Sari la conținut

Tuning La Scutere


ionutz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 405
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca pun pe jet un kit de 70,jigleere si filtru??am deja multivar si curea...O merita?

e pe injectie nu?...daca da,eu zic ca iti va mari puterea destul...

totusi pacat :kiss: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toba am,variator am tot in afara de ambreiaj...ma intereseaza daca fac fata restul pieselor cu un kit de 70,filtru si jiglere

cu 70cc fac fata toate piesele,nu ai treaba :kiss: ... filtrul nu are mare treaba nici el,iar ca sa ai performanta,pune-i carb mai mare si dupa jiglere :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un carb de 22 printr-un sertar..dar l-am dat jos dupa ce l-am folosit 1 seara si mi a consumat 11%(nu glumesc am si martori)....oricum urmeaza un set nou de carene fata,aripa fata carbon,spoiler fata carbon,ornament carbon-trebuie sa vina comanda de la peugeot plus kit de Xenon,cauciucuri fata-spate michelin pilot sport sc,rimstripes rosii si etrierii facuti rosii plus kit si restul de mai sus daca e sa ma hotarasc...si in vara vand scuterul :D :kiss:

Editat de Sufletzel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un carb de 22 printr-un sertar..dar l-am dat jos dupa ce l-am folosit 1 seara si mi a consumat 11%(nu glumesc am si martori)....oricum urmeaza un set nou de carene fata,aripa fata carbon,spoiler fata carbon,ornament carbon-trebuie sa vina comanda de la peugeot plus kit de Xenon,cauciucuri fata-spate michelin pilot sport sc,rimstripes rosii si etrierii facuti rosii plus kit si restul de mai sus daca e sa ma hotarasc...si in vara vand scuterul :kiss: :hug:

Poi mai bine nul tunezi :D dak tot il vinzi la vara :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista kit de xenon la peugeot sufletel? ca ,a tenteaza pentru ca si asa mi se par chioare becurile.

pentru cunoscatori am fost prins pe defileul jiului dupa lasarea intunericului si deabi vedeam cv, iar un preten cu aprilia nu avea nici o treaba ii luminau foarte bine

Editat de C.J.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prefer sa il fac sa stiu ca e pe placul meu

nu-l vinde frate :| ... eu nu as putea sa-mi vand aeroxul nici daca imi dai 2000 euro pe el acum...

la cati bani am bagat in el,prin cate am trecut impreuna :D si la ce fel merge :kiss:

...macar nu mai baga bani in el,daca tot il vinzi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kit de Xenon HID cu bec de 35w cu balaster,etc...are un prieten la service moto..daca vrei te pot pune in contact cu el.eu schimb din acelasi motiv,se vede ca un coor noaptea cu becuri normale..ii pun si pe faza lunga(daca merge).

Nu are rost sa schimb iar toate piesele cand il vand...il dau asa cu totul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kit de Xenon HID cu bec de 35w cu balaster,etc...are un prieten la service moto..daca vrei te pot pune in contact cu el.eu schimb din acelasi motiv,se vede ca un coor noaptea cu becuri normale..ii pun si pe faza lunga(daca merge).

Nu are rost sa schimb iar toate piesele cand il vand...il dau asa cu totul

 

ce becuri ai pe el ??? w/w

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kit de Xenon HID cu bec de 35w cu balaster,etc...are un prieten la service moto..daca vrei te pot pune in contact cu el.eu schimb din acelasi motiv,se vede ca un coor noaptea cu becuri normale..ii pun si pe faza lunga(daca merge).

Nu are rost sa schimb iar toate piesele cand il vand...il dau asa cu totul

Si crezi ca mai recuperezi banii ce ai dat pe piese + plus scuteru care ii nou aproape :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am halogene de 35 si mi se par chioare. Nu imi dati sfaturi gen sa pun de 55 ca la masina ca merg ca dracu si exista un timp mort la trecutul de pe faza scurta pe faza lunga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai omori naiba alternatorul...e naspa daca de 35 bat slab...auzi dar ce lumina iti fac? Alba sau tot galbena? Are vara-meu halogene pe sr50r scurta bate in 50 metrii jos si lunga pe 100 metrii pana la nivelul stalpilor de curent. Deci...:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...