Sari la conținut

Comanda Piese !


Postări Recomandate

Salut!

 

Mai devreme sau mai tarziu toti suntem nevoiti sa reparam cate ceva pe la motor.

 

Eu nu prea stiu de unde sa comand piese.

 

Stiti cumva magazine virtuale care livreaza si in RO ?

 

Care v-ati cumparat piese aveti de dat vreun sfat ?? ..... acum aveti ocazia :crack:

 

Va multumesc!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,baiatu are dreptate, suntem si noi curiosi de unde v-ati comandat piese, dc nu raspunde nimeni ?

:crack:

 

 

polo, louis etc

aruncati si voi un ochi pe forum

nu vi le trimite nimeni acasa dar sunt cativa baieti care pot sa vi le aduca saptamanal

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

polo, louis etc

aruncati si voi un ochi pe forum

nu vi le trimite nimeni acasa dar sunt cativa baieti care pot sa vi le aduca saptamanal

:crack:

:crack: sau la reprezentanta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de raspunsuri!

 

La reprezentanta am intrebat , si foarte amabili mi-au spus ca

"AAA din '91!!!!"

Le-am dat o lista cu componentele pe care le vreau(asta acum vreo 3 saptamani) si a ramas ca ma suna ei sa imi comunice cam cat costa daca le au.

Nici pana azi nu am primit vreun telefon.

 

Si este vorba doar despre un prea bine cunoscut (si inca fabricat) GS 500!

 

Ce parere aveti despre bikebandit?? acolo am gasit tot ceea ce imi trebuie si nu foarte scumpe. Poate cineva sa imi spuna daca a comandat de la ei ? si cum ?

 

10x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici pana azi nu am primit vreun telefon.

 

Mai bine, ca te speriai nasol de tot. Am cerut si eu o oferta de la reprezentanta o data (prima si ultima oara) si mi-au cerut 250 EUR pe un turometru si vro 150 EUR pentru parbriz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu juma' de motocicleta am luat-o de pe e-bay cu incredibila suma de 430euro (transport inclus).

 

Piesele: de calitate!!!

 

Prostiile le iau de pe louis.de

 

Mai se poate comanda de pe bikebandit dar costa mult transportul si vama. Dar ajunge in cateva zile!!! (9-12)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe :crack:

 

Uite pentru inceput:

 

1. Set garnituri si oring-uri (toate din motor)

 

2. Lant distributie + patine

 

pentru un Suzuki GS500 E din 1991 , seria GM51B

 

10x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se plateste 10-20 mii lei daca scrie GIFT si sa nu fie vreo factura pe acolo!!!

 

nenea Baiazid am si eu o intrebare. cu se face plata la ce vreau eu sa cumpar de pe ebay... tinand cont ca toti vor cacatul ala de paypal. Tu cum ai procedat .. zine si noua detalii.

 

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea Baiazid am si eu o intrebare. cu se face plata la ce vreau eu sa cumpar de pe ebay... tinand cont ca toti vor cacatul ala de paypal. Tu cum ai procedat .. zine si noua detalii.

 

merci

 

La ebay am luat prin TheBD.

 

E serios si il recomand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de raspunsuri!

 

La reprezentanta am intrebat , si foarte amabili mi-au spus ca

"AAA din '91!!!!"

Le-am dat o lista cu componentele pe care le vreau(asta acum vreo 3 saptamani) si a ramas ca ma suna ei sa imi comunice cam cat costa daca le au.

Nici pana azi nu am primit vreun telefon.

 

Si este vorba doar despre un prea bine cunoscut (si inca fabricat) GS 500!

 

Ce parere aveti despre bikebandit?? acolo am gasit tot ceea ce imi trebuie si nu foarte scumpe. Poate cineva sa imi spuna daca a comandat de la ei ? si cum ?

 

10x

 

 

 

Eu mi-am luat de pe bandit insa pe www.ronayers.com piesele sint mai ieftine si fac pina in ro. max. 5 sapt. Fata de preturile de acolo mai pui cca.30-35% adaos ce inseamna pret final. De ex. o pereche de gume PILOT POWER pt. Fireblade m-a costat 285EUR, filtru aer K&N 58eur, oala de ambreiaj care la Autoitalia este vreo 350eur eu am luat-o cu 190eur. De la bandit mi-am luat acu un an o Yoshimura TRS pt 600F4 cu 380eur.

Am citit de curind un articol in ziarul financiar ca BANCA FEDERALA o sa scada din nou dobinda la depozite si USD va scadea.

 

Cum le-am adus? Nu pot sa spun public. Sunati cu incredere la 0722 603 158.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...