si mai vedem dupa.

 

Cam cum ai vrea sa arate un muncitor la drumuri si poduri? Sau poate nu am inteles eu comentariul tau.

 

Puscarie? Pentru ce? Ca Coana Mitza motociclizda a cazut si si-a rupt... carenele? Mai bea un pahar cu apa sa te linisteti. Traiesti intr-o tara unde nu faci puscarie pentru 2 motociclisti morti... daramite pentru un orgoliu zdrelit.

 

Acum daca e sa fim cinstiti si corecti... Drumul ala este de obicei luminat. Daca acum nu este imi cer scuze... dar il vad pe Dorel la interviu cu muian cu tot... deci ceva lumina e in zona. Un semn din ala mare este la fata locului doar ca nu la inceputul lucrarii ci pe la mijlocul ei. Stins este foarte adevarat.... dar lumina inca mai cred ca era.

 

Limita de viteza in zona estem, circulatie lejera care pemitea circulatia in banda 1 (inca intreaga) estem, lumina poate nu suficienta estem... se incrie in lista de accidente in care din punct de vedere legal nu ai nici o vina si foarte evitabile cu putina atentie.

 

Cat despre Dorel... el e Dorel. Nu are dreptate si ce daca... Pan' la puscarie paziti-va singuri c.u.r.u.l. Dorel n-o sa o faca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intalnit si eu pericole si chiar m-am imprastiat (legal nu din vina mea), dar n-am inceput sa dau toata vina pe drum, pe pietoni, pe masini, pe copaci, pe panouri publicitare, pe stropitul strazilor, pe iluminatul stradal, pe caini si pisici, pe barile de la tramvai, pe toata lumea si pe toate lucrurile, numai pe mine nu.

Hai, plangeti-va de mila in continuare si ardeti-o cu vitejie prin trafic.

Cand spui ca nu din vina ta, arunci vina pe altceva/cineva, gen stropitul strazilor, iluminat stradal, caini si pisici, e.t.c. dor ca nu specifici cauza exacta, probabil din orgoliu sa nu-ti "plangi de mila"

Mesaj completat

Daca as sti ca va rupeti doar voi gatul si nu mai luati si pe altii nevinovati cu voi, pe cuvant ca m-as opri.

Dar, atata timp cat exista posibilitatea sa fiu lovit de o motocicleta pe trecerea de pietoni sau sa fac vreo greseala in trafic (ca toti mai gresim) si sa intre vreunul in mine, iar eu sa fiu scos vinovat, nu ma opresc.

Cine-si plange de mila acum? Trezeste-te omule! Iesi cu motorul mai bine, sa vezi care e realitatea in tara asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca as sti ca va rupeti doar voi gatul si nu mai luati si pe altii nevinovati cu voi, pe cuvant ca m-as opri.

Dar, atata timp cat exista posibilitatea sa fiu lovit de o motocicleta pe trecerea de pietoni sau sa fac vreo greseala in trafic (ca toti mai gresim) si sa intre vreunul in mine, iar eu sa fiu scos vinovat, nu ma opresc.

 

Nu dragule, e mult mai simplu.

Te gidila pentru ca stii ca ceea ce predici nu are cum sa fie incorect daca pui problema in felul tau siropos. Esti exact ca aia de te opresc pe strada si incearca sa iti vorbeasca pe ton duios "despre pacat". Atita vreme cit pui problema ca ei... nu ai cum sa nu pici in plasa lor. Tu, cum am mai zis, esti doar un popa de penitenciar care isi trage "seva zilnica" de satisfactie egoistica din certitudinea pacatelor pacatorsilor ce ii inconjoara. Evident... guitza pe nas chestii altruistice de ti se strapezesc dintii cu "daca nu ati lua pe altii nevinovati (get tha fuck out of here, maica Tereza... tu esti?) cu voi, predica mea nu ar avea rost si alte snoave care il fac sa simta furnicaturi divine pe sira spinarii... in zona anala.

 

Uite cu cine semeni... cu "popa" din filmu asta:

 

 

 

sorry ca nu l-am gasit in format HD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...