Sari la conținut

Grupul EN500 &OUTSIDERS


Satana
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

la multi ani! alex.... :) (io-s lamborghinistu`, nu ne cunoastem inca... dar cu timpu... ) :)

 

succes pt infintarea grupului EN.....

 

see ya later!

 

 

@Valo.. chec! (iar te mai gandesti la prostii? )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic asa: facem intalnirea EN undeva pe langa Buzau, trebuie sa gasim un loc frumos in natura; corturi, gratare etc; anuntam din timp sa stie tot poporul; o luam pe Alina cu ENeida la o sedinta foto (pozam doar purikoasa, sa nu intelegeti gresit); dupa care alegem moaca cea mai potrivita si facem o emblema, ceva; ideea nu e sa infiintam un MC, doamne-fereste; doar sa avem niste stikere, stegulete haioase cu grupul nostru; si emblema fara ENeida nu se poate, ca ea ne-a legat pe toti, cei de acum; pentru asta avem nevoie de oameni cu talent la desen, inclusiv de marius, evident; daca sunteti de acord trebuie sa stabilim data; aici va fi cel mai greu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic asa: facem intalnirea EN undeva pe langa Buzau, trebuie sa gasim un loc frumos in natura; corturi, gratare etc; anuntam din timp sa stie tot poporul; o luam pe Alina cu ENeida la o sedinta foto (pozam doar purikoasa, sa nu intelegeti gresit); dupa care alegem moaca cea mai potrivita si facem o emblema, ceva; ideea nu e sa infiintam un MC, doamne-fereste; doar sa avem niste stikere, stegulete haioase cu grupul nostru; si emblema fara ENeida nu se poate, ca ea ne-a legat pe toti, cei de acum; pentru asta avem nevoie de oameni cu talent la desen, inclusiv de marius, evident; daca sunteti de acord trebuie sa stabilim data; aici va fi cel mai greu

Ma bag iar...Stiu eu un loc frumos la Intorsura Buzaului, desi sunt cativa Km de mers pe drum forestier...Jur ca nu patim ca la padure, poate sa spuna si valo cum e :) Ca idee, s-a putut ajunge cu un VTR 1000 acolo. Acum, vedem ce si cum...Poate pana atunci am si eu jucaria gata de drum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...] trebuie sa stabilim data; aici va fi cel mai greu

Ar putea fi pe undeva, la mijlocul / sfarsitul lui august.

Sa nu incomodam nici studentii grupului prea tare. :)

 

Eugen, azi putem merge acolo, la Bogdan; oricum tre' sa ne vedem sa-ti dau ghiozdanul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic asa: fiecare scrie aici weekend-urile libere, apoi il alegem pe cel in care pot veni cat mai multi; alta solutie nu vad; incep eu: in august nu pot in primul weekend, in rest sunt liber

Mesaj completat

Hmm se pare ca la sfarsitul lui august plec cu un prieten motociclist pe transfagarasan, nu stiu exact data; e o excursie planificata de anul trecut; deci as prefera sa facem intalnirea in perioada 14-15 sau 21-22

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 6-7-8 august, e festivalul moto de la Buzau...Eu cred ca merg si acolo :D Care vine, dau si-o bere, ca pe 8 fac si eu 18 anisori, devin major :)

Tre' sa dai cate o bere pt. fiecare an implinit si cate o halba pt. fiecare cm cub de la mobra. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tre' sa dai cate o bere pt. fiecare an implinit si cate o halba pt. fiecare cm cub de la mobra. :)

Deci...M-am scos ca am spus ca am 18 anisori...Si in cazul asta vin pe jos :) Glumesc, evident...Dau de baut, in functie de buget. Oricum, sper sa va imbat pe toti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 25 august ma intalnesc cu 2 motociclisti din turda in zona curtea de argea, de unde plecam pe transfagarasan si in perioada 27-28-29 august vom fi la intrunirea moto de la simleul silvaniei; care se mai baga? vom sta la cort, un foc bun, o palinca cu slana etc; asta asa, ca sa va fac pofta

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la Snagov sambata si m-am intors duminica. La intoarcere, mers blana...Am reusit sa scot biela prin motor :laugh: Fiatu' offroad a murit pe sosea...

 

 

Amin! ;) ... cand e inmormantarea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai in c-ta am observat ca ma lasa cablul, se mai tine in cateva fire; si becul nu stiu cand s-ars; noi astia cand ne mai vedem?

Dupa 1 august ;) Pana atunci n-am cu ce sa ma deplasez...Daca nu stabiliti locul de intalnire prea departe, de dragul vostru vin si pe jos :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la Snagov sambata si m-am intors duminica. La intoarcere, mers blana...Am reusit sa scot biela prin motor ;) Fiatu' offroad a murit pe sosea...

Ce inseamna "blana" la un Fiat Punto? ;)

Si cand e gata biata masinuta?

 

pai in c-ta am observat ca ma lasa cablul, se mai tine in cateva fire; si becul nu stiu cand s-ars; noi astia cand ne mai vedem?

Pana la urma ai rezolvat cu cablul de ambreiaj? Nu te-ar ajuta kit-ul ala de la Kronau, pentru ambreiaj?

 

Noi astia putem sa ne vedem maine seara. :laugh:

Ora o stabiliti voi cei care lucrati, ca eu si Alex suntem in concediu, deci ne este oarecum indiferenta ora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce inseamna "blana" la un Fiat Punto? ;)

Si cand e gata biata masinuta?

Habar n-am cand o sa fie gata...Kilometrajul l-am stricat la 180 la ora, deci nu stiu cat aveam cand s-a stricat ;) Oricum, mai putin de 180 ca eram 3 persoane in ea, plus bagaj...Si la buburuza conteaza fiecare kilogram :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...