Sari la conținut

De 1 Mai


MensSana
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai tocmai d-aia am intrebat ca eu nu o sa pot pleca vineri.

Cred ca o sa plec sambata dimineata si de asemenea sper sa nu plec singur.

Ce care pleaca sambata sa se anunte, bineinteles daca nu vor sa mearga singuri.

pai tu poti sa mergi doar cu 100 pan la mare????

 

nu e pacat de r1 sa nu ii dai gaz?

Lasa-l, nu-i duce grija ca i-am dat destul gaz.

Si pana la urma e mai sigur cu 100 nu? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Pai si daca ne cunoastem inainte, mergi? HAI TEEEE ROOOOOG! :)

lol

 

no offence.. dar e un drum lung si se pot intampla multe. si n-am chef sa-mi stric vacanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar STIU ca FJ-ul nu se poate tine dupa R1. FJ-ul doar face fetele fericite si le indeamna sa se urce in spate si a doua oara. :(

da, plec sambata dimineata ca sa minimizez costurile (cazare, masa, bautura)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine si je , fratzilor ....

 

Baiazide, poti sa-ti lasi nipra acas' - io vin pe'a mea ... si sa vezi de n'o sa scoata ea numa' sute la ora pan' la mare

 

 

Acu' serios ... as vrea sa plec vineri dimineatza, cu nevasta+ceaun+cort, viteza de croaziera de comunista .....

 

 

Ne vedem pe un coniac la nisip.

 

 

... :) :P :) auzi tu ... sa lase nipra acas' ca n-are incredere in ea :) :) ;) pai de-aia nu te tine ... ca n-ai construit o relatie de suflet bazata pe incredere .... :(

 

 

Hai bafta si bulan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun plecarea de vineri dimineata.Mi-am planificat deja o zi de concediu, eventual 2 daca am chef sa plec luni inapoi.Probabil ca nu foarte multi vor putea pleca de vineri, dar io sper sa nu trebuiasca sa plec singur

Si eu plec vineri :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Eu vin din Ploiesti impreuna cu cel putzin 5 alte motoare sigur sigur!

Ne vedem pe plaja!

Dan

De data asta alegeti unul dintre voi care sa ia amenda pentru scandalul pe care(iar) :D o sa-l facem :D

Deabia astept scandalu' de la mare! Gasim noi un sacrificat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor la Constanta sunteti asteptati cu mici si bere de clubul Seariders care face o petrecere de deschidere - opening party - la un camping ce va fi numai al nostru - GPM - situat la iesirea din Mamaia spre Navodari 0745 619 619

sau seariders_constanta@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Univet, multumim de invitatie, nu vom lipsi :D Vineri ajungem(cu putin noroc :P ) in Vama...sambata 1mai,dupa ce ne dezmeticim oleaca, dam o tura pe la voi sa va salutam...si daca ne punem pe beri probabil intindem corturile si ramanem o noapte pe capul vostru :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor la Constanta sunteti asteptati cu mici si bere de clubul Seariders care face o petrecere de deschidere - opening party - la un camping ce va fi numai al nostru - GPM - situat la iesirea din Mamaia spre Navodari 0745 619 619

sau seariders_constanta@yahoo.com

marfa, conteaza pe inca fo' 4-5 musafiri!

 

axa, parca ziceai ca va opritzi in 2 mai?... noi ne cazam in VV la gazda (deh, avem copii, catzei, bunei...) da' de petrecut tot pe plaja petrecem... pana acum au confirmat: cristi/ honda, ionutz cu Aprilia shi sor'sa Dana cu dragstar, io (normal... :D ) shi Mihai - inca un dragstar. plecam tot vineri dimineatza, details to be confirmed :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei!

