Sari la conținut

Grupul EN500 &OUTSIDERS


Satana
 Share

Postări Recomandate

"Fornication Under the Command of the King"

 

 

 

ce primesc daca am raspuns corect?

 

si nu, nu ne place varza - dar tie iti place sa faci chec?

 

 

ai dat sarci pe gugal, smechere!

 

si NU, NU ERA VORBA DESPRE TINE! CE IMPORTANT TE MAI CREZI SI TU MAH :laugh: !

 

chec nu fac ca am cuptoru' defect si mi-l arde pe poponeata..insa lu' barbat ii place checu' meu, daca asta vroiai sa stii! ;)

Mesaj completat

Vai tu,da' numa' la prostii ti-e gandu'..."tavaleala" la propriu, ;) ,nu la figurat..Apropo...Am auzit c-ai trecut si tu,prin Vama,week-end-ul asta...Asa-i? Chiar as fi vrut sa-ti vad costumul "ala" de baie...

 

 

Dap, m-am intalnit si cu Mihai pe acolo si cu prietena lui....n-aveai cum sa vezi costumu' de baie ca am plecat pe fuga si era in Bz.

 

Hai, lasati rautatile ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Filosofule, si eu ar trebui sa am concediu incepand cu 23 august, urmeaza sa revin cu date concrete si sa stabilim detalii pentru ca si eu vreau sa ajung in perioada aia pe Transfagarasan. Nu vreau sa fac planuri ca tiganul car in principiu ma bag si eu, ne auzim cand o sa aflu un raspuns sigur legat de concediu sau poate mai devreme, ziele astea, asta daca nu cumva iar va intalniti undeva aproape de mine (Piranha) si eu sunt la munca la ora aia. Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci pentru urari! ;)

Ramane sa va dau un tort si-o bere fara alcool! :laugh:

 

Stabiliti si voi o zi cand puteti, saptamana asta, sa merem la cofetaria unde am mai fost (din Lacul Tei).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La intalnirea de aseara am stabilit sa facem intrunirea EN500 in 21-22 august, eventual pentru cei care pot cu plecare in 20 (vineri); locatia undeva prin buzau, dar mai asteptam propuneri; cautam un loc frumos si linistit, la munte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am intors aseara de la mare; ne-au furat o casca din cort, ne-a prins furtuna pe autostrada, in rest a fost ok; cu ocazia asta i-am cunoscut pe jericho si prietena lui; multumim de ajutor la cumpararea unei alte casti, inclusiv alex si beatrice; noi mai facem intalnirea aia sau ne muta astia la motociclisti in timpul liber? cine vine pe transfagarasan si la intalnirea de la turda intre 25-31 august? cine vine la budapesta in septembrie? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am intors aseara de la mare; ne-au furat o casca din cort, ne-a prins furtuna pe autostrada, in rest a fost ok; cu ocazia asta i-am cunoscut pe jericho si prietena lui; multumim de ajutor la cumpararea unei alte casti, inclusiv alex si beatrice; noi mai facem intalnirea aia sau ne muta astia la motociclisti in timpul liber? cine vine pe transfagarasan si la intalnirea de la turda intre 25-31 august? cine vine la budapesta in septembrie? :D

Pfff... Mihai, vad ca esti pus pe treaba rau de tot! :P

Sau doar ne facem ca organizam plimbari de ochii lumii, sa nu ne plimbe astia iar la "Timpul liber"? :)

 

Pai,

1: intalneala noastra a ramas pe 21-22 august, nu? Si mai ramane sa stabilim locul exact, pe undeva pe langa Buzau.

2: eu si Alex oricum tre' sa ajungem pe la Turda, dar inca nu stim exact cand, cel mai probabil, o sa incercam sa ajungem in perioada aia :P

3: de Budapesta, nu stiu ce sa zic... ;)

 

E bine asa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sper ca pe 6-7-8 august sa ajung la Buzau, pe 13-15 august sunt sigur in Vama la Xcountry si la Paulesti mai vreau sa ajung. In rest, nush exact ce si cum, dar n-as vrea sa ratez nici iesirea cu grupul vostru ;)

 

 

Bine mah ca te duci tu SIGUR la Bz si Vama!

 

@BEATRICE: nunta, nunta..pe cand nunta?! :P

(ma omoara Alex, so luati-va "la revedere" cum se cuvine de la yours trully)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@BEATRICE: nunta, nunta..pe cand nunta?! :P

(ma omoara Alex, so luati-va "la revedere" cum se cuvine de la yours trully)

Eh... Surpriza! ;)

Lasa ca nu are el timp sa citeasca pana ajunge la munca.

 

De vazut, cand ne mai vedem si noi?

 

Azi oricum trec pe la voi pe plantatie, in jur de 5, sa-i las ceva. Poate ne vedem atunci. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai... O sa avem copilasi! :P

Mihai, fii pe faza, sa le gasesti casuta...

 

P.S.: Cine e tatucu'? Ca ranjitu' ala dragut nu cred ca e, ca am luat-o de acolo de ceva timp... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...