Sari la conținut

Cautam "anturaj" Pentru Plimbari In Zone De Langa Bucuresti


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 274
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

dar motoare mai mici nu primiti? daca nu va deranjeaza, m-as baga si eu cu un XT 125. Daca va deranjeaza, imi cer scuze....

Nu ti-e mila de el? saracul?. Dac te tine de sa nu te primeasca ca doar nu merg pe bani la concurs.Merg de distractie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci acceptam pe oricine ..ideea e sa fim mai multi ...noi miercurea nu prea am venit la arc ca mai avem si noi treaba mai muncim etc etc dar in timpul saptamanii seara iesim doar si in rest in week-and ...."primim" si xt de 125 ca si asa mai avem pe cineva cu un motor identic ..deci nu conteaza iesim sa ne plimbam nu iesim pe circuit....

asa ca las topicul deschiz id-ul meu de mess e alex_ykf si ma puteti si suna la 0721761964

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ACUM POT SA IES SI IEU LA SUPRAFATA SA FIU PRINTRE VOI CU NOUL KTM 660 -RALLY- SCOS DE CATEVA ZILE DE LA REANIMARE CU TOATE ORGANELE NOI :crack: :crack: DAR CUM MIE IMI PLACE DOAR FORTA DIN INTERIOR LA ORICE FIARA --ESTETICUL RAMANE IN SCHIMBARI DUPA CE MA OBISNUIESC SA O STAPANESC-ASA CA HAI PA CAI FRATILOR NU MAI DORMITI -GO -GO- GO :crack: :D

post-6682-1154648505_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu cu Gilera de 600 ....poate mergem la Moara Vlasiei ...am vazut niste trasee misto pe acolo ...sunt vreo 30 de km pana acolo...0723.624.524 Dragos ...uichendul asta sunt liber .... :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

pana va mai hotarati, noi aka eu jupiter si cine o mai veni dam o tura pe langa bucuresti pe coclauri, plecam pe la 11 dimineatza si ne intoarcem, dupa ce ne saturam :D

 

daca mai sunt doritori, sa sune pana in 11 maine si sa fie pregatiti de micirleala :P

 

Florin : 0722673085

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saptamana viitoare cred ca sunt liber :baldy: :cheers: ....bag si eu id-ul de mess al meu si poate ne conversam pe acolo:

 

tucashow2001@yahoo.com

 

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

helooo, echoo .. mai e cineva pe aici ?

haideti ce facem in weekend ???

noi tocmain ne-am intors din week-end ...am fost in zona rucar-bran-moeciu...haideti sa organizam ceva pt week-end

 

bai chirita, eu te-am sunat weekendul trecut si n-ai raspuns....

sal

probabil eram pe moto ...mai las odata id-ul de mess si telefonul 0721761964 si alex_ykf@yahoo.com

haideti sa organizam ceva pt in week-end acuma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca si eu sunt liber uichendul asta ...poate mergem pe undeva ...eu daca am bani vreau sa merg la bolboci... :angryfire:

 

ps : vin si pe post de fotograf (amator)

 

pps: daca suntem mai multi poate iau si camera video.... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...