Mi-am schimbat planurile: Voi merge la mare in perioada 1-4 mai si cre' ca ma voi caza in Mangalia la hotel, iar timpul il voi petrece in Vama!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

axa, parca ziceai ca va opritzi in 2 mai?... noi ne cazam in VV la gazda (deh, avem copii, catzei, bunei...) da' de petrecut tot pe plaja petrecem... pana acum au confirmat: cristi/ honda, ionutz cu Aprilia shi sor'sa Dana cu dragstar, io (normal...  :D ) shi Mihai - inca un dragstar. plecam tot vineri dimineatza, details to be confirmed :D

Ma bag si eu in vorba:)

 

Pot sa vin si eu cu voi? Sunt mai incepator, da' stau cuminte, cu ochii larg deschisi si nu fac prostii pe traseu:)

 

Multumesc anticipat,

Bogdan

 

PS. Inca nu stiu unde ma cazez, da' sigur n-o sa raman pe afara:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAL'TARE FLUTURE,

 

ce motor ai ?

cand vrei sa pleci ?

Salut,

 

Am un BMW F650. Dar cum sunt incepator si zahei mi-a spus ca nu merge cu "cine nu cunoaste", caut si eu un grup mai "incet" (adica 100 Km/h mi se pare OK:)).

 

De plecat... vineri e OK. Sambata n-as vrea, pentru ca o sa plece prea multi, inclusiv cu masinile si nu merita... Eu zic ca vineri, pe la ora 10:00 - 11:00 e cel mai bine.

 

Thanks,

Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan/ Fluture

Poti sa vii cu noi. Eu sunt Ionut cu Aprilia Pegaso. Ne-am cunoscut la Arc

O sa mergem usurel 80 - 100.

Plecam vineri pe la 8 - 9 dimineata

F650 & Pegaso?... :D lu' cristi mai tre' sa-i gasim pereche, o honda rebel... :-D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan/ Fluture

Poti sa vii cu noi. Eu sunt Ionut cu Aprilia Pegaso. Ne-am cunoscut la Arc

O sa mergem usurel 80 - 100.

Plecam vineri pe la 8 - 9 dimineata

Salut,

 

Da, ma gandeam eu ca tu trebuie sa fii "Ionut cu Aprilia":D

Tocmai ti-am scris pe mail, iar tu ai raspuns pe forum:)

 

OK, keep in touch cu locul de intalnire pentru plecare. Apropo, voi mergeti cu cortul?

 

Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, keep in touch cu locul de intalnire pentru plecare. Apropo, voi mergeti cu cortul?

stam la gazda in VV, ar mai fi fo' 2-3 camere la 500K pe noapte, cu apa calda shi caldura (sper :D ) - daca te bagi da un semn ca duminica aviatoare confirm cu gazda structura finala (pana atunci nu pot sa dau de ea...)

 

shi scuze ca nu tzi-am raspuns mai tarziu, abia acu' m-am uitat pe msg vechi, am vz ca m-ai citat... ' meant no offence...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, keep in touch cu locul de intalnire pentru plecare. Apropo, voi mergeti cu cortul?

stam la gazda in VV, ar mai fi fo' 2-3 camere la 500K pe noapte, cu apa calda shi caldura (sper :D ) - daca te bagi da un semn ca duminica aviatoare confirm cu gazda structura finala (pana atunci nu pot sa dau de ea...)

 

shi scuze ca nu tzi-am raspuns mai tarziu, abia acu' m-am uitat pe msg vechi, am vz ca m-ai citat... ' meant no offence...

Hai ca poate ne vedem la Arc in seara asta si vorbim.

 

Apropo. Miercurea trecuta am venit si eu prima oara cu motorul. Si, frate, am vazut ca s-au facut grupuri-grupuletze (in general dupa "viteza") si au plecat care incotro. Iar eu am ramas ca fraierul si m-am dus acasa, de parca nu puteam sa duc cu motorul pana la Oltenita in loc sa vin la ARC sa stau 45 de minute cu motorul oprit:-)

 

Acu' nu va suparati pe mine, da' eu stiam ca se pleaca la un suc, o bere, undeva... si pe mine nu m-a invitat nimeni nicaieri :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...