Sari la conținut

Practicanti De Fmx ?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hahaha, dupa miros nu ai cum sa ma gasesti, sau sa iti dai seama cine sunt :crack:

Poate am postat eu pe undeva ca fac parte din FIAT Team....poate...

Altcumva numai de la Televizor sa ma cunosti, sau poate ca a scapat-o gura pe Alina :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha, dupa miros nu ai cum sa ma gasesti, sau sa iti dai seama cine sunt :crack:

Poate am postat eu pe undeva ca fac parte din FIAT Team....poate...

Altcumva numai de la Televizor sa ma cunosti, sau poate ca a scapat-o gura pe Alina :what:

 

 

sau de aici : http://www.fmx.ro/index.php?showtopic=82

 

restul era simplu de dedus :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.vad ca incet incet apare si FmX`u pe la noi.sincer sa fiu rideri de Freestyle ar fi dapoi nu prea avem cu ce.si eu sunt mare FmX Freak.si chiar as practica dar ink nu am cu ce.destul de trista faza dar asta este.pana atunci Freestyle de la tastatura :ok:.oricum e bine de stiut ca mai este cineva pe acolo.sper sa ne intalnim curand.spor la sarituri :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bikerz , dc nu iti faci tu o poza alaturi de cu o foaie de hartie pe care sa scrii ceva la intamplare si in felu asta probabil te va crede lumea si nu spune ca nu ai cu ce ca nu te cred :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bikerz,Respect My Ass.Lumea chiar credea ca e ceva de capul tau dar tu eshti vai steaua ta.Practici FMX de la Tastatura. LOOSER _!

 

 

Asta cum trebuie sa inteleg? Biker nu e un FMX guy? NUmai un practicant de PC? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite-o si pe nevasta-sa ...Alina cica...aici ... :eek: :D :crack: :D :kiss:

 

Are thread-ul ei aici... :lol: :P

 

 

MMMMda...baiatu are fantezie puternica...dar a visat un lucru frumos...problema nu el e ca a pacalit ci ca la noi numai visam la asa ceva...hehe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

bah omule...ce ii cu pozele alea de pe olafpix.com.?? aiiii? si cum se face ca nu a auzit nimeni de tine pe dincolo si nici in concursurile de Fmx.?

un roman practicant de fmx ?nu cred.mai ales asa cum eshti tuh.

Parerea mea este ca tu PRACTICI FMX DE LA TASTATURA si nici decum cu motorul.

Nishte dovezi cum ca ai fii roman si practicant de asha ceva te-ar ajuta darrr..........daca nu U SUck

Respect my asss!!!!!!!!

 

Bai cat de repede gasesti un (cuvant urat) criticant pe la noi....

Ne pune omul poze belea, arata Kawa aia de nu se poate si nu ne place......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator TazzY

Asta este un copil tzicnit care sta in fata calculatorului non-stop, care nu are nici o treaba cu motoarele dar vrea sa se bage in zeama din cand in cand dar nu stie cum. Critica si vorbeste ca un gunoi (ceea ce si e) exact atunci CAND NU ESTE CAZUL... Parerea mea.. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator TazzY

Ktm-Kox de tine vorbeam....

Si inca ceva... Scoate Haita de la club sa nu te trezesti cu picioare in ochi de la bucuresteni si nu numai...

 

Cât despre Bikerz, tot respectul... :peace:

Editat de TazzY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Btw Tazzy de unde ma cunosti tu pe mine si ce ai cu Haita ?AAA...apropo Haita e clubul de enduro din Deva asa ca nu am de ce sa primesc picioare in ochi de la bucuresteni.Si inca ceva Tazzy mie mi se pare ca esti cam derutat omul in privinta mea pt. cu siguranta am mai multe concursuri de enduro si experienta in teren decat tine.Asa ca sorry man.....:peace:.A si ca sa vezi ca exist poftim: http://ktmracinkteam.hi5.com si nu mai vorbi daca nu stii ce :)

Editat de Ktm-Kox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...