Sari la conținut

INTRUNIRE MOTO LA BUZAU


MOUSAIOS
 Share

Postări Recomandate

Datorita nebuniei cu prostia asta de criza la mine va fi prima intrunire pe anul asta. Stiti ce e culmea nu banii au fost problema ci lipsa timpului.

Asta cu criza economica e vrajeala frate. Eu cred ca e criza temporala.

Deci in concluzie anul asta o sa servesc doar doua intruniri. Prima va fi la Buzau fiindca o astept de 10 ani si cealalta la Ploiesti ca cica va fi Tibi in rolul principal.

Am auzit eu niste zvonuri ca o sa fie Tibi si la Buzau asa caasta e o sa il suportam de doua ori. :)

O sa ne uram unii altora - Sa fie Tibiiiii-

Pana mea deja zambesc ca prostul numai gandindu-ma la idee.

 

Am vazut pozele cu locul unde va urma sa ne prabusim. Sper sa avem voie sa punem corturile in padure ca pprea arata misto.

Va fi asa cum nu a mai fost.

 

Mult noroc baieti si vom fi alaturi de voi negresit

 

 

OZZI , abia astept sa ne revedem , si sa o facem LATA la Buzau ............ si daca tu zici ,, SA VINA TIBIIIII ''

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 100
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

e posibil sa fie preturi mai mici la mancare. asta daca facem comparatie intre preturile practicate in piete: la Buzau piata-i mai ieftina.

distractie placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preturile la mancare si bautura vor fi de foarte mult bun simt! Va asteptam pe toti cei care vor sa se distreze in padure,la munte si aer curat!

Mesaj completat

Preturile la mancare si bautura vor fi de foarte mult bun simt! Va asteptam pe toti cei care vor sa se distreze in padure,la munte si aer curat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Detalii importante: vom avea parcare pazita ptr motoare si separata fata de zona corturilor!

: vor fii 3 zone- corturi, parcare moto si zona de petrecere!

: vom avea carnati de Plescoi din abundenta!

: preturile la mancare si bautura vor fi de bun simt!

 

Venim venim; apropo, am inteles faza cu carnatzii, dar de vin nu zici nimik?Ca, de, zona e recunoscuta.

 

Mesaj completat

Venim venim; apropo, am inteles faza cu carnatzii, dar de vin nu zici nimik?Ca, de, zona e recunoscuta.

 

Inca ceva; din harta de la prima pagina nu se intelege nimika; detalii cu privire la cum se ajunge la acel Complex Atlantis, s epoate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Venim venim; apropo, am inteles faza cu carnatzii, dar de vin nu zici nimik?Ca, de, zona e recunoscuta.

 

Mesaj completat

 

 

Inca ceva; din harta de la prima pagina nu se intelege nimika; detalii cu privire la cum se ajunge la acel Complex Atlantis, s epoate?

 

 

O sa rezolvam si problema vinului (care defapt nu este o problema), iar petrecerea de la Atlantis va fi exclusiv ptr cei care vor sa plece luni dimineata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

berea 3 lei , micul 2 lei , ciorbita 6 lei , .Cam asa vor fi preturile la intrunire! Plus renumiti Carnati de Plescio si pastrama de oaie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne tot organizam ca sa va calcam cum se cuvine.

O sa cotropim Buzaul mai ceva ca tatarii, barbarii, etc.

 

Mi-a soptit mie un pasaroi ca cica se va lasa cu foc de tabara, chitari, cantari si alte asemenea preocupari lumesti. Cica avem in program cantece patriotice. :) Poate o sa fie concurs cu deastea ca eu ma inscriu cu cantecul Am cravata mea. Multumesc dar stiu ce sa fac cu ea.

 

O sa fie foarte Tibi. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

berea 3 lei , micul 2 lei , ciorbita 6 lei , .Cam asa vor fi preturile la intrunire! Plus renumiti Carnati de Plescio si pastrama de oaie!

 

Astea da preturi normale pt tot poporul :) !!! sa putem bea si manca ca la un chef adevarat :)

 

SA NE VEDEM CU BINE ...PRIETENI DRAGI !

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara am discutat ultimele detalii si voi fi acolo de la 10.30 ca de la 12 intru in tura in comitetu de intampinare si imi trebuie 1h sa-mi scutur cortu de panze de paianjen si sa il montez ;).

va asteptam :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara am discutat ultimele detalii si voi fi acolo de la 10.30 ca de la 12 intru in tura in comitetu de intampinare si imi trebuie 1h sa-mi scutur cortu de panze de paianjen si sa il montez ;).

va asteptam :P .

pe la ora aia speram sa ajungem si noi..sau de la ora aia incolo. :)

Editat de bykerkess
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne mai despart 3 zile ,si incepe petrecerea! ;)

 

Joi gasim pe cineva acolo ???

Noi s-ar putea sa venim de joi ! , sau daca venim ne vedem la Barul Moto in Buzau joi seara ??

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi gasim pe cineva acolo ???

Noi s-ar putea sa venim de joi ! , sau daca venim ne vedem la Barul Moto in Buzau joi seara ??

 

 

 

RESPECT

S-ar putea sa fie cineva acolo si joi dar nu stiu sigur. Daca e cauta nr lu Cosmin si vb cu el la tel. Eu din cate stiu baitii care se ocupa de detalii sunt deja acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vreti sa ajungeti la b4 si nu stiti cum, sunati-ma la 0727.391.421

 

Intrebare ! unde trebuie sa ajungem exact!? din garta nu am inteles prea mare lucru, poate sunt eu mai greu de cap! noi venim dinspre ploiesti.. intram in Buzau, ocolim pe langa fabrica de bere?! cum se face ca nu ne prea intelegem cu harta! Multum ptr intelegere! si ap sa inteleg ca intrarea este 20 lei?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare ! unde trebuie sa ajungem exact!? din garta nu am inteles prea mare lucru, poate sunt eu mai greu de cap! noi venim dinspre ploiesti.. intram in Buzau, ocolim pe langa fabrica de bere?! cum se face ca nu ne prea intelegem cu harta! Multum ptr intelegere! si ap sa inteleg ca intrarea este 20 lei?!

 

 

Pentru orice alte nelamuriri Rudi-0765 994 551 sau 07444 386 08

 

Daca veniti de la Ploiesti,urcati podul care trece peste centura si virati imediat dreapta pe sub el.Apoi mergeti inainte pe toata centura,treceti pe langa fabrica de bere urcand si coborand podul,treceti prin rondul de la Dedeman,treceti pe sub podul lui Basescu si urcati pe el lasand in spate Buzaul.Dupa ce sunteti pe pod inainte de hanul Crasmarita din Buzau virati iar dreapta pe sub pod pentru a putea merge in directia Sapoca,Arbanasi...

 

Mai simplu din directia Ploiesti,in momentul in care treceti podul peste centura,mergeti drept inainte prin oras pana ajungeti la podul lui Basescul.

 

 

Intrarea este 20 de lei grei

 

Maine seara o sa montam indicatoare de directionare la toate intrarile din oras.

Editat de Rudi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da multumesc, am inteles perfect si uitandu-ma pe harta, acum inteleg si mai bine, limpede si fara probleme! intrebare totusi, cati km sunt de la podul lui Basescu pana la locul de adunare?! Multumesc anticipat:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi se monteaza scena... ultimele ajustari. cei care nu mai au rabdare cred ca pot ajunge de azi ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...