Sari la conținut

Grupul EN500 &OUTSIDERS


Satana
 Share

Postări Recomandate

Vineri dimineatza,plec spre Vama Veche.Mergem 2 motociclete ( a mea si-un EN-u).Mai vine careva p-acolo,in week-end-ul asta ? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:( Ar fi ideal...Din pacate,din motive financiare,nu tzine figura...As fi vrut si sapt. trecuta,dar n-am mai plecat.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca voi fi si eu la mare in weekend, plec ori vineri seara ori sambata dimineata; dariane baga si tu nr tau pe privat ca nu-l am; poate mergem mai multi intr-acolo; maine cand si unde ne vedem? ce mai furam luna asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa..Daca e vorba de vreun tigru sau vreo pantera,count me in :D .De mult,vreau asa ceva :P ...Am Cismigiul alaturi,unde sa plimb asemenea animalutz,puradei sunt destui,sa aibe ce manca...

Filosofule,te bat...Nu mai ai nr. meu de telefon...Da' la fiecare post de-al meu,ce scrie sub "reparatii, modificari sei"...? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa..Daca e vorba de vreun tigru sau vreo pantera,count me in :D .De mult,vreau asa ceva :P ...Am Cismigiul alaturi,unde sa plimb asemenea animalutz,puradei sunt destui,sa aibe ce manca...

Filosofule,te bat...Nu mai ai nr. meu de telefon...Da' la fiecare post de-al meu,ce scrie sub "reparatii, modificari sei"...? :(

 

mda, se vede ca am baut niste beri; oameni buni, am gasit o catelusa maltratata, uite in ce hal o tine stapanul, cred ca vrea sa faca sei din pielea ei

post-38565-1279662538_thumb.jpg

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai,are deja niste piele neagra,calitatea I,pe ea...Si nu tzine figura cu furatul :D ...Javra asta,e super-pazita,chit ca nu-i tzinuta-n lantz :( .Si nici n-ai motivul ca-i "subnutrita"...! :P

Pacat ca n-ai pozat-o "intreaga"- cred c-avea si ghetutzele,atuncea.Oricum,mersi pt. poza.

Daca vrei musai,te las "s-o furi" la mare-evident,c-o iau cu mine...!

Mesaj completat

Ia o poza cu "maltratata",echipata pt. plaja...

post-2143-1279667504_thumb.jpg

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai,are deja niste piele neagra,calitatea I,pe ea...Si nu tzine figura cu furatul :P ...Javra asta,e super-pazita,chit ca nu-i tzinuta-n lantz :( .Si nici n-ai motivul ca-i "subnutrita"...! :)

Pacat ca n-ai pozat-o "intreaga"- cred c-avea si ghetutzele,atuncea.Oricum,mersi pt. poza.

Daca vrei musai,te las "s-o furi" la mare-evident,c-o iau cu mine...!

Mesaj completat

Ia o poza cu "maltratata",echipata pt. plaja...

post-2143-1279667504_thumb.jpg

 

 

ce panarama! oricum daca vrem tot o furam, n-ai vazut ce tactica avem? si inca n-a intrat in actiune divizia aeropurtata, aka alex si vulturash; daca vrei s-o pastrezi ai o singura sansa: du-o la nudisti sa se bronzeze complet :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, se vede ca am baut niste beri; oameni buni, am gasit o catelusa maltratata, uite in ce hal o tine stapanul, cred ca vrea sa faca sei din pielea ei

Deci cu tine nu se poate! :D Se uita colegii ciudat la mine ca rad in monitor. :P

 

On-topic cica: azi e miercuri, toti se strang la Arc, acolo la terasa... Concluzie: vreau in alta parte. :(

Valo zicea ceva de o terasa in Centrul Vechi, dar nu mai stiu cum ii zice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa ne vedem la o terasa in Tunari....cu ocazia asta facem si o plimbarica si ne putem intoarce pe Stefanesti.

Terasa are preturi modice, pizza si mancare pt. cine e cu stomacul gol, o masa de ping pong (gratis), loc de parcare a mobrelor. Se ajunge acolo mergand spre Pipera (drumul spre Amcart). Il cunosc pe patron si ne va trata f. bine.

Ce ziceti??

Mai profit si eu inca 2 zile de maxiscuter, ca a zis cineva ca vine maine sa-l ia....apoi voi fi conservar pana imi iau EN 500.

Editat de marius45jml
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa ne vedem la o terasa in Tunari....cu ocazia asta facem si o plimbarica si ne putem intoarce pe Stefanesti.

Terasa are preturi modice, pizza si mancare pt. cine e cu stomacul gol, o masa de ping pong (gratis), loc de parcare a mobrelor. Se ajunge acolo mergand spre Pipera (drumul spre Amcart). Il cunosc pe patron si ne va trata f. bine.

Ce ziceti??

Mai profit si eu inca 2 zile de maxiscuter, ca a zis cineva ca vine maine sa-l ia....apoi voi fi conservar pana imi iau EN 500.

 

 

eu sunt de acord; unde si cand ne intalnim? pupila vino si tu sa-ti dau polarul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...pana imi iau EN 500.

 

:( Mai gandeste-te si la varianta cu Vulcanu' ala,de care ti-am povestit. Doar un telefon tre' sa dau,ca sa aflu toate detaliile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai profit si eu inca 2 zile de maxiscuter, ca a zis cineva ca vine maine sa-l ia....apoi voi fi conservar pana imi iau EN 500.

Acum o saptamana, am descoperit ca a mea consuma 4 la suta! :( Mers lejer, 90 - 110km/ora, din Baneasa pana la Valenii de munte - Bucov - Bucuresti .

A lu' Alex consuma fix cat scuteru' tau: 3.5 la suta aproape (diferenta: bujiile Iridium, care ar avea de-a face si cu consumul).

Asa ca din punctul asta de vedere, nu ar fi nici o schimbare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On-topic cica: azi e miercuri, toti se strang la Arc, acolo la terasa... Concluzie: vreau in alta parte. :(

Valo zicea ceva de o terasa in Centrul Vechi, dar nu mai stiu cum ii zice.

Oktober se numeste terasa de care zice Valo :P

Mesaj completat

eu sunt de acord; unde si cand ne intalnim? pupila vino si tu sa-ti dau polarul

Da, cred ca vin si eu, oricum, stai linistit, ca nu-i graba :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oktober se numeste terasa de care zice Valo :(

Asa, pai eu as vota pentru asta, ca-i mai aproape la plecare. Si dincolo nici nu stiu sa ajung... :D

Chiar langa Curtea Berarilor, nu?

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun sa ne vedem la ora 18:00 la arc si de acolo sa purcedem la terasa...vedem noi care...eu prefer varianta Tunari ca in felul asta facem si o plimbare.

Beatrice, daca nu iei motorul azi....poti sa mergi pasagera la cineva care are loc liber.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu la 6.30 ma vad cu o motociclista la victoriei si venim la locul de intalnire; ramane lipscani pt azi; pt cei noi: nu mai intrebati daca puteti veni, toata lumea este binevenita

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu e cu locuri numarate si mai e spatiu pentru un outsider, as veni si eu

Loc se poate face; vii sa te cunoastem. :)

Ramane sa ne mai auzim la un telefon.

 

Eu nu stiu cum sa fac sa ies din orasul asta infect si voi vreti fix in centru. :D

Hai, un compromis... :(

Ca unii au cale mai lunga de facut si-s cu masina, unii is mai obositi si nu pot sta mult... Asa e varianta de mijloc; si aproape de casa. Ce zici?

Mesaj completat

Oricum, o plimbare putem face la sfarsitul saptamanii. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...