Sari la conținut

Accident mortal Caras Severin


Gex zxr
 Share

Postări Recomandate

"fără a avea însă permis de conducere."

asa... si?

 

Tu nu te-ai dat "fara" ?

Daca avea permisul, camionagiul ala se oprea/incetinea sa dea prioritate ? Cred ca Nu a vazut remorca si a initiat ocolirea, trezindu-se cu o ea in fata ...

 

Oricum stiu ca nu avea ce cauta pe motor, pe un drum public. De aia le spun la toti (care au urechi sa auda) sa isi ia permisul INAINTE de a alege motocicleta ... Oricum cred ca ar fi reusit sa faca jaloane& stuff. Si peste cunostintele de baza, stia sa schimbe si vitezele.

 

Pacat de tineretea lor si de durerea parintilor.... Dumnezeu sa-i odihneasca in pace !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Permis nu.Experienta ioc.Motor puternic.=reteta perfecta sa te faci terci si sa devii cantaret la harpa.Pacat :)

R.I.P. :(

Condoleante familiilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatu cu motoru circula saptamanal Timisoara- Copacele, ma mira faptul sa citesc ca nu avea permis, desi baietii care il cunosc spun ca ar fi avut permis dar nu era scos.

Acu ce mai, cuvintele sunt de prisos, pacat pt tineretea lor.

Cascati bine ochii, ca viata nu iarta pe nimeni.

Editat de Gex zxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce stiu eu AVEA permis, insa nu il avea asupra lui, sau nu era scos inca de la Circulatie.

Plus - nu am fost acolo , dar imi dau cu parerea : nu te poate surprinde un TIR si sa il lovesti in remorca, decat daca ai oarece viteza...daca tiristul vira spre benzinarie si omul avea viteza pt localitate (hai si un pic peste), reusea sa scape cu viata...Asa, au murit amandoi...

Vinovat e cel cu tir-ul, ca nu s-a asigurat, si asta prin prisma faptului ca nu se poate proba viteza mobrei.Pacat ca erau tineri,si aveau toata viata inainte.Nu stiu inca din stiri ce fel de echipament aveau, poate mai era vreo sansa si prin purtatea unui echipament adecvat.

 

R.I.P. ;) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ambii parinti vin din copacele si am neamuri acolo. Sper sa nu fie cineva cunoscut... ;)

 

R.I.P

Editat de psy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost acolo la accident nu aveau nici macar minimul de echipament doar casti (blugi tricou si adidas) si aricum cu sau fara echipament tot asa era impactul a fost deosebit de violent a indoit geanta la autoutilitara, buteliile si bara spate si putin din duba (cred ca pasagerul).Drumul era proaspat asfaltat ........viteza fff mare noapte .......vedeti si voi.Soferul autoutilitarei era grec cu camionul inmatriculat pe germania si era in stare de soc la putin timp dupa accident.

DUMNEZEU SA II ODIHNEASCA IN PACE

CONDOLEANTE FAMILIILOR INDOLIATE

;) :D :D :D :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